:)))
2015-08-22 12:06

Pagal prieš tai esantį komentarą reikia suprasti, kad jei esi politikas ir elgiesi dorai galima tada prikurti melagysčių, šmeižtų ir tai turi būti norma. Kvailiau ir nesugalvosi. Kaip žinoma šalis valdo politikai, tikriausiai dar ilgai taip bus tik vieni būna sąžiningi, o kiti nelabai. Tai vat tie kurie elgiasi nesąžiningai ir užsakinėja įvairiausias melo ir šmeižto kampanijas, kad tik jie galėtu prasibrauti į valdžią. O tokie kaip kurjerio žurnalistai yra nupirkti ir rašo kas jiems liepta, o ne tai kas ir kaip yra iš tikro.

to susidomiejusiems
2015-08-22 09:20

Saziningas zmogus politikoje...turi seimas,vaikus,pazeidziami...o ko einat i ta politika???garbes,sloves,karjeros??? ,nenorit buti matomi??? nieko nebus gerbiamieji, dar sakyciau per mazai jus skalbia ... ateina valdzia ir iseina,o zmonems reikia gyventi...kaip tik paprastam zmogeliui kas nutinka,tai biurokratai suesti gali... o politikieriai visad islenda sausi...vieni kitiems rankas plauna...visos istaigu vadovu pazicijos politikuotos,nei specialistai nei kas,tiesiog palanki partine linija... mazos bausmes todel ir niekas nieko nebijo...dar senais laikais kam pasiskusti buvo galima, dabar gi demokratija baisine....jei pats neissikapstysi, taip ir supusi...del visu nelaimiu visada esi kaltas patas...visos gyvenimo tiesos pagal knygas ir mokymus...

to rekomendacija
2015-08-22 08:07

čia daug labiau taikytina Tauragės žinioms. man ten išviso viena ties pagal vamzdį

susidomiejusiems
2015-08-21 20:37

Tikrai žino ir patys kurjerio žurnalistai, kurie rašo lieptus straipsnius. Patys puikiai supranta, jei neišeina žmogaus suėsti per politinę pusę, jei šis žmogus elgiasi sąžiningai politikoje, tada galima apie jį prigalvoti įvairiausių dalykų ir apipilti purvais įvairiomis melagystėmis, tą puikiai įvaldžiusi ta pati Ramanauskienė, kuri negalvoja kad žmones kuriuos ji šmeižia turi šeimas, turi artimus žmones, turi vaikus, kurie labaiu pažeidžiami nei tas su kuriuo susidorojama. Bet kaip sakoma niekas nelieka gyvenime be atsako, viskas sugrįš su kaupu.

to rekomendacija
2015-08-21 08:34

Butų įdomu sužinoti faktus apie tai, kurie žurnalistai ir kaip yra parsidavę, ir kuriuose straipsniuose buvo parašyta netiesa. Labai laukiam faktais pagrįstų paneigimų.

vertetu
2015-08-21 07:32

Vertetu paskaityti visiems, ir bent kiek susimastyti apie savo vertybes... jei taip kategoriskai rasote komentara ( rekomendacija), tai ar jus objektyvus? kaltindamas net ivardindamas pavardes...kiekvienas zmogus dirba savo darba, jei jus manote kad raso netiesa, tai pagryskite ir parasykite priespriesini straipsni...su savo tiesomis... Jei ziniasklaida aplamai tyletu, tai isviso bala zino ka politikieriai darytu...Visa Lietuva ir visos Savivaldybes yra visu zmoniu, o ne vien valdzioje esanciu politiku ir partiju... bet daznai apie tai pamirstama,ir dirbama savo interesams...ir butent siame straipsnyje,labai taikliai parasyta apie nudienos politikierius "iskamsas"...Vienetai politikoje esanciu zmoniu,atitinka sitas savybes: orumas,saziningumas,tiltas tarp zmoniu,Dievas....

to rekomendacija
2015-08-20 19:33

Kaip taikliai parašyta.

rekomendacija
2015-08-20 17:02

Labai vertetu si straipsni gerai perskaityti Ramanauskienei ir kiriems kurjerio parsidavusiems zurnalistams, kurie tarnauja savo akcininkams ir partijai, kuri nori duominoti ne tik Taurageje. Rasyti objektyvius straipsnius, o ne pilti purva, meluoti savo straipsniuose ir kelti intrigas.

vika
2015-08-20 14:46

tokios politikos mums ir reikia.

To taip
2015-08-20 14:03

Tikrai taip.

Palikite komentarą