iš IEVOS SIMONAITYTĖS bibliotekos
2015-08-27 11:12

Teisingai rašote Nabagėli ir Teta, dar jie širšalą kelia, butus - socialinius jie sakosi gavę iš Tauragės Valdžioje dirbančio nusikaltėlio buvusio mero PRANIAUS PETROŠIAUS (Pranas Petrošius būtų nekaltas, kad pasakytų kad i visas aferas, dokumentų duomenų kląstojimus, susidorojimus su Lietuvos Piliečiais, įvėlė Tauragės apskrities viršininkas ARŪNAS BEIŠYS, nejaugi jis nežino kad už Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių ,veikiančių kaip organizuoti nusikaltėliai - NUSIKALSTAMAS SUSIVIENIJIMAS reikės dvigubai ir daugiau "atsėdėti", o jeigu pasakys Arūnai Beišy ir Viktarai Kavšovai mus į traukei į nusikalstama veiką susidorojai su Lietuvos Piliečiais pats ir prisiimk kaltę, butų ne grupinis, vienas kaltininkas ir po kokių kelių metelių grįštu švarus iš kalėjimo. Bet butus jiems davė ne P. Petrošius o mes visi jiems davėme tie butai yra iš mūsų pinigų. Lietuvoje esame apie milijonas socialiai remtinų Piliečių niekur kitur tiek nėra) bet Tauragė valdžioje dirbantys nusikaltėliai lėšas iš Valstybės fondo gavo nepagrįstai, sandoriai ir finansinės operacijos atlikti siekiant gauti lėšų, tai yra veikiant paga iš anksto sumanytą nusikalstamą schemą

NABAGELIS
2015-08-20 16:59

senu,nuklerusiu seniu paistalai. viskas ten normaliai-kaip isimsi sena kanalizacijos vamzdi,jo neatlaisvines?dar niekas nebaigta,o jau "kvaisa" zurnalistus issikviete-matyt neturi pinigu uz renovacija moket... laikikliai pencininkei nepatinka... ar laikiklius kalviai turi gamint pagl "ponios" reikalavimus?? jie perkami! laikas issipagiriot.

Teta
2015-08-20 07:29

Patys norėjo renovacijos,o dabar šaršalą kelia. Į namus nenori įsileisti,o paskui šaukia,kad vandeniu apliejo. Nemačiau jokios nekultūros,nereikia stovėti kaip žvakei ir reguliuoti kaip dirPatys norėjo renovacijos,o dabar šaršalą kelia. Į namus nenori įsileisti,o paskui šaukia,kad vandeniu apliejo. Nemačiau jokios nekultūros,nereikia stovėti kaip žvakei ir reguliuoti kaip dirbti!

tai
2015-08-18 08:48

čia apie ar ne apie nr 2 rašoma?Jame dabar renovacija daroma

zmogus.
2015-08-18 08:19

Galbūt žinote kokia firma renovuoja tą namą ateities take?

Tai
2015-08-18 05:56

Palaukite juk ne is karto meru tampama.

Be pvm viskas
2015-08-17 19:10

matyt prekes is semixo pirko, o gal is vinitos :D

Tauragės Butų Ūkis
2015-08-17 15:03

Nu kas čia per naivuoliai? Mus svarbu tik pinigus iš jūsų išmelžti-ir taškas.O visokios ten kokybės tai bambeklių išmislas.Pinigus,ar supratot-pinigus mums ruoškite,o paskui gal ką ir pažiūrėsim,bet,geriausiai,tai pasibaigsit tą renovaciją iš savo lėšų,nes matom,kad pinigų turite-ne vienam savaitgaliais vagys apšvarina butą-tai jau verčiau Mums atiduokit.

Ponai
2015-08-17 14:40

pasidomėkite, kaip palikti jau renovuoti namai, sakykim, kad ir šalia Ateities tako-geltonuoja sienos nei „kalnai, nei pakalnės“, ar tai lygiai, kruopščiai padaryta! Teko ir pro Taurų dvarą pravažiuoti, pastebėti, kaip statybininkai „sąžiningai“ sienas ruošia. Siaubas, tik pinigų plovimas! Reikia baigti tas „renovacijas valdiškai“, tegu namo gyventojai patys tvarkosi, susidės po kiek pinigėlių, apšiltins sienas patys 100 kartų pigiau. Langus daugumoje turi, radijatorius pasikeis irgi, laiptinėms susimes ir neteks tokias pinigų sumas kažkam atiduoti.

Равшан и Джамшут
2015-08-17 13:27

Sakiau mus samdyti, o dabar gailekites.

Palikite komentarą