Lengvai išsisuka...2
2015-08-31 14:30

P.S. Buikio ir merijos kompani aklumu ir saval;iškomis kapitalinėmis statybomis, ir nelegalia automobilių ,jų priekabų stovėjimo aištele bei statybinio laužo aikštele, galite pasigrožėti atvykę į Tremtinių kelio 16b namo kiemą.pageidautina kad neskliostų jokie panašūs į alkoholio,kvapai,kaip jau buvo norma,ir ponas Buikys nesielgtų iššaukiančiai ir nebešantažuotų.

Lengvai išsisuka...2
2015-08-31 14:30

P.S. Buikio ir merijos kompani aklumu ir saval;iškomis kapitalinėmis statybomis, ir nelegalia automobilių ,jų priekabų stovėjimo aištele bei statybinio laužo aikštele, galite pasigrožėti atvykę į Tremtinių kelio 16b namo kiemą.pageidautina kad neskliostų jokie panašūs į alkoholio,kvapai,kaip jau buvo norma,ir ponas Buikys nesielgtų iššaukiančiai ir nebešantažuotų.

Lengvai išsisuka...
2015-08-31 14:24

Taigi šis ponas (neskaitant dažnai keistos veido išvaizdos ir elgesio...)manau ne kartą tuurėjo būti baudžiamas už savivaldžiavimą,kai jis net invalidui šantažavęs jį pusę metų(kas net nufilmuota)uždraudė savo daugiabučio namo kieme(kur išpirktas butas ir gyvena 54 metus)laikyti malkas,NORS TOS MALKOS LAIKOMOS DAR 4-IŲ ŠEIMŲ,IR IKI TOL 50 METŲ BUVO LAIKOMOS,BET INVALIDAS NESUTIKO SU BUIKIO ŠANTAŽU IR GALIMAI KORUPCINIAIS REIKALAVIMAIS!!!!!!!!!!!!!DĖL KO INVALIDĄ MERIJOS PONŲ KOMISIJA NUBAUDĖ ĮSPĖJIMU UŽ SAVIVALDŽIAVIMĄ !!!!, IR JIS ATSIKLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖJE O PO TO KAUNO KLINIKUOSE... PONAS BUI KYS IR VISA MERIJOS PONŲ DELEGACIJA SU MERU PETROŠIUMI PRIEŠAKYJE(KAS NUFILMUOTA) LIEPĖ NET NUGRIAUTI INVALIDO PASTATYTĄ VAIKŲ SUPYNĘ,BET NELIEPĖ NUGRIAUTI BUIOKIO PAŽYSTAMOS IR KITŲ KAIMYNŲ KAPITALINES(NET MŪRINES) NELEGALIAS STATYBAS.PRAĖJUS METAMS TAME NAME ESANČIAMIO SAVIVALDYYBĖS BUTO SĄVININKAS SUSIKROVĖ MALKAS ANT TO PAČIO KIEMO IR PAVARĖ VISĄ KOMPLEKSĄ STATYBŲ ANT NEIŠPIRKTOS VALSTYBINĖS ŽEMĖS.TOS PAČIOS SAVIVALDYBĖS BUTO SĄVININKAS,KURI NUBAUDĖ INVALIDĄ DĖL SAVIVALDŽIAVIMO.KITAS PARSIKRAUSTĘS KAIMYNAS TAIP PAT KIEMĄ PAVERTĖ STATYBINIO LAUŽO SĄVARTYNU IR AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELE,KARTU SU SAVIVALDYBĖS BUTO GYVENTOJU, IR SUSIKROVĖ SAVO MALKAS KIEME IR NAUJAI PASTATYTUOSE MALKINĖSE,KURIŲ INVALIDUI NEI PONAS BUIKYS NEI SENIŪNAS ,NEI MERAS NELEIDŽIA PASISTATYTI IR JIS PO PENKIŲ OPERACIJŲ(NETEKĘS 75 PROCENTUS DARBINGUMO) TURI Į ANTRĄ AUKŠTĄ IŠ NAMO SKLEPO TEMPTI SUPELIJUSIAS IR ŠLAPIAS MALKAS, KAI JAUNI IR SVEIKI KAIMYNAI ŽVENGIA DŽIOVINDAMI MALKAS KIEME IR PASISTATĘ NELEGGALIAS MALKINES,KO BUIKYS IR VISA MERIJOS,GALIMAI NUSIKALSTAMA KOMPANIJA, "NEMATO".AR UŽ TOKIUS DALYKUS NETURĖTŲ PONUI BUIKIUI BŪTI PAKVIPĘ KALIŪZE TREISINĖJE VALSTYBĖJE,KAIP UŽ INVALIDO GALIMO SVEIKATOS SUŽALOJIMO , JO ŠANTAŽAVIMO, NETEISĖTŲ DUOMENŲ APIE JO SVEIKATĄ RINKIMO IR PLATINIMO(KAS NUFILMUOTA), PSICHOLOGINIO TERORIZAVIMO,KAS NE KARTĄ NUFILMUOTA, (GALIMAI IR SULUOŠINIMO,NES BUVO TRŪKĘS APENDICITAS IR IŠVARŽA IŠ SKLEPO TEMPIANT ŠLAPIAS IR SUNKIAS MALKAS IR NETEKTA 75 PROCENTAI DARBINGUMO).KAIP TOKIE PONAI PAGARSĖJĘ KEISTRAI MAŠINŲ STATYMAIS IR CHAMIŠKUMU BEI KEISTAIS KVAPAIS,GALI TYČIOTIS IŠ INVALLIDŲ IR PATYS MANYTINA SAVIVALDŽIAUTI BEI UŽSIIMTI GALIMAI ŠANTAŽAVIMU IR TERORIZAVIMU, IR VISUR IŠLYSTI SAUSAM???

Iš Ievos Simonaitytės bibliotekos
2015-08-27 12:12

Kad iš Tauragės savivaldybės paims pinigiukų, čia nieko tokio. Bet kad aš tapau " melžiama karvė" Tauragės valdžioje dirbančio nusikaltėlio, Tauragės rajono savivaldybės bibliotekos direktoriaus SIGITO KANCEVYČIAUS Skaitykite 2015 m. liepos 10 d., penktadienis, Nr. 51 laikraštyje Tauragės kurjeris 4 puslapis, straipsnis "Teisybės ieškotojas purtosi KGB agento etiketės" Korespondentei Birutei SLAVINSKIENEI ,SIGITAS KANCEVYČIUS pateikia šmeižiančią tikrovės neatitinkančią informaciją: Sako, ar ant popierėlio parašo Aš pateikiau teismui garso įrašą, gautą iš kabelinės televizijos, kuriame, nors ir nefilmuota ištisai, tai puikiai girdėti. Ar aš pavadinau jį KGB agentu? Tiesą sakant, neprisimenu - buvau streso būsenos, nes mane nuolat įžeidinėjo ir provokavo, - pasakojo S. Kancevyčius. -Dėl to aš irgi ketinu kreiptis į teismą - savo vardu, tačiau gindamas savo vadovaujamos įstaigos garbę. Paklaustas, kaip paaiškintų tokį M. Virkiečio elgesį, S. Kancevyčius sakė: _Nežinau, kas jam darosi, gal buvusį seną komunistą velnias apsėdo... O jei rimtai, tai gali būti kur kas gilesni dalykai, kuriais turėtų susidomėti specialiosios tarnybos, atsakingos už šalies saugumą. Beveik esu įsitikinęs, kad už jo stovi jėgos, kurioms naudinga sukelti abejonių dėl tvarkos Lietuvoje, mesti korupcijos šešėlį ir t. t. kitaip sakant, judinti mūsų šalį.

sens kareivis
2015-08-18 08:34

kad pusdurniai mano, kad yra gudresni už vagis, kuriuos mes jau 1000 metų kontroliuojam. Visada valdėm situaciją ir valdysim. Išgyvenom visas okupacijas. sukalsim betką, nes žemaitis yra baisus '. be kovos neapleidžia pozicijų. siautėja kol kol karingai nepasitenkina. baisūs žmonės tie žemaičiai, nes siunta kol nepasiekia pergalės. gal dėl to ir išlikom. enter

Maciau ka maciau
2015-08-16 17:13

Du jauni vyrai svilinant karsciui ant stogo dirbo be apsaugu. Mieli darbdaviai,jei ir ismetete sazine i siuksline :-) Tai dar nereiskia,kad esate nebaudziami. Linkiu blaivaus proto balso.

Bezmėns
2015-08-16 16:53

Ačiū cvambalui už comentą-Jūs visiškai teisus,ir man labai smagu,kad dar ne visi lietuviai parsidavė už pinigus,kad dar yra žmonių,kurie mato kas šnd vyksta,ir viešai kalba apie tai kas jau tapo kasdienybe vergaujant pas Poną.

cvambals
2015-08-16 12:58

dar didesnis balaganas yra statybose, lentpjuvese, gamyklose,bet apie tai nutylima, nes darbuotojai "saugo darba". akyse maciau, kaip neatsargiai manevruojantis darbdavys priekaba kliude ir sumale zmogiukui šonkaulius, kiti dundukai paleido nuo stogo plokste ir ta susmigo ties koju pirstu galais. atsiprase.o galejau likti tik su taip vadinamom bigėm. viena ubaga sugavau už kelnių diržo, nes tas jau buvo persisvėres per suklypusius pastolius. dar kita dirbanti su juostiniu gateriu paprotinau nepersistengti siekiant tobulo išpjovimo, traukiant link saves aparata ir balansuojant ant rasto, nes vienas suvalkijoj taip nusirėžė kojas. fiziniuose darbuose kaip ir kelyje atsargiai mes valdom tik 50 proc situacijos, o visa kita priklauso tik laimei. ar egzistuoja darbu sauga? juokaujat, ponai. ji yra tik popieriuose. žinojau darbdavį, kuris samdė vaikus ir tie nebelankė mokyklos. kai mes juos išvaikėm, tai šefui tas "savivaliavimas" nepatiko. užsitraukėm rūstybę - sumažino vokelio storį, nes visada oficialiai dirbom tik už minimumą. Buvau "skundiku" ir lankiaus darbo inspekcijoj, bet darbdaviai ir inspekcija reikalus sprendžia paprastai - susitinka kavinėj ir susimoka. gal meluoju? Duok, Dieve... Norėčiau, kad tai būtų tik paistalai.

Tauragiškis
2015-08-16 12:17

Iki šiol už nelaimingo atsitikimo darbe pasekmes atsakydavo darbdavys,šiuo atveju turėtų atsakyti seniūnas.Anot spaudos,tai jis liepė savo pavaduotojui vykti į kitą objektą.Taip su savadarbiais darbo instrumentais galima dirbti tik savo kieme,negi seniūnas to nežino? Abejoju.O jei nežino tai koks jis vadovas.Manau,kad didžiausią atsakomybę turi gulti ant seniūno pečių.Jeigu jo pavaduotojas sutiko būti atpirkimo ožiu,tai jau abiejų asmeninis reikalas.Bet šiuo atveju labai keistai interpretuojamas įstatymas-kuris nekaltą baudžia o kaltą net neliečia.

klausimelis
2015-08-16 10:27

nesupratau, tai ar leido ar neleido seniūnija dirbti su žmogaus savadarbiu įrankiu tam žmogui viešuosius darbus? būtent savadarbiu? Nes jei žmogus pats savavališkai naudoja tokius įrankius viešame darbe, tai pats ir yra kaltas.

Palikite komentarą