jomajo 2 to Linas Gėjalevičius
2008-01-21 21:32

Linukai, kada pas tave \"TauraGAY club\" atidarymas? O pakvietimai bus išspausdinti \"Tauragėjų balse\", ar juos po namus išnešios ta baisuoklė šatrijos ragana? Iš pirmų lūpų teko girdėti, jog meras, vice ir adminas ruošia tau perauklėjimo strategiją. Prie to prisidėsiu ir aš, nete šukuodamas prieš plauką tave. Ir jei tu teigi, jog karšta bus Kęstui, tuomet tau galiu pažadėti, kad tu tiesiog svilsi nuo internetinių replikų idiote....

naujas
2008-01-21 16:32

Valio... skelbiu nauja TK zurnalistes pavarde - RAGANAUSKIENE. Ar nepanasi?

ajo 2Pranius Karbausnukis, 2008-01-21 11:24
2008-01-21 15:53

Skaitau tavo rasliava ir nesuprantu ir is kur dar pas mus tokiu debilu randasi. Nu nepatinka tau tie tavo kome isvardinti asmenys, na susitik su jais akis i aki , isdestyk savo samprotavimus jiems tiesiai, bet tu ju BIJAI ir savo drasa isreiski tik pildmas eiline s... doze ant siu zmoniu.

Pranius Karbausnukis
2008-01-21 09:24

Aš, iš viso nesuprantu gerbiamo "Tauragės kurjerio" pozicijos..? Kodėl, Jūs ponia Ramanauskiene iki pat dabar tylėjote, kada tas žydrasis deimantas iš TB varė nuolat visokias vargankes ant Jūsų leidinio. Seniai jau reikėjo atkirsti "Tauragėjų balso" žydrajai gėlelei. Kada sutinku kokį žmogystą ir kada išeina kalba apie "Tauragėjų balsą" iškart pasakau jam, kad TB yra bolševikinių pažiūrų komunistinė rašliava, kurią redaguoja apogėjus. Čionainas, vienas iš replikantų užsiminė apie pabučiais migravusią TB šatrijos raganą. Paradoksas, bet ta glinda buvo ir pas mane pasivaidenusi. Iš pradžių net nesupratau ko ji nori, bet kai tituliniame "Tauragėjų balso" puslapyje pamačiau Gėjalevičiaus snukį, tai kad vijau ją nuo durų dar net nespėjus įteikti šio laikraštpalaikio. Veikiau jau paimsiu į rankas Jehovos liudytojų brošiūras, nei šią rašliavą, kurią redaguoja apogėjus. Įdomu kur prapūlė - Useyourbrain, zinovas, ajo, tauraginis??? Negi, Linukai išblėso entuziazmas pasisakymams nete.... Pala, kaip tu ten sakei? Nutildyti nepavyks, šukuosi dar energingiau prieš plauką, kalsi kylį tai trijulei? Biednas vabale tu, būdamas apogėjumi dar kažką gasdini? Tik žiūrėk, kad pats nebūtum pertrauktas per žopą, o taip greičiausiai jau ir bus netolimoje ateityje(be careful).

nepolitikas
2008-01-20 07:32

Daugelis naujos valdžios veiksmų kelia slogų įspūdį. Ilgai taip negalės būti. Visų pirma reikia pasimokyti normaliai bendrauti.

zibartaite
2008-01-19 21:57

na musu tb stengesi nepasiduoti petroseus provokacijomis.o del lino tai prasome nekonfliktuoti. vacys jau buvo pasiules jam iseiti is tb uz homoseksualyzmo propogacija ir laikrascio diskriminacija bet tadu linas pasake jog likses ir toliau zydras.vacys pamate kad daugeu nieko neina prisivilioti i aferyzmu liuna spaustuveje nutare pasilikti jagalaviciu ir rauduonuoti pries visa trg jog laikrasty redaguoja iskrypelis taskas

vilius
2008-01-19 21:06

melagiai tapo savo melo ikaitais:) kokie akcininkai, toks ir redaktorius - melagiu kontora, petrosius del diplomo prisimelavo visam rajonui, vaciukas apie prasuktus milijonus gyresi - uch neklauzados, tai kaip galima tiketi pateikta informacija jusu laikrastelyje?

kaina
2008-01-19 20:58

del kainos drisciau nesutikti - eilini karta tb skaitytojai tapo reklamos aukomis, nes patikejo brukama reklama, kad laikrastis atpigo - bet niekas ne zodziu reklamoje neuzsimine, kad vietoj 3 kartu jie gaus tik 2 numerius per savaite. as,skaitydamas abu laikrascius irgi tapau tb reklamos auka. Isiule ta laikrasti ta bjauri ragana, kuri pabuciais vaiksciojo ir ta "atsinaujinusi" laikrasti siule. matyt naujasisi redaktorius ir savininkai politikieriai strateguoja visusimanomus variantus, kad pries rinkimus bent kiek reanimuoti sena gera "drauga". p.s. turinys vis toks pat prastas ir skurdus su daugybe gramatiniu ir stiliaus klaidu. ir dar tas zydras priedas tipo apie sveikata - liudna...

Jėgalavičius
2008-01-19 19:37

Gėjalevičiau, sakyki, kodėl tu savo tame bolševikiniame laikraštpalaikyje nepadarai komentarų skilties? Ar bijai būti visiškai užvartytas ir sunešiotas internautų? Ar tu Linai mumis laikai visiškais idiotais, ar tiesiog pas patį galvoje cirkuliuoja fekalijos? "Tauragėjų balsas" prieš metus kainavo 1 litą, o dabar jau 1,50 lito ir kaip mat tu teigi, kad jis atpigo? Visai neseniai teko girdėti, jog turi smagų šikniuką. Aš, tau siūlau įkurti spaustuvės patalpuose "TauraGAY club". Manau iš šio homoseksualų ir iškrypėlių klubo turėtumėt daugiau pelno ir apyvartos, nei dabar sėdėdamas bačkoje ir nesėkmingai bandydamas nukonkuruoti "Tauragės kurjerį".

Komentaras
2008-01-19 16:05

Idomu kas visoje sioje situacijoje laimi? Vyksta karas tarp abieju laikrasciu, o nukencia skaitytojai. Nesuprantu, visada savivaldybes informacija buvo spausdinama abiejose rajono laikrasciuose, o dabar dalis zmoniu bus neinformuojami - turiu minty TB prenumeruotojus. Visi zinom, kad TK tirazu gerokai lenkia savo konkurentus, tad si konkursa vertinu tik kaip slykstu zingsni susidoroti su konkurentais (salygas nustate valdzioje esantys, kurie labai glaudziai susije su Kurjeriu!). Meluoja TB ar ne - ne tas klausimas, nes suprantama, kai negali parodyti realaus rezultato, tenka kazkaip suktis.

Palikite komentarą