gimnazija neverte
2015-07-28 21:54

rinktis bakalaureata. Vaikai patys norejo ir reikia tik pagirti, kad tai dare. Kodel tikimasi, kad 100 procentu turejo islaikyti? Tam ir egzamnai, kad patikrintu zinias. Juk valstybinius irgi ne visi islaike, bet del to ant gimnaziju niekas nepuola

.
2015-07-27 19:12

Tėvams į mokyklą eitI reikėjo ne po egzaminų, o jau tada, kai tapo aišku, kad nėrra specialistų, nespėjama išdėstyti programos. Gimnazijos užmojai svaiginantys, bet ne pagal galimybes, netgi su nesveikomis ambicijomis. Dauguma gimnazistų dirbo dieną ir naktį, ir sakyti, kad nieko nenutiko, jei rezultatai prasti, mažiausiai neatsakinga.

Pastaba
2015-07-23 15:18

Oho, na ir neprigirdinti, tamsta... Egzaminus VISI ir išlaikė, matyt, menkai susigaudai ir esmės nesuvoki - čia neužtenka išlaikyti egzaminus, čia reikia surinkti 24 iš 45 balų. Jeigu reikėtų surinkti 50 balų iš 100 laikantiems įprastus egzaminus, kažin kiek būtų gaunančių atestatus. Dabar gauna 16 - 17 balų ir pirmyn. O Žalgiriai nieko neparodė komentatoriau tai va), nes Žalgiriai tokios programos iš viso nevykdo, tai jiems nėra ką ir rodyti...

pastebėjau,
2015-07-23 07:52

kad yra didelė priešprieša tarp šių gimnazijų (jų mokinių, tėvų). Ir ji reiškiasi įdomiai: versmiečiai dažnai giriasi pasiekimais, žalgiriečiai vis bando juos sumenkinti. Iš tiesų reikėtų pripažinti, kad Versmė ieško ir nebijo naujovių, turi nuo seno lydinčią moksliukų gimnazijos reputaciją. Bet dėl to pykti nereikėtų. Niekas gi nesako, kad Žalgirių gimnazija yra bloga. Tiesiog vieniems labiau patinka viena, o kitiems - kita, todėl reikėtų tarp jų sveikos konkurencijos, o ne drabstymosi purvais. Beje, vis tik šimtadienio renginiai atrodo išradingiau ir atsakingiau paruošti Vermės gimnazijoje. Dėl mokslų - viskas priklauso nuo vaiko noro mokytis (abi turi ir pirmūnų, ir dvejetukininkų :-)

.....
2015-07-23 06:51

Naujovės visada sunkiai sau skinasi kelią. "Versmė" yra šviesulys mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų tarpe. Ir ne tik moksleivių paruošime, bet ir bendravime su moksleiviais, tėvais. TB išleido pirmąją savo laidą. Visiems tai buvo nauja - tiek mokytojams, tiek moksleiviams. Gal kas ir nenusisekė, bet tai yra laiptelis, ant kurio reikia užlipti. Programa yra be galo sunki, vaikai dirba daug. Egzaminų rezultatai parodė, kad pastangos buvo šiek tiek per mažos. Vadinasi reikės dirbti dar daugiau - tiek mokytojams, tiek vaikams. Derėtų didžiuotis, kad ir tokiame užkampyje, kaip mūsų miestelis, yra galimybė mokytis aukštesniu lygiu. Glumina švietimo skyriaus vadovo pozicija... Ką norėti, tikras "tauragietiškas" mąstymas.

Artojas Trojas
2015-07-22 22:33

Nejuokinkit su tais komentarais. Pasaulis didesnis nei Pašaltuonys. Pamatėt naują dalyką, kažkas kitokio bandyta, įdomesnio - iškart puolat kapotis. Vietoj to, kad skatintumėt kažko siekti, užmušat visą motyvaciją judėti į priekį. Naudingai tai nėra niekam. Gadinat ir sau dieną ir kitiems pasitikėjimą. Ieškokit savęs tobulėjimo, o ne spragų pas kitus.

Audra
2015-07-22 18:31

Kodėl pernykščių išleistuvių nuotrauka? Ir dar pirmame puslapyje tokia seniena...

tai va...
2015-07-22 18:17

Tai va"versmė" pasivedė..va jums ir prestižinė gimnazija! Žalgirių gimnazija pasirodė ryškiai geriau!

oho
2015-07-22 15:50

O per šventę direktorė sakė kad visi mokiniai išlaikė egzaminus.Pamelavo vadinasi.Buvo gėda prisipažinti.

kuklūs
2015-07-22 14:24

Kodėl buvo tokie kuklūs užmojai? Kodėl ne iš karto į magistrus ar mokslo daktarus? Argi tokios nesąmonės ne mokslo profanacija ir savireklama? Taip šis balionas ir turėjo baigtis- nusprogti.

Palikite komentarą