Senis
2015-07-02 13:36

Nu taip, kai reikėjo P.Grėvį pastumti tai ta vieta nebuvo politizuota? Ir parėjo D. Simaitis, kuris visai ten nebuvo reikalingas. Kai P. Grėvys dirbo ir kainos buvo mažos. "Dunokų" pavaduotojas ilgai užsisėdėjo, kas ten jį laiko po šiltnamio "stogu".

reiškias
2015-07-01 16:58

Vilkyškių pieninė neoficialiai jau nusipirkusi šilumos tinklus ir basta.

vilnietis
2015-06-30 19:58

kada tauragės vandenų vadą keis?

Julija
2015-06-30 14:43

Palietus daugeliui aktualią temą atsiliepimai pasipylė kaip iš gausybės rago. Ir politiniai-buldozeriniai: "komuniagas lauk", "išvalyti socdemų lesyklėles". Ir dalykiniai; vertinamas Karbauskis, Betingis. Kiti gailisi socemų, pranašauja pražūtį. Bala nematė Karbauskio ir Betingio, ne asmenybės svarbu, nes paprastai valdantieji susisodina savus, svarbu pažvelgti iš esmės, pasisaugoti rimtesnių pavojų. Didžiausią nuostabą kelia du dalykai - ŠT valdybos pirmininkas iš Vilniaus, kad vėliau dėl veiksmų jam nereikėtų akių kaitinti prieš tauragiškius), dviejų savivaldybės įmonių trys valdybos nariai - kaimyniniame rajone registruotos įmonės darbuotojai. Ką reiškia pastarasis faktas? Tauragės rajone nebuvo tinkamų žmonių, o gal jie yra labai geri šios srities specialistai? O gal visai ką kita reiškia? Ko labiausiai reikia Vilkyškių pieninei? Dujų vamzdžio. Ko negali rajonas padaryti? Tam sukrapštyti pinigų. Kaip jų gauti? išeities nėra. O gal galima veltui vamzdį atvesti? Galima, tik reikia, kad rajono valdžia kartu su šilumininkais įsipareigotų naudoti dujas. Gali būti, kad tuo keliu ir bus einama, todėl nebereikalingas ir biokuro katilas, stabdomas konkursas. Pasikalbėkite su kitų miestų, kur šildomasi dujomis, gyventojais, ir sužinosite, kuo tai baigtųsi. Tai tik prielaidos, o ne žinios. Tačiau bent du kartus ŠT buvo bandyta išnuomoti. O kas dėjosi Lietuvoje kitiems atiduotose įmonėse, daugelis yra girdėję. Vieną kartą iniciatoriams pamaišė viešumas, kitą kartą nežinau. kas. Duok Dieve, kad klysčiau, kad nebūtų užsimota prieš skurdžiausių žmonių interesus.

to klausimėlis
2015-06-30 07:06

ir kas tu toks per ekspertas, kad gali spręst apie rezultatus? Nėra blogi tie rezultatai, tik gal pats taikai į Anulio vietą???

nu ju
2015-06-29 15:15

vaje kaip pieciai ir bickui skaudi si tama

būtinai atleisti
2015-06-29 14:47

kai tik kurį kapitalą pajudina [ ar karbąuskį, ar Beišį- tą žūlikų mokslų daktarą, JŲ DAUG TEN SULINDĘ, tokių apsimetusių socdemais...] koks triukšmas, koks bandymas save nuskriaustais pavaidint..... tesidžiaugia, kad dar nesodina į belangę už machinacijas, mūtina dar mum eiliniem žmonėm - kokie didūs nepakeičiami vadovai, specialistai - vietoj [vodkos] melioratoriaus karbausko, ar agronomo Beišio, gal šilumos tinkluose kada nors pradės dirbt išmanantys tą sritį specialistai ir vadovai, o ne sovietinis palikimas.... gėda tauragei, kad tik dabar apsivalymas prasidėjo. valio ir sėkmės liberalam....keičiant sovietmėšlį, ir kai kuriuos jų pasubinotus....

klausimėlis
2015-06-29 14:24

Taigi UAB Tauragės vandenų rezultatai patys blogiausi. Tai kaip čia E. Anuliui ? Pažiūrėsim ar saviem stogas yra? Atrodo atsakymas kaip aiškus. Tai kuo skirasi Pranas nuo Sigito?

anikduots
2015-06-29 11:47

Toks vaizdas, kad komentarus raso tie istroske ,laukiantys vietu, vietoj tu "nerastingu"...cia tie issilavine ir rastingieji, kurie "puikiai" pasirode liberalu saskrytdyje:))) cia kaip tam anikdote , trys peles balevoja, igeria po viena sako einam dainuoti, isgeria po antra, sako einam sokti, po to isgeria po trecia,ketvirta..sako einam katinam snukiu dauzyti:)))

to x
2015-06-29 03:06

Aha ir petraiti su santechnyku sigiu ir savivaldybės reik ismest

Palikite komentarą