orster
2015-06-18 12:46

Smagu Silaleje, ramus miestelis, geri zmones o ir vandens pranogu tures greit:)

nu ///////////////????????????
2015-06-05 05:13

ten mažiau korupcijos

Pelė
2015-06-04 07:02

Šilalėj daug labiau, nei mūsiškiame pelių urve... Nors Tauragė yra Šilalės miesto kadrų kalvė..

liberalus liberalas
2015-06-03 20:26

va čia tai tikrai kaltas Bartušis.Ir niekas kitas.

senam
2015-06-03 07:54

Lietuviškai rašoma "klausimas", ne "klausymas". Turbūt ponas gerai išmanote kaip įsisavinti centrinės valdžios pinigus ir šitas "įsisavinimas" yra šio "klausymo" esmė. Ypatingajai jūsų šutvei. Ar Tauragės didžiausia problema yra baseinas šiuo metu? Ar atlyginimo vidurkis? Gal pradėkim spręsti esmines problemas, o po to bus galima prieiti ir prie pramogų. Ar neina palaukti šito baseino keletą metų?

Senas tauragiškis
2015-06-03 07:38

Jokios logikos neturi mastymai, kad yra Šilalėje baseinas, važiuojam ten. Taip mastant, galima daeiti iki absurdo. Kam statėm stadioną. Juk galėjom važiuoti į Šilalę irgi. Kam reikalingi kultūros namai, juk Šilalė netoli. Kam vyrui žmona, juk išlaikyti reikia, nueisim pas kaimyno..................... Baseino nestatymo klausymas naujai valdžiai gali turėti du aspektus: 1. Nesugebės susitarti su centrine valdžia ir negaus lėšų. 2. Jau seniai dabartinis tarybos narys Liorančas ir dabartinis meras Mičiulis, sprendžiant sporto bazių plėtimo klausymus, "stumdavo" klausymą, kad pastatyti dar vieną sale prie Bastilijos, kad būtų galima daugiau vystyti badmintono sportą. Todėl dabar tikriausiai norės realizuoti savo sumanymus. Praplėsti galimybes Bastilijoje irgi geras dalykas, bet baseinas, mano manymu, tikrai naudingesnis dalykas.

praeivis
2015-06-02 22:46

Ziurint koksai jaunimas lankysis baseine. Jei baseinas bus reikalingas vagystems, santykiu aiskinimosi, mustynems tai butu blogai. Kaip 5 liepaites nulauze kazkas, ar ne perseniausiai fontanas buvo gadinamas. Viskas butu gerai, bet pasikartosiu: kokia publika lankysis baseine. Anksciau , ziemos menesiais retai vazinejaus su savo teveliais y Siauliu Impulsa - ten man viskas patiko: tiek zmones is visur atvaziave ir niekas neturedavo blogu keslu. O tai buvo tuomet. O pas mus kaip butu ?...

to Tauragiske
2015-06-02 22:22

iseikit kartais i lauka, pakviepuokit grynu oru, gal pozityvumo igausit. Dabar atrodo, kad visai nesinori jums gyvent ir visi kalti del to. Tokiems visada i uzsieni galima isvaziuot, mums, likusiems Lietuvoje nuo to tik ramiau. O del to, kad sakot nusibos, tai tas pats, kas sakyti, kad krepsininkui po keliu kartu nusibos krepsinis, futbolininkui - futbolas ir pan.

jurgis
2015-06-02 22:22

Šilalė statosi baseiną vadinasi dar geresnio reikia ir Tauragei, Batakiams, Dauglaukiui ir Skaudvilei. O gal nuvažiuojam į tą šilališkių baseiną, o Tauragėje padarom kažką kito dėl ko šilališkiai pas mus atvažiuotų. Šitos baseino propagandos esmė - va - parašėm planelį, pasiūlėm saldainį, o šitie nelemti liberalai mūsų genialumą stabdo. Ar jūs panele Karalaina galvojate, kad niekas nesupranta kas šitos rašliavos užsakovai? Gal truputį pakentėkit ir nedarykit į tas kelnes taip skubėdami. Taigi savo trobą smardinat.

Liberalus rinkau
2015-06-02 20:59

Rinkau, nes buvau pasipiktinęs ano mero kai kuriais veiksmais. Bet matau kad naujoji valdžia ne stato, o griauna. Stabdo projektus, papeikimus rašo darbuotojams, nesusigaudo kas yra savivalda. Mokytis ne laikas mielieji. Ne to tikėjausi iš jūsų Dabar jau gailiu Prano. Pranai grįžk. Nes pasiputusios valdžios mums nereikia.

Palikite komentarą