as
2008-03-14 07:51

Juokas pro asaras ima.Mokesi siaip sau o prasau kaip vyro pagalba iskilo.Zinojo ka griebti.

konkursantei
2008-03-14 07:09

ar žinai kokius pinigus jie gali mesti teisėjams jei pabandysi neleisti jiems šikti kaip išsireiškėte tautai ant galvos. Todėl visi bijo ir susirietę kenčia, kad neteks, kad ir prasčiausio darbo patys ir jų artimieji ne tik valdiškose įstaigose bet ir privačiose, nes daugiausia privačių įmonių savininkų iš tos pačios vieningosios ir nenugalimosios komunistų partijos narių ir jų palikuonių.

galaxy
2008-03-14 06:26

Ar istikro pabuves politikoje imi gesti is vidaus?. Kas, kas bet Matemaitis. Nebuciau pagalvojes niekada, kad taip elgtusi kaip komunistu Petrosiu klanas.

ajo
2008-03-13 18:54

Ka issirinkome ta ir turime.

GĖDA GAUJAI
2008-03-13 18:19

TAURAGĖS SAVIVALDYBĖS VYKDOMI NE KONKURSAI, O SAVIŠKIŲ APRŪPINIMAS LOVIU, PAGAL PRINCIPĄ "KAD IR DURNAS BET SAVAS".

optimistas
2008-03-13 14:53

nenusiminkit, dabar meras gerumo sparnu visiems ašaras nušluostys.

konkursante
2008-03-13 14:09

Jo.....Netgi toks sviesuolis kaip Matemaitis neatsilaike pagundai prie lovio ir saviske atsivesti.....Tik pamanykit, eiline darbuotuoja buvo, o dabar - koordinatore:))) Esu dalyvavusi ir as tuose savivaldybes "konkursuose"...Juokas ima...Kai is vienintelio kandidato neiisirenka zmogaus, zinodami is anksto, kad sita vieta yra laikoma reikalingam zmogui (mat sis dar nespejo atsiskaityti is senojo darbo),ir nelaimi konkurso del pritrukusio 0,1 balo po "pokalbio" zodziu,viskas pasidaro aiskiau negu aisku....O tokiu pavyzdziu su musiskes savivaldybes rengtais konkursias as zinau ne viena....Ir ne tik savivaldybes,o praktiskai visu valstybiniu imoniu tokia sistema....Neysileidzia jie zmoniu is gatves, kai saviskiu eile prie lovio laukia...Ir kas per tauta tie lietuviai?...Mulkiai paskutiniai...Sika jiems ant galvu, o jie susitrauke kencia ir bijo zodi garsiai pasakyti...Paskui ir laimi visus konkursus tie,kas is anksto numatyti laimeti....Ir konkretus pavyzdys - is desimt ar vienuolikos zmoniu, dalyvavusiu tame konkurse, protingesnes uz ponia Matemaitiene taip ir neatsirado... :)) Juokas ir tiek....Bet labiausiai pikta del to, kad tie "aukstybese" mano, kad visi eilinai zmogeliai yra tokie berazumiai, kad jie nieko nemato ir nesupranta...

to ajo
2008-03-13 12:34

Na o tu budamas prie lovio nejau giminaicius pamirstum?

Linas Gėjalevičius
2008-03-12 23:53

Linai Gėjalevičiau pasirašinėjantis ajo iškrypėlišku nikneimu galėtum bent nevartoti tokių žodelų kaip intryne ir neišsiduoti, jog taip tauzija Dzūkijoje ar ne taip tu mūsų mielas pyder***. Mes laukiame tavo žydrai dažyto šinjono, tadu atrodytumei kap goželis. Savivaldybės netiniam saite yra klausimuks Kurį rajono laikraštį Jūs skaitote? Laikraštį „Tauragės kurjeris“ (43.4%) Laikraštį „Tauragėjų balsas“ (17.1%) Visdėlto totaliai matosi, kad laimi demokratiškas laikraštis, o komunistinė gazeta gauna į vienus vartus. Įdomu koks bus kitas balsavimas pas tave tame apogėjų portale? Apie Balašaitį? Apie tavo patroną Petrošių, o gal pats pasiklausi respondentų kokia pravarde tave vadina miestiečiai. Nors ką čia ir klausti ir taip kaniū jasna, jog idealiai rimuojasi kai tave pavadina Gėjalevičiumi arba Tauragėjumi. Lince, jei įsimestum į savo svetainę pr0n torentų parsisiuntimui tai gal ir būtų daugiau apsilankančių pas tave, nes bo daba veiziu Kurjerio tinklapis yra potencialus lyderis tarp internetinių portalų Tauragėje. Mielas Gėjalevičiau darykite išvadas..

Citata
2008-03-12 08:26

"Daugiau kaip pusė balsavusiųjų nominuoti metų politiku siūlė Tauragės rajono mero pavaduotoją Raimondą Matemaitį. Atsiliepimai apie jį: sąžiningas, geras žmogus, teisingas, darbštus, išsilavinęs, nuoširdžiai siekia tarnauti žmonėms. Jis ir išrinktas metų politiku". Šiais metais matyt ir vėl garbė teks Matemaičiui.

Palikite komentarą