Tauragiškis
2015-05-11 14:20

Didžiulė gėda Tauragės žmonėms kad turime tokių kunigėlių kurie Lietuvos piliečius, ginančius savo pažeistas teises ir atliekančius Pilietinę pareigą apsiginant nuo Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių buvusio Tauragės apskrities viršininko ARŪNO BEIŠIO, Vyriausybės atstovo VIKTORO KOVŠOVO, Tauragės mero PRANO PETROŠIAUS ir jų parankinio buvusio mero pavaduotojo ,mero patarėjo, Tvarka ir Teisingumas pirmininko o dabar Tauragės savivaldybės bibliotekos direktoriaus SIGITO KANCEVYČIAUS . Ponas kunige, prieš keletą metų Jums buvo pateiktą dokumentinė medžiagą: Teismų sprendimai, Finansinių Nusikaltimų Tyrimų Tarnybos išvados, LR Seimo kontrolierių išvados, Lietuvos Respublikos Generalinės Prokuratūros nutarimas; Panaikinti nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Rašoma: ARŪNO BEIŠIO ir jo sėbrų neteisėtai isteigtas -ikurtas fiktyvus žemės ūkio kooperatyvas "ŽEMĖSA" Kaimo rėmimo fondo lėšas gavo nepagrįstai, kooperatyvo sandoriai ir finansinės operacijos atliktos siekiant gauti lėšų tai yra veikiant pagal iš anksto sumanytą nusikalstamą schemą. Ponas kunige, Jums buvo pateikti ir kiti dokumentai: "ATVIRAS LAIŠKAS" LR Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Mykolui Brazauskui Vidaus reikalų ministrui Juozui Bernatoniui kur aukščiausi buvę Tauragės (nusikalstamos Pasaulyje pripažintos komunystų partijos) nariai prašo aukščiausių Lietuvos buvusių TSKP CK komunystų pritarimo ir paramos susidorojant su Lietuvos Piliečiais, Valstiečių laikraštis 2001 m. gegužės mėn. 15 d. (antradienis) Nr. 39 straipsnis "Gali nukentėti tamsią naktį" Laikraštis Šilalės artojas 2003 m. vasario 18 d. Nr.14 straipsnis " Kooperacijos sandėris ūkininkų užnugaryje" Laikraštis Šilalės artojas 2003 kovo 18 d. (antradienis) Nr.22 straipsnis "Tauragės apskrities viršininkas neria į krūmus" Aš manau kad tai "pamiršote" ponas kunige, kai vyko 2015 m. balandžio mėn. 22d Tauragės rajono tarybos posėdis ir Tauragės rajono buvę aukščiausi pareigūnai- valdžioje dirbantys nusikaltėliai apdovanojami jodomis kepurėmis su sovietų raudonomis žvaigždėmis Jums sukelia juoką,šipseną, atsipalaidavimą- tai Jus garsiai pasakote. Manau čia jau velnio darbas?

nuomonė
2015-05-08 19:52

Tik higiena sumažina visokių infekcijų atsiradimą ir plitimą. Dar iki masinių skiepų buvo atliekami infekcijų plitimo monitoringai, kurie aiškiai rodė apie jų mažėjimą. Pradėjus skiepyti ir iki dabar, masinių infekcijų atsiradime ir plitime veik jokių pokyčių. Tačiau masiškai plinta grybelinės ligos, kraujagyslių ligos, vėžys, atsiranda keistos ligos ir manau ne be farmacijos kompanijų intereso. Skiepai gal būt reikalingi rizikos grupėms, vaikams, kurių tėvai turi polinkį sirgti tam tikromis ligomis ar pan., bet skiepai neturi būti masinis reiškinys. Tai po truputį silpnina savojo imuniteto vystymui, jis išsigimsta. Pagaliau tai duoda daugiau "ligonių" farmacijos kompanijoms.

nordland
2015-05-07 19:40

;) tikrai ne tau spresti apie prota, nes tavame pasaulyje jis randasi visai kitoje vietoje :D

to nordland
2015-05-07 11:41

Nedidelio proto žmonės paprastai smerkia (neigia) viską, kas viršija jų išmanymą... :D

nordland
2015-05-06 19:06

"vedos", "vedu zinovas" ....... tau cia tik per pilnati galvoje tokie dalykai vyksta?

to 23:31
2015-05-06 09:30

tokiu laiku jau turėtumėte miegoti, o ne beprasmius klausimus uždavinėti :), pasak Vedų žinovo A. Torsunovo, žmogus nuolat nemiegodamas 20-2 val. laikotarpiu, tiesiog išdurnėja, nes tai laikas skirtas sielos proto ir kūno poilsiui. O va keltis jau galima kad ir 3 val. ryto, o laikotarpis nuo 3 iki 5 val. skirtas intelektualiai veiklai, žinioms įsisavinti..., tuo laiku skaitant tam tikros srities knygas 1 metų laikotarpiu šioje konkrečioje srityje, gali tapti specialistu Nr.1 pasaulyje. Taip teigia Vedos :)

to to 23:44
2015-05-05 21:31

busiu laaabai kantri: dar karta perskaityk sia fraze :-)) Tik be jokiu pamokslu apie naturalaus imuniteto silpninima :-)

nordland 2 rasa
2015-05-03 09:56

tu pradziai save apsisviesk :) atmetus visus bla bla bla, paskaiciuojam vaiku mirtinguma iki skiepu ir po, tada galesi papasakoti kas tavo akimis yra "visavertis" maistas ;)

rasa
2015-05-02 11:35

O dieve,dieve apsviesk mamytem prota !vaikus reikia maitint pilnaverciu maistu ir tada nereikes skiepu.......

to 23:44
2015-05-01 18:28

na , kad dauguma girdi tik tai ką nori girdėti ir kas jiems aktualu, tai aišku ir suprantama, bet, kad skaitydami perskaito tekstą taip ką nori išgirsti, tai čia man dar lig šiol buvo nežinoma :DD. Na, bet būsiu kantrus šiems naujadarams ir paaiškinsiu, kad citata " tik paspartinat natūralų vaiko imuniteto sunaikinimą", reiškia, kad skiepai tiesiogiai turi įtakos organizmo natūralaus imuniteto silpnėjimui t.y. silpnina jį ir kuo dažniau skiepysitės, tuo silpnės jūsų imunitetas, kurį mes gimdami turime labai galingą. Silpnėjant imunitetui medicina "atranda" vis naujas ir naujas ligas, vis naujas ir naujas infekcijas, kurios kėsinasi į mūsų organizmus, o kėsinasi jos todėl, kad pats organizmas nuo skiepų įtakos nebesugeba tinkamai reaguoti į įsibrovėlį ir jį sunaikinti. Todėl labai atsakingai reikia skiepyti vaikus, kurie patys dar negali pastovėti už save šioje srityje, čia reikalingas ypatingas tėvų ir medikų sąmoningumas. Apie skiepų žalą mokslininkai jau seniai pasisakė, apie tai pilna informacijos, reikia netingėti ir pasiskaityti. Mūsų tamsumas, niekuo nesidomėjimas, o aklas farmacininkų biznio inspiruotų programų vykdymas, vaikui gali tiesiog sugadinti gyvenimą.

Palikite komentarą