atsarguolis
2015-05-23 13:15

ei atsargiai ca su tais komentarais tai ka nors y teisma paduos

lietuvis
2015-04-10 20:12

matosi,kad tie velnio isgamos"demokratiniai"burzujai nerealiai igriso zmonem...

buvusem trepiškiui
2015-04-06 16:49

Gražus tavo komentaras, bet pats žinai, kad kol bus ta bendruomenės pirmininkė - sutarimo nebus. Gyventojai tikrai nesirinks, nes žmonės nori ramybės.

Trepiškė
2015-04-05 21:20

KLAUSIMAS TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS RINKIMŲ KOMISIJAI. Kaip Danguolė Kazdailevičienė, kuri priklauso komunistų partijai ir yra Tauragės komunistų Trepų grupės pirmininkė, galėjo būti Trepų rinkiminės apylinkės komisijos pirmininke šiose savivaldos rinkimuose? Ar tai nėra viešųjų ir privačiųjų interesų šiurkštus pažeidimas? Ar tai neprasilenkia su morale ir etika, kai apylinkės rinkimų komisijos pirmininkas yra uolus kompartijos klapčiukas ir stebi, kurie kompartijos elektorato nariai ateina į rinkimus, o kuriuos reikės bausti represijomis už neatvykimą į rinkimus balsuoti per prievartą? Kur yra Danguolės Kazdailevičienės savigarba ir neutralumas? Kada Trepų rinkiminėje apylinkėje pasibaigs balsų pirkimas ir komunistų klano siautėjimas gąsdinant ir grasinant vietiniams gyventojams per ponią valią balsuoti už komunistinius sovietmėšlius?

papildau įrodymus
2015-04-05 20:13

"Laba diena, noriu priminti, kad siandiena, Kovo 1 d. vyks rinkimai. Noriu paprasyti, kad pabalsuotumete uz sarasa Nr. 2 ir i reitingavimo langeli irasytumete mano kandidates numeri - 20. Aciu." Noriu pilnai pritarti prieš tai parašytam komentarui. Aš irgi gavau tokią pat žinutę maždaug apie pusę aštuntos ryto ir juodai susinervinau pagalvojęs kas čia do durnius tokį ankstyvą rytą ir dar sekmadienį man parašė, o pasirodo, kad tai buvo ne durnius, o durnoji Vilma Bertašienė. Sms'ą gavau iš numerio - 869946012. Sms'o turinį paviešinau pačioje komentaro pradžioje. Šį sms'ą iki šiol saugau savo telefone. Šis, mano minėtasis telefono numeris priklauso Vilmai Bertašienei. Gavus iš tokio anksčiausio ryto šitokį sms'ą, žiauriai susinervavau ir parašyta rinkiminė / politinė komunistinė propaganda gavosi kaip antireklama ir pagulėjęs bei pamąstydamas dar pusvalandį lovoje kategoriškai nusprendžiau, jog už komunistę Vilmą Bertašienę ir jos bolševikų partiją, kuri trėmė ir vežė nekaltus lietuvius į Sibirą pražūčiai ir sušalimui speiguose ir sniegynuose, tikrai nebalsuosiu. Atsikėlęs, po kurio laiko nuėjau pas kaimynę ir parodžiau ką šitoji išverstaskūrė siuntinėja trepiškiams į telefonus ir pasitarę balsavome už priešingą partiją, kuri deklaruoja laisvas, patriotines vertybes ir šiose rinkimuose siekė permainų Tauragės rajone, o ne stagnacinių bolševikinių / komunistinių metodų. Tai va, Bertašiene - durniene, tau tos žinutės gavosi kaip antireklama.

Adakauskas
2015-04-05 12:59

Norime informuoti Tauragės policijos komisariatą ir visą Tauragės žiniasklaidą, kad Adakavo socialinės globos namuose, gyventojai - globotiniai, buvo Vilmos Bertašienės, kuri dirba tose pačiose globos namuose, psichikos sveikatos slaugytoja, priverstinai apmokyti, jiems buvo išdalinta socialdemokratų agitacinė medžiaga ir jos iniciatyva priversti balsuoti už ją pačią, už liūdnai pagarsėjusį Arūną Beišį ir Pranių Petrošių. O visą rinkiminę procedūrą stebėjo, kuris ir buvo gudriai paskirtas rinkimų stebėtoju būtent nuo socialdemokratų - Saulius Rasickas, dirbantis tose pačiose socialinės globos namuose, esą socialiniu darbuotoju, o iš tikrųjų apsauginiu, kurį vietiniai gyventojai - globotiniai vadina "Terminatoriumi" ir kurio, šių namų gyventojai baisiausiai bijo, nes jis juos pastoviai muša, fiziškai kankina ir net užrakina visai dienai už nebūtas nuodėmes ir tariamus prasižengimus į specialų karcerį esantį sklepe. Taigi, šiose savivaldos rinkimuose, visi 90 Adakavo socialinės globos namų gyventojų - globotinių, kurie turėjo balsavimo teisę, I ir II rinkimų turuose buvo per prievartą Vilmai Bertašienei ir Sauliui Rasickui darant psichologinio poveikio priemones ir nežmonišką spaudimą, priversti prieš savo valią balsuoti už socialdemokratus ir Pranių Petrošių. Štai, atskleidėme jums visą mechanizmą, kaip ir kas per rinkimus vyksta Adakavo socialinės globos namuose, o dabar gerbiamieji imkitės tyrimo.... P.S. Adakavo socialinės globos namų direktorė - Kristina Anulienė nuo 2002 metų yra socialdemokratų partijos narė. Faktai kalba patys už save...

Trepų bendruomenės nariai
2015-04-04 21:21

Tai matai Vilma Beraštiene kas tu per atmata ir padugnė esi.Per savo komunistinę propagandą sukiršinai ir suskaldei visą Trepų kaimą,jau ne tik Vaidilai nuo tavo rinkiminių komunistinių aferizmų ūžia kaip bičių avilys,bet ir visa Skaudvilė.Tuoj visi komentarai ir atgarsiai ir iki Adakavo nueis.Tu čia tiek privirei košės suskaldydama ir sukiršindama visą kaimą,kad kai kurie kaimiečiai tau jau sakė spragilų ant vietos duos be gailesčio jei pamatys tave ant jų keliuko vaidenantis.Ale tai tu Vilma parazitė esi.Kokia buvai jaunystėje sukta,tokia ir palikai.Vilmut,ruoškis puoškis keliauti teisman.Prieš tave liudys kaimo dauguma ir už rinkiminę komunistinę propagandą bei balsų pirkimus atsakysi teisme.Linkėjimai Valdui.

iš skaudvilės
2015-04-04 20:48

didžiausia intrigantė ir kūrvezija pastoviai besitratinanti su skaudviliniais vyrais ir vaikščiojanti atkišusi savo platsubinę yra bernotienė .o koks jos leksikonas , tai koktu darosi išgirdus , kas penktas žodis keiksmas .neveltui ją skaudvilėje pajodžarga vadina , o tas jos kostas tai yra alkoholiko gabalas bebaigiantis nugirdyti visą trepų kaimo jaunimą ir pastoviai vaikščiojantis užpiltomis akimis nematydamas baltos šviesos dienos , vienu žodžiu prasigėręs latrinis kaip reta .kaimo jaunimas nuolatos parvelka smigusį komos būsenoj primyžtu klynu šitą trepų klouną namo iš pakelių ir griovių

ĮRODYMAI
2015-04-04 19:50

"Laba diena, noriu priminti, kad siandiena, Kovo 1 d. vyks rinkimai. Noriu paprasyti, kad pabalsuotumete uz sarasa Nr. 2 ir i reitingavimo langeli irasytumete mano kandidates numeri - 20. Aciu." Štai, gerbiami tauragiškiai, skaudviliškiai, trepiškiai ir žurnalistai. Pateikiame jums visiems įrodymus, ką šitoji minkštakūnė Vilma Beraštienė išdarinėjo rinkimų dieną, kada bet kokia rinkiminė agitacija buvo griežtai draudžiama ! Kaip žinia, Nr. 2 šiose rinkimuose buvo Socdemonų partija, o tamę sąraše 20 numeriu išreitinguota buvo Vilma Bertašienė. Šią propagandinę sms trumpąją žinutę į savo mobilaus telefono numerį, kurį V. Bertašienė turėjo iš senų laikų, gavome ryte, apie 9 valandą ir visa šeima buvome šokiruoti ! Vėliau išsiaiškinome, kad jinai šitokiems savo juodiems propagandiniams darbeliams buvo įkinkiusi savo vaikus - vyriausiąjį Gabrielių ir abudu savo dvynukus, kurie nabagai vaikai pasikeisdami buvo priversti komsomolskos motinos siuntinėti visiems trepiškiams iš anksčiausio ryto propagandines žinutes, kad žmonės eitų už ją balsuoti. Viena jauna mergina sakė, kad gavo V. Bertašienės telefoninę žinutę jau net pusė 7 ryto ! Kažkas klaikaus ! Čia košmaras - o ne motina, šitaip išnaudoti savo vaikus politinėms nelegalioms machinacijoms ir aferoms.

to trepiske
2015-04-04 15:46

Tai Trepiskei matomai su galvele negerai, baisu skaityti komentarus. Cia ne komentarai, o kvailos bobos rasliava. Turekite savigarbos sitaip plustis.

Palikite komentarą