Audrius.
2008-10-19 12:53

Sveiki,Kada Tauragės meras žada sutvarkyt Tauragėje kelius?Kodėl visai netvarko?Ką galiu pasakyt apie Tauragę taip viskas normaliai,tik keliai labai prasti,tai to ir norėčiau paklaust ar kada pradesite tvarkyt kelius?ar ne? Kam mes ystojome y Europos sąjunga? Tam ir ystojome,kad butu tvarka.O dabar dare blogiau nei buvo,šnekant apie Taurage.Reikia tikėtis,kad Taurages Meras sutvarkys,bent miesto keliukus,lauksim.Ačiū už dėmesį.

Nijole
2008-04-30 10:18

Taurage jau pakankamai grazi. Dabar viskas priklauso nuo paciu miesto gyventoju. Bet.... Gerbiamas Mere, neuzmirskite kaimuose gyvenanciu bejegiu senuku ir invalidu. Yra tokiu vietoviu (nevardinsiu, nes Meras pats puikiai zino situacija) kur palijus net vasara be visureigio neprivaziuosi, nekalbu apie ziema, pavasari ir rudeni. Vargsai zmones negali issikviesti nei greitosios nei policijos nes joks transportas prie ju vienkiemiu neprivaziuos. Todel, Mere, bukite malonus suraskite lesu keliukams i vienkiemius pagerinti. Neleiskite prazuti savo rajono zmonems dumbluose. Juk ne veltui Europa mus prieme i savo Sajunga.

nemalonu
2008-04-23 17:26

Tikrai nemalonu tai, kad kai kas cia pasirasineja neisgalvotais, bet svetimais vardais ir inicialais:)nemalonu ir labai pikta:)

idėjininkas
2008-04-22 06:29

Noriu atsakyti tam, kuriam reikia laiko:) Sakai iš idėjos dirbančių žmonių reikia merui? Jis tokius durniais laiko! Tamsta gal nežinai, kaip jis ,,gerina" kultūrinę situaciją, tai pasakysiu: kultūros darbuotojams jis pasakė, kad mokės atlyginimą tik vienuolikai mėnesių, o gruodžio mėn. biudžetas neapskaičiuotas atlyginimams. Tai gal, tamsta, manai, kad kultūros darbuotojai valgyti nenori, vaikų neaugina, vien idėjomis išmis? Prisiskaitei gražių frazių ,,gerinkime", ,,sudarykime,, ,,kurkime", tai tamsta eik ir taip pasakyk merui ir kartu pradėkite tai įgyvendinti. Kalbėti visi gali. O kultūros darbuotojai ir taip dirba iš idėjos,nors jį moko visi, visokiausias pamazgas pila! Ką meras padarė, kad augtų kultūrinis išprusimas? Kiek įsteigė stipendijų, kaip suviliojo jaunus žmones, kad įsigytų kultūrinį išsilavinimą ir grįžtų Į Tauragę? Senieji išmirs, jauni ne tokie durniai, kad dirbs iš idėjos, todėl ir važiuoja lenkti nugarų svetimiems, nes saviems niekas už darbą nemoka. Kultūra žlugdoma, meras sugeba tik mulatą parsivežti, kad ,,pagerintų" socialinę situaciją!

reikia laiko
2008-04-18 12:43

duokime zmogui laiko. JUk isoko i kita aplinka, kurios vienas nepakeisi. Reikia bendraminciu, is idejos dirbanciu zmoniu del savo krasto. Emigracija sumazino sauniu zmoniu gretas... Mano nuomone, grazinti miesta - ne prioritas turetu buti... gerinkime kulturine situacija, kurkime socialines pagalbos sistema mieste.. sudarykime salygas nevyriausybiniam organizaiju tinklui...

Žemietei ir Rimai
2008-04-18 08:31

Kurioj vietoj meras daug gerų darbų padarė? Išskyrus tai, ką praeita kadencija jau buvo užsukusi. Tai to puošimo kaip ir nesimato. Štilis.

Rima
2008-04-18 07:57

Šaunus, nepavydus, geranoriškas ir išsilavines žmogus Piečia. Po Petrošiaus kolūkinio vadovavimo atrodo nepalyginami dalykai.

Zemiete is Kauno
2008-04-17 21:41

Pazistu Roberta, sauni seima,puikus zmogus ,malonu,kad jis yra Taurages Meras.Robetui linkiu sekmes ,islikti visa kadencija ir toliau taip puikiai tvarkyti ukinius miesto klausimus. Robertai isgrazink ispuosk Taurage ,kad noretume parlekt atgal i savo gimtine ir prisijungti prie visu geru darbu.Stiprybes TAU. Tauragiskiai,prisidekite geriau ,o nesikramtykit,ramiau nakti miegosite.

to kai pagalvoji
2008-04-17 12:11

... nes dar vieno klauno siam cirkui yra jau per daug!

kai pagalvoji
2008-04-17 07:24

Iš tiesų yra sunku Piečiai dirbti tarp klaunų.

Palikite komentarą