durneliams
2008-04-23 18:48

seniai reikia priversti tos konteinerius įsigyti, nes dabar baisu nuwažuoti prie kokios upės ar i mišką visur sąvartynai :( kur tokiu debilu mąstysena , neina suprasti teršti savo aplinka, kur paskui vasara važiuos i gamta ir t.t nu protingi žmones supras o tupi ir šiukšlins toliau, kol niekas nesiims priemonių.

gintas
2008-04-22 20:34

jo, reikia viska pradeti nuo saves ir nelikti abejingam kitu siusklinimui, labai gera auklejamoji priemone yra bendros talkos

numetu ir po to garsiai šaukiu , kad niekas čia nedirba
2008-04-22 20:12

nieko čia žmogau nepakeisi, toks mūsų lietuvių išsilavinimo lygis . Vieno šlubo vokiečio reikia , kaip sakydavo senelė ir bus tvarka. O mums svarbu kad tik ne mano kieme ir gerai . O paskui jau šaukiam , kaip ta valdžia blogai dirba ir nieko nevalo, nenubaudžia . Bet negi mes jau taip degradavę , kad tik bausmės mus gali priversti apsitvarkyti ir nešiukšlinti. Pradėkim nuo savęs , savo mažųjų , o paskui ir aplinkui gal matyti kitaip pradėsim.

Kartais tarp tokiu siuksliu
2008-04-22 19:46

pasitaiko senu voku su "siukslininku" inicialais, ar laikrastis su adresu ar siaip kas nors panasaus. Darbas nemalonus tuos siukslynus siukstineti, bei kontroliuoti, bet kartais tai gali nuvesti tiesiai pas tuos, kurie siukslina. Ir zinoma taikyti administracines baudas, bet tokias, kad kita karta geriau apsimoketu nuvezti tiesiai i "Lizius"! Ir mes, gyventojai, nelikime abejingi, matydami tokius, uzsirasykime masinos numerius ir "skuskim", gal kas isgirs.

Palikite komentarą