to O ką?
2015-03-06 08:51

KALTUMĄ AR NEKALTUMĄ NUSTATO TEISMAS ,O NE TU PONAS POLICININKE !!!

O ką?
2015-02-06 11:25

KET pažeidė dviratininkas. Kodėl turi policininką teisti? Man šiandien irgi paštininkė su dviračiu išpuolė tiesiai priešais mašiną, gerai, kad greitis buvo mažas, o jei būtų buvęs 50 km/h, būtų buvę nelinksma...

Nukentėjusiems
2015-02-04 19:53

Manau policija vėl samdys "etatinį" dergėją Aistį Regimantą ar Tekorių, šios temos "kuravimui".O liudininkai sulauks daug"anoniminių"skambučių ar peduotų linkėjimų...Aišku jei jų buvo šeštadienį buvo...Gali pasirodyti kad turgaus dieną,liudininkų nebuvo,po policininkų skambučių bylą metus ar minimum pusę pavilkinus,kiti"užmirš" įvykį...ARTIMIEJI,NORITE KAD BYLĄ TIRTŲ,ĮRAŠINĖKITE KIEKVIENĄ TELEFONO POKALBĮ IR POKALBIUS SU POLICININKAIS IR NUO POLICININKŠŲ,TADA NE JUMS BYLĄ KELS O JIEMS.Galimai bus keliamos bylos artimiesiems,kad ir už eismo taisyklių pažeidimus,aišku su teisių atėmimu...Būkite budrūs.

Nesupratau komisare
2015-02-04 19:48

PONAS KOMISARE ČIA VISAI POLICIJAI LIEPIETE RAŠYTI(kas matosi iš stiliaus-chamas),AR TIK EILINIAMS?

kertam lažybų
2015-02-04 19:47

Užuojauta žuvusiojo artimiesiems.O dėl policininko galime kirsti lažybų kad bus Tauragės teismo išteisintas,AR BYLA NET NEPASIEKS TEISMO.Kas ir kada nustatinėko policininko girtumą? Jo draugeliai,su savo atidirbtais triukais ir kreivais alkotesteriais(pagal poreikį).O kas pūtė,jis(dėl akių) ar kolega(po to).O kraują kada paėmė(jei ėmė),gal po valandos ar kelių kai policininkas išsiplovė organizmą išgerdamas kibirą vandens(tą triuką policijoje nuo rusų laikų žino).O kraujo mėginio nepakeis greitojoje dirbančios policininkų pažystamos,kurios niekada neliudija kai atvežami policininkų sudaužyti žmonės? O buvusio policininko dūkrelė Di...,dirbanti greitojoje ir geraqi pagerianti,nepakeis kraujo mėginio siunčiamo patikrinimui,policininko draugelio ar kito žmogaus mėginiu?Einame lažybų 1 prie 1 000 000 ,kad policininkas ne tik kad nesės bet ir gali atsipirkti tik išgąsčiu-Teismui ar Prokurorams kas Tauragėje šeimyninė grandis, neradus jo veiksmuose nusikaltimo sudėties.Aišku,manytina prieš tai policininkai per tarpininkus,o ir gaimai patys(nes dabar jiems naglumo netrūksta)turėtų prigązdinti giminę mirusiojo,kad nesiskūstų,paieškoje giminėje,su policija reikalų turėjusį ar turintį.O tai šiais laikais beveik norma.ŽUVUSIOJO GIMINĖS TURI RAŠTU KREIPTIS Į GENERALINĘ PROKUROTŪRĄ,KAD BYLĄ TIRTŲ,NWE TAURAGĖS IR NET NE TAURAGĖS APSKRITIES PROKURORAI,O KITOS APSKRITIES,TAI BUS BENT KOKIA VILTIS KAD NORS TRUPUTIS SĄŽININGUMO BUS PASIEKTA,NES POLICIJOJE IR PROKURATŪROJE(KITŲ APSKRIČIŲ,KUR GAUJOMIS POLICININKAI NEVAGIA KURO)DAR PASITAIKO IR SĄŽININGŲ PAREIGŪNŲ,KURIE ŠIURPSTA PASKAITĘ APIE TAURAGĖS TEMIDĘ,SKUNDUS SEIMO KONTROLIERIUI. ARTIMŲJŲ PRAŠYMĄ PRIVALO PATENKINTI,GEN. PROKURATŪRA.O POLICININKO KRAUJUI REIKALAUTI GENETINĖS EKSPERTIZĖS,KRAUJO SAVININKO TAPATYBEI NUSTATYTI.NEUŽTENKA VIEN GRUPĖS,TIKIŲ KIEK NORI.IŠREIKALAUTI PAŽYMĄ PO KIEK LAIKO PAIMTAS KRAUJAS,IR AR NEBUVO VARTOTA NENORMALIAI DAUG VANDENS,PRIEŠ TYRIMĄ.

Bob
2015-02-04 18:45

Šitoje sankryžoje rytais tenka pralaukti 5min, kol bus laisvas kelias pravažiuoti. Bet ne, reikėjo šviesaforų prie "Liustono" bl..

Nereikia greičio
2015-02-04 06:31

Žmogus, net pats nukritęs nuo dviračio galva į asfaltą, rizikuoja žūti.

to To dar viena smulkmena
2015-02-04 06:30

Jei rašote, kad dviratininkas aplenkė "mentą", įsivaizduoju, kokiu greičiu tas "mentas" važiavo... Gerai, meskim į šalį visus tuos, kas kaltas, kas nekaltas, atsakykit į vieną klausimą, dviratininkai ir pėstieji: Kas iš to, jei jūs esate teisūs, bet sužaloti arba.. negyvi?... Tai nejau taip blogai pasaugoti savo gyvybę?

komen
2015-02-03 21:22

Sestadienis. Sioje sankryzoje tiek nutikimu tiek eismo taisykliu pazeidimu kad vaje. Kai eidavom i turgu jau tiesiog sustoji ir lauki kad tave praleistu o ne begi. O su dviratininkais taurageje yra labai blogai. Bet cia yra kiekvieno zmogaus sazineje. Ar taip ar taip anksciau ae veliau teisybe padarys savo. Ir zmones nevaziuokit ant kitu pirma pasizuurekim i save.

To dar viena smulkmena
2015-02-03 20:00

Jei policininkas pries pereja butu sumazines greiti ,tai ir be salmo zmogus butu likes gyvas.

Palikite komentarą