komentaras
2008-05-28 15:18

Niekaip nesuprantu - prie ko cia tas Karbauskis? Jis juk tuo metu buvo Seimo narys, o ne bendroves direktorius. Pastarasis turetu atsakyti uz tai, kad buvo pradetos satybos nepasidomejus ar jos isvis galimos. O kaip vertinti tai, kad dabartine valdzia taip pat skyre sioms kapinems pinigu ir nepasidomejo, kad leidimas statyboms negautas? Grazinskas vel vykdo uzsakyma pusti tik i viena duda, bet dar karta perdege: seimo narys negali daryti itakos imones direktoriui priimant vienokius ar kitokius sprendimus, nes bus itartas galimu viesu ir privaciu interesu painiojimu. Grazinskas galvoja, kad tauragiskiai jau tokie durni, kad negali patys susigaudyti. Cia taip pat yra zmoniu su smegenimis, tad nereikia mus laikyti kvailiais.

davatka
2008-05-28 14:12

Esu girdėjusi, kad valdininkai užsakydami nudrožti paminklus pusę dailininkui sumokėtos sumos susigrąžina sau į kišenę. Būtų baisiai įdomu kad kurjeris parašytų kiek sumokėjo seniūnija už pastatytą medinį kryžių būsimose kapinėse, nes nuo ulikso likusi 56 tūksančių litų išleista suma nebūtų tokia jau didelė, amen.

korupcija
2008-05-28 13:36

už drenažą seniūnas karbauskiui pervedė virš 60 tūkst. litų. Tiek sumokėta už mažiau kaip 1 ha įrengimą. Kiek kainuotų 1 ha drenažo įrengimas?

Rinkėjas
2008-05-28 12:31

Tai dar tik maža dalelė visų aferų Karbauskio ir Petrošiaus mafijos. Kuo tuoliau į mišką tuo daugiau medžių. Turės darbelio ir ONTT, ir VSD. Mes būtinai rinksim tave Vaciau Karbauski tu suššši..., būtinai tave vėl prie lovio pastatysim. "Labai daug nuveikei" žmonių ir šalies labui, kiaule....kriuuuu

Palikite komentarą