man reikia
2014-12-13 16:26

kokia kvadratinio decimetro kaina už spalvotą?

to Lina
2014-12-09 20:14

Labai aisku,kokia ,,mama'' esi,jei be tatuiruotes gyvenimo neisivaizduoji...nors nesigirtum-,,mama"...

zyzas
2014-12-09 07:48

ant tvoru apie banka ,pries viesbuti...pacios graziausios tatuiruotes......gal ten tu paciu meistru darbas...

nordland 2 juozas
2014-12-06 20:40

tu juozai nepyk, bet matosi, kad pas tave galvoje kliedesiu irgi netruksta.

Lina
2014-12-04 08:53

Esu mama. Turiu daug tatuiruočių, kurias dariausi pas profesionalų meistrą. Man tai be galo gražu. Man tai yra kūno puošybos menas, o ne, kaip ne vienas sako, kokių tai kompleksų, proto trūkumo ar dar kokios nesąmonės maskavimas :D Manau, kad galvoti apie tatuiruotės darymąsi galima tik nuo pilnametystės ir tai turi būti ne užgaida, o apgalvotas sprendimas. Tai yra mano nuomonė ir diskusijos ta tema niekada nesibaigs. Jeigu kam tai negražu, nepatinka - nesidarykit ir nesmerkit turinčių tatuiruočių žmonių, kai jų net nepažįstat. Taika :)

Juozas,- į dsfhdfaa kliedesius
2014-12-02 14:55

Aš netikiu bažnyčiomis, kunigais , bet manau , kad yra aukščiausias protas , jeigu nori,- KŪRĖJAS , kurio kūriniai , tame tarpe ir žmogus yra aukščiausio meninio lygio . Tikru menininku po KŪRĖJO yra pavyzdžiui MIKELANDŽELAS , kurio kūriniai puošia SIKSTO KOPLYČIĄ Vatikane jau kelintą amžių. Jis savo skulptūrose įkūnijo nuogo žmogaus kūno grožį , bei jo proporcijas . Tai nemirtingas tikrasis menas , kurio net pamėgdžioti , arba kopijuoti niekas nesugeba. Na , o ,,čigonų'' teplionės ant žmogaus kūno yra dieviškojo meno gadinimas , kurios (teplionės) yra tik trumpa akimirka ir miršta kartu su sudarkytu jomis kūnu.Kad galėtumei lankyti mezgimo ,ar siuvinėjimo būrelį , reikia turėti tikrų meninių gebėjimų ir tikrojo meno supratimą,- o tai ne kiekvienam duota .!!! Kiaulpienių arbata yra vaistas , o tarybiniai kino filmai žmonėms skiepijo žmoniškumą ,nuoširdumą, tikrąją meilę net ir žiauriomis karo sąlygomis. Rašydamas ir niekindamas praeitį tuo pačiu tu niekini ir save , nes jeigu turi vaikų , tai jau esi savotiška praeitis, seniena .Tavo vaikai greitai elgsis kaip tu , pradės niekinti praeitį ,o kartu ir tave už tavo parodytą neišprusimą, menką išsilavinimą , bei žemą protą .Nes tik menko proto žmogysta gali džiaugtis savo vaikais ant kurių kūnų darys ,,meną'' mažai kam žinomi ,,čigonai'' , ar kalėjimų ,,meno akademijas'' baigę veikėjai. Pažįstu žmonių kalėjimuose išbuvusių po 10 metų , tačiau turėjusius supratimą apie kūno grožį ir jo nesugadino. Pavyzdys ,-mergaitė pamilo vaikinuką ir ant rankos ar pilvo išsipaišė jo vardą , atvaizdą. Vaikinukas pamatęs tai suprato , kad mergaitė riboto protelio ir paliko ją.,, Didieji menininkai '' patarkite ką tuo atveju daryti mergaitei?! Žinau jūsų atsaką ,-ant to vardo užtepsimę kitą...... ir vėl paimsime nemažus pinigėlius.

mama
2014-12-02 14:24

nepergyvenkite, del mano poziurio i tatuiruotes vaikai nekencia:) tik pasakiau savo nuomone... ir visai sveika ta kiaulpieniu arbata:) o daugiau kaip amerikieciu koviniu ir agresijos pilnu filmu,tai nera rode... jus ziurekite juos... as einu i teatrus...i koncertus...i parodas...esu labai siuolaikine mamyte:)

dsfhdfhaa
2014-12-02 12:33

nepavydžiu, mamyte, aš tavo vaikams (klausimas dar, ar jų turi) - Jie greičiausiai lankys mezgimo būrelius, eis sekmadieniais į turgų dėvėtą žaislą išsirinkt, o pati gersi kiaulpienių arbatą vakarais, žiūrėdama seną rusišką kovinį serialą.

mama
2014-12-02 10:14

net nesigilinsiu i supratimus...kai darkomas kunas... bjauru,negrazu,tiesiog....sugadinat merginai grazu kuna, ir irodinejat kad grazu??? menas??? noriu patarti visoms mamytems, kad daugiau kalbetusi su savo vaikais ta tema... kiek imanoma atkalbetumet nuo tokiu ideju, ismarginti kuna ir linkiu negauti tokio soko kaip as...as pavelavau...

2 nuomone
2014-12-02 09:56

kiekvienas turim savo nuomones, bet nereiketu garsiai reiksti kategoriskos nuomones apie dalykus, apie kuriuos neturi supratimo. kas liecia kalejimo tatuiruotes, tai ten nereikia meno ieskoti, juos turi visai kita paskirti ir prasme, tipo savotiskas zmogaus CV.

Palikite komentarą