Uchauchachaneičiabuvoneičiaką!
2008-08-10 07:02

Ateina merai ir vėl išeina, atėjo Jokubauskas visiems laikams!!!

To labiau susirūpinusiam
2008-08-08 16:04

Jokubauskas, kaip pats teigia, ne prekė, kurią galima pakeisti, o padėvėtas skuduras, kurio nebepakeisi, o naudosi pagal paskirtį... Kazlauskienei jau pasibaigęs garantinis laikas, todėl teks naudoti, kol išmesi į skuduryną... Taip ir suksis viskas ratu. Pigus populiarumas, pigi kultūra. Tenkina? Tenkinkitės, vargšai kultūros žmoneliai, nes jūsų nuomonės niekas neklausia!

kosmaras
2008-07-28 19:05

permainu reikia linketi, o ne "permainos gresia". Pagalvokit ka rasot, zurnalistai :D

Labiau susirupines
2008-07-24 13:48

Apie ka jus cia visi pletkinat apie KULTURA ar apie laisvalaiki ir jo pramogas ,is rasiniu aisku kad kalba eina apie duona ,meile ir pramogas labai gaila kad nepasisako nevienas "kulturos" zmogus t.y. zmogus is kulturos rumu,o gal kuktura mes visi suprantam pasiziureja i kaimo kulturos namus kuriuose vyksta girtu kaimieciu tusas ,ar prabangius taurages kulturos rumus, kurie baigia pavirsti valdzios zmoniu ofisu, renginiu nera,Petras daro viska gerai nera ko ant jo pilti derva visi mes nuo zagres tik promoke skaityti ir rasyti pasijuntam viska zinantys ir viska ismanantys ypac laisvalaikio organizavimo klausimuose ,o cia ir pasleptas musu supratimas apie kultura mes visi ir esame taurages kultura,

Susirūpinusi Tauragės kultūra
2008-07-24 11:26

Pagalvokit, jei jums pasiūlytų eiti dirbti į miškininkystę, ar pažintumėt visus medžius, ar mokėtumėt sodinti mišką, prižiūrėti, kirsti, juk tai mokslas, o kultūrai gali vadovauti visi, kaip Lenino laikais valstybei. Yra profesionalų Tauragėje, galima skelbti resp. konkursą, bet pažiūrėkit kokie renginiai pas mus lyginant su aplinkiniais rajonais, kokios apleistos kultūros įstaigos, kaip atrodo vaikų biblioteka, o ir viešosios remontas puikus rik išoriška...

Ona
2008-07-24 08:24

Joubauskas nei miške tiko, nei kultūros namuose. Visa laimė, kad dar vargonėlius turi, tai galės neilgai trukus su davatkėlėmis karunkas giedoti. Jei tik jos, žinoma, tokį išsišokėlį priims... O Tauragės kultūrinio gyvenimo viena Kazlauskienė tikrai neišgelbės. Mūsų krašte nuo seno valdžiai nerūpėjo kultūra, o be jos paramos ir supratimo tokie reikalai sunkiai kruta... Dabar gi kultūrinė veikla Tauragėje pisimenama tik prieš jubiliejus, miesto šventes, kai valdžiai prireikia kokio paįvairinimo. Bet per vieną pusdienį meno, tegu ir saviveiklinio, nesukursi, reikia nuolatinio dėmesio, darbo ir lėšų. Kai tai tauragiškiai supras, tada ir ledai pajudės.

niekas neaisku
2008-07-24 07:26

Nedrsisciau buti kategoriskas Pirma priezastis-neaisku, ar tiksliai pateikta citata . Antra-teikti pasiulymus bei vizijas, galima ir nedalyvaujant, o atsisakant dalyvauti ir aiskinant priezastis. Trecia-vargu, ar bet kam butu tikslinga ir naudinga pereiti is is pedagoginio darbo i kulturini. Taigi-kantrybes belaukiant to ,,visko aiskumo"

Viskas aisku
2008-07-24 06:24

– Šiuo metu atostogauju ir renku informaciją apie rajono, šalies kultūros viziją. Savo pasiūlymus pažadėjau pateikti grįžusi iš atostogų, tačiau ar dalyvaučiau konkurse – nežinau.

Kultura
2008-07-24 06:23

Kultūra yra sudėtinė visuma apimanti žinias, tikėjimus, menus, moralę, teisę, papročius ir kitus gebėjimus, kuriuos žmogus įgyja kaip visuomenės narys. Pastoviais laikais kultūra tampa arba tradicija arba „sveiku protu“, t.y. tuo, kas yra nekvestionuojama, natūralu. Kartais žodžiu kultūra vadinami išskirtiniai daiktai ar veiksmai, kaip kulinarija, menas ar muzika. Ir visa tai vadinate Jokubausko ir Kazlauskienes reikalu,gaila kad tik tiek suprantate apie kultura.......... ir

vladas
2008-07-23 18:46

Pagal Petra-ji is posto tik su grabu gales isnesti.Amzinas vedejas.Taigi nekabinekites prie zmogaus jis tiesiog nepakeiciamas nes yra ne kokia preke o didis veikejas nes moka ne tik vargonais grajiti ber ir armonika o jei megins kas pajudinti Petriuka tai ir ant nervu pagrajins.O kas del kulturos tai kaip kazkada sake pats Petras-eikit i baznycia ir melskites-bus geriausia kultura.Amen.

Palikite komentarą