to algimantas
2014-08-23 05:10

panasu kad zurnalistus issikviete darbuotojai is tos srities kur daug klykia mazai dirba ir viskas jiems blogai.atejus naujajam vadovui irgi reiks dirbti.rezultatu be darbinio kolektyvo nepasieksi. cia kaip biciu avily.kai prisiveisia per daug tranu ,darbininkes bites juos nuzudo ir isvelka is avilio lauk ir ismeta.tam kad butu tvarka ir ramus sklandus darbas.taip ir cia. naujasis vadovas tuos kurie del popieriaus kelia bangas ir trukdo dirbti turetu isvilkti is poliklinikos i sviesa ir.... kaip biciu avili. kad galetu kiti dirbti

Kritiška
2014-08-22 10:34

Purvo pylimas prieš ateinant naujam vadovui, kuris yra socialdemokratų statytinis su tėvelio protekcija. Gudri taktika. Jau beveik visose Tauragės biudžetinėse įstaigose vadovai - socialdemokratai. .Aiškiai matosi, kad straipsnis užsakytas.

O dabar tai bus viskas labai gerai
2014-08-22 10:06

Taip ir bus, ateis naujas vadovas atsineš maišą pinigų ir išspręs visas problemas bei visus visko aprūpins. Su tuo aš Jus ir sveikinu. O jei rimčiau tai nebūkime naivūs, jei pinigai skirti atlyginimams tai jie ir yra naudojami tik atlyginimams, už juos nepirksi nei tualetinio nei rašomo popieriaus jei pinigai yra skirti prekėms tai juos ir panaudosi tik prekėms, o ne atlyginimams. Juk yra viskam atskiri straipsniai, o pinigų kaip žinome visiems trūksta. Pats dirbu biudžetinėje įstaigoje ir pas mus ne visada yra tualetinio popieriaus, bet ir rašomo popieriaus tenka nusipirkti, o ypač ketvirčio pabaigoje kai baigiasi tam ketvirčiui skirtas finansavimas. Ką galiu pasakyti apie kolegas, kad ne pas visus vienodos problemos, vienam pasirodo didžiausia problema yra tualetinis popierius kitam tai, kad juo spausdintuvas urzgia burzgia penkias minutes kol vieną dokumentą atspausdina, pas kitą kėdė gal dvidešimties metų senumo traška braška kitam spyna stringa, kažkam labai reikia elektrinio arbatinuko kitam rūpi kaip padaryti, kad vandens čiaupas neleistų, kad tualeto bakelis veiktų ir tik viena aišku, kad visur reikia pinigų, o jų šio metu Lietuvėlėje beveik visiems trūksta (berods ir seimūnamas jų trūksta). O šiame straipsnelyje aiškiai matosi purvo pilstymas bei noras kažką nuversti ir pastatyti kitus, savus ir tai daroma iš aukščiau prisidengiant eiliniais žmonėmis.

Aldona
2014-08-22 08:16

ne šikpopiuryje esme, esme čigonas

tauragiske
2014-08-22 07:49

daznai tenka lankytis poliklinikoje ir ligonineje,bet tualetinio popieriaus tualetuose dar neteko matyti,o medicinos darbuotoju namuose ju netruksta.Manau,kad darbuotojai patys issidalina ir nepatenka ten kur reikia.

Tauragiškė
2014-08-22 07:46

Kas darosi tiems poliklinikos medikams?..Kažkada vadovavo Bagdonavičienė- buvo blogai, atėjo Stripeika - vėl blogai, dirbo Piečienė - ir vėl skundai. Įdomu, ar bėgsit skųstis merui, kai jo sūnelis vadovaus? Problemų buvo ir bus. Jų yra kiekviename darbe. O juk gaunat neblogus atlyginimus, dar ir pacientai kišenes pripildo...Ar ne gėda? Pasižiūrėkit, kaip vargsta kultūros darbuotojai, mokytojai, policininkai, bet jų skundų daug mažiau negu jūsų.

Algimantas
2014-08-22 06:05

Pastarieji du komentarai lyg is inkvizicijos laiku :) Oi baigsis greitai katino dienos tom merguzelem, nebeliko pagrindines gyvates, kuri ir sukure visa ta betvarke. Itariu, kad is darbo leks ne pletku nesiotojai, o tie kurie sukuria nepakenciama atmosfera darbe :) Sekmes naujam vadovui.

Skaitytojas
2014-08-22 05:44

Tai kiek supratau didziausia problema yra atlyginimas,darbo valandos ir sikpopierius.Vairuotojas dirbantis kas 4 para gauna 1300 padaugink is 4 gausi realias gaunamas pajamas.visi jie ,kiek zinau,dirba papildomai .ir nepersidirba Kaimynystej toks vienas gyvena pietu gryzta su greitaja.Kiek teko bendraut darbo kruviu irgi nesiskundzia.tik pinigu galetu buti daugiau.o pasiziurekit ju issilavinimus kai kuriu tik vidurinis.o ka sakyti kaimo gydytojui kuris i rankas gauna 1500 ir aukstojoj mokinosi 11 metu?ar bibliotekininkui kuris dirba uz 800 lt su spec viduriniu.Straipsnis kvepia kaip zmones nori daugiau gauti bet ne uzdirbti.jei nori daug uzdirbti,dirbt su nauja masina su kondiske,ir kad reiktu nedaug dirbt reikia pakist galva po saltu vandeniu ir realiai pradet ziuret i gyvenima.

lt
2014-08-22 05:28

Kazkaip skaitant sita straipsni susidaro ispudis,kad zurnalistai pradeda nusivaziuoti.Straipsnis apie tai kaip viena boba turguj kalbejo. nieko konkretaus isklausyta tik viena puse.pritruko sikpopieriaus skambina zurnalistams.primena mazo vaiko trypima parduotuveje kai neperka tevai zaislo.kiek zinau transporta GMPS lietuvoje gauna is Sveikatos ministerijos kurios perka jas konkurso budu ir situacija tiek Vilniuje tiek Taurageje manau panasi.neapklausta nei vieno darbuotojo daugiau.vien tik paskalos.Manau kad nauja valdzia turetu padaryti visuotini susirinkima.Faktams pasitvirtinus atsakingi asmenys turetu but atleisti is pareigu ,o nepasitvirtinus pletkininkai turetu buti atleisti is darbo ,nes taip pilti viesai siuksles ant galvos reikia tureti svaru pagrinda (rimtesni nei sikpopierius)

to Skaitytojai
2014-08-21 19:58

Jauciasi, kad ponia esate is pspc administracijos, kuri labai prisideda prie darbuotoju zeminimo ir skaudinimo. Jau senokai sioje istaigoje vien skandalai ri rietenos, nes darbuotojai neranda bendros kalbos su uzdara "masonu" loze ketvirtajame aukste. Dabar atsirado viltis, kad nauja sluota gerokai prasluos pridulkejusius kampus ir istaiga pagaliau ims dirbti taip, kaip priklauso.

Palikite komentarą