nuomone
2014-08-27 22:26

labai grazus,siltas straipsniukas,kaip ir pati autore.....stai kur tavo pasaukimas..tu privalai rasyti...o ne ten kenteti....

anūkas
2014-08-23 11:34

Aš pats baigęs,,Jovarų,,mokyklą.Bet nežinau tokios vieningos klasės,kaip ši.Ne tik džiaugsme ,bet ir klasiokų artimųjų netekties valandą jie visada kartu.Jaunatviškas,nuoširdžiai bendraujantis klasės vadovas, savo auklėtinių antrąsias puses vadina marčiomis ir žentais,o aš anūkas:) linkiu šiai klasei dar daug gražių ir prasmingų susitikimų:)

Jega:)
2014-08-21 11:15

Taip taip :) tai super klase, kuri nepraleidzia jokiu klases susitikimu kas penkti metai...o kiek zianu, ir i tarpus dar susibega... Baltas pavydas ima,kokie visi saunus ir linksmi,kuribingi...siu metu dovana aukletojui didziulis krepsys,ir kiekvieno asmeniskai sugalvota ideta dovanele... tai taip silta... Ta klase uz mane dviems metais vyresni... bet kai matau,su kokia pakylia nuotaika sese ruosiasi klases susitikimui, viduje pasidaro liudna, kad musu klasei daug iki to truksta...Saunuoliai,taip ir toliau:) Kai nuvaziavau i sodyba (antra diena) parsivezti seses, Rimui sakau,tikriausiai jau pavargai nuo surmulio? Rimas isdidziai atsake: "kita diena atsikeles vel noreciau visus cia rasti...:)" Cia ir yra JEGA :)

Palikite komentarą