Šuo Amsius
2014-08-04 10:05

Kodėl pažeidinėjamos mūsų-šunų prigimtinės teisės-saugoti namus,gyventi savo namelyje būdoje ir pan.Mus vedžiojasi,nešiojasi tokios dailios mergaitės,o mes spoksome į savo bendraamžes kalaites-tai negi tos mergaitės nemato,kiek daug gražių berniukų vaikšto Tauragės gatvėmis...Dar nieko nesakau,kai mus myli pagyvenusios ponios....Bet vistiek-kalaičių meilė mums labiau priimtina,kaip sau norit,ir namelis savas labiau prie širdies...

pvz
2014-08-03 16:46

Tarkim as auginu haskiuka. Visada viska is po saves susitvarkome vaikstome su maisiuku. Bet nepatikesite jau ne viena karta musu suniukus eidamas pajuriu ilipo ar issivarte i zmogsudy arba pilni laikrasciai kai zmones savo reikaliukus atlieka net i sukslines bet juk cia zmones kampus numyza ir takelius prisika ir skaito kad tai vos nenormalu. Uzplauke vaikinukams prigerusiems alaus kad nori pasizymet teritorija ir taip padaro tai gal ir tam turetu kazkokie zenklai but o ne vyt tvarkingus sunis su ju seimininkais is miesto?

tai prisikvatojau
2014-08-03 08:55

komentarai- kaip iš ligoninės : ar reikia dar ginčytis dėl augintinio išmatų surinkimo ? Augini- susitvarkyk , o įmesti maišelį su " turtu " gali ir į bendrą konteinerį, kol nėra specialių. Esmė ne kur padėti, bet gerbti kitus žmones ir išsivalyti po savęs. O apie meilę gyvūnams geriau jau patylėtų tie, kurie išeina visai dienai į darbą ir palieka savo meilę prikaitusiame bute vieną kaukti. Tai ne meilė, o egoizmas .

!!!
2014-08-01 16:49

O je , dabar taip gyvename ,sunys tarp sunu ,pasakyk kad prisiziuretu seimininkas savo suni ,tai seimininkas i "dantis " o suo i kulnis ,blauzdas ,kaip kad buvo grazus vaizdelis prie zumpes ,gaila kad neturejau mobiliako ,ziauriai '' patiko ''.

Savaime suprantama
2014-07-31 21:19

Šunys,nesvarbu kokio dydžio gąsdina Tauragė valkatas ir girtuoklius,besitrinančius parkelyje.Juokaujant:(Jei rimtai,durnesnio ir bukesnio sprendimo jau negali būti.Net diskutuoti neverta.

zolininkas
2014-07-28 14:57

pasivolioti pievoj tarp suns suduku yra sveika, skatina staigu organizmo issivalyma oralinio atmetimo budu, pastebejus ismatas ant priziurimu drabuziu. tada jus suprantat, kad atmetat susikaupusi pykti pries keturkojus.

atsakas stafui
2014-07-28 14:29

užsienyje šunų laikytojai yra pakankamai kultūringi-susirenka savo šunų kakalus,nereikia mindyti kitiems praeiviams,o mūsų lietuvaičiai nusižiūrėję į ruskius prisiveisė šunų,šunelių ,laiko juos šikina kur nori,dedasi padėties šeimininkais...jokios kultūros,jokio kitų asmenų gerbimo.UŽ TAI IR PIKTA

vadinas
2014-07-28 06:25

pas tave tiek to proto ir yra:)

be komentaru
2014-07-27 18:55

sveiku protu nesuvokiama,kaip daugiabuty zmones laiko sunis kates;nuosavi namai suprantama,savas kiemas,neatsiklausia kitu kaimynu nuomones,ar galiu laikyt ar ne;laiptines kazkas valo,bet tikrai nevisi siu padaru savininkai.pvz.;vaizganto 140 nuo miesto pirma laiptine,siurpas krecia kai reikia ieit.ant 15 butu kazkur apie 10 faunu laiko,kiek kartu aploja,ir nezinosi kada ikas.geriausia kai pasako,kad nekanda.o tu pasakyk mazam vaikui tai.is ryto anksti kai zmones i darbus skuba,tiek sikina tam gale,atrodo kad jie susitare butu,bandom vedzioja.

bezdzius
2014-07-25 20:57

as tai gorila auginu namie ir nieko cia tokio ji sudu kai padeda tai kaip desimt sabaku panasiai o kai pakakoja jutoj tai lygis vandenelio iskart pak

Palikite komentarą