atseit Stasei
2008-09-01 11:10

dangstais svetimu vardu (rašai tai iš reginapet@zebra.lt ), nes gėda dėl begalės klaidų?

kaltų nėra
2008-09-01 10:23

kaip visada.Per kultūrnamį pinigėlius išplovė- kaltų nėra,po remonto biblioteka griūva-kaltų nėra.Kur tik soc.demai-kirkiliniai nagus prikiša - vien bėdos ir išvogti biudžeto pinigai.Kolchozų neliko ,bet kolchozinė betvarkė liko.

Stasė
2008-08-31 17:49

Gaila, kad tuoks iš išories dabar grąžus pastatas nepavyko. O kas kaltas mums paprastiems žmonėms sunku spręsti. Gali būti kalti tik projektuotojai kurie dažniausiai tik suprojektuoja pasiima didelius piningus ir nusiplauna.Jokios jiems atsakomybės, o mano manymu kalčiausi tai jie ,nes jie projektuoja turi viską numatyti irapskaičiuoti į priekį , o ne vienai savaitei. Kodėl taip sunku įtraukti atlikti daugiau darbų ,skirti daugiau liešų , kad dirbanti statybinė organizacija galietų atlikti darbus taip ,kad nereikietų ieškuoti pigesnių statybinių medžiagų ,kad įsitektų tuoje sumoje , kurią numato projektuotojai. O dar konkursą pasirenkant ranguovą ,kuris pasiūlys atlikti darbus už mažesnę sumą.Ranguovas negali numatyti su kuo susidurs ,jug tik pradėjus darbus matai ką reikės padaryti ,o liešų per mažai ir tų išlidusių reikaringų darbų negali atlikti , nes projektuotojai tuo nenumatė piningėlių neskyrė ,o kad tam išlindusim darbui atlikti reikia papilduomų liešų reikia atliekančiai statybiniai organizacijai atlikti kryžio kelius.Kas kaltas, žinoma mūsų seimo nariai kurie sėdi šiltoje vietoje gauna gerus piningus, o galvoje mintis tik viena kaip čia praturtėti, kad užtektų sau , vaikms ir visai giminei.

Kaltas Oželis
2008-08-29 18:28

Tauragės radikalas Saulius Oželis pasitraukė iš rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyresniojo specialisto pareigų. Valdiškame darbe jis ištvėrė mažiau nei metus, rašo Delfi.lt. S. Oželis savivaldybėje buvo atsakingas už miesto viešosios bibliotekos projektavimo darbus, kurie turėjo būti baigti šią savaitę. Šiam projektui Vyriausybė esą skyrusi 1 mln. litų. Visgi grasinimais susprogdinti kultūros namus išgarsėjusiam politikui nepavyko suprojektuoti bibliotekos. „S. Oželis darbų net nepradėjo, todėl nurodžiau sudaryti komisiją, kad viską patikrintų, o jau kitą dieną jis įteikė pareiškimą“, - Delfi.lt sakė Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Balašaitis. S. Oželį anksčiau papeikimu yra nubaustas už tai, kad atostogų metu tarnybiniu mobiliuoju telefonu prakalbėjo apie 150 litų. Radikalas yra pareiškęs, kad sprogdins Dauglaukio kultūros namų griuvėsius, bandė blokuoti Tilžės plentą, viešoje vietoje degino Izraelio vėliavos imitaciją, grasino šturmu paimti Prezidentūrą.

to liaudis
2008-08-29 07:14

dabar rinkimai bus i seima...

liaudis
2008-08-29 07:04

Neblogas pavadinimas sio straipsnio "elspertu isvada-bibliotekoje pavojinga" o mums paprastiems zmogeliams-rinkejams atrodo kitaip, kad musu isvada-nerinksime i savivaldybe tokiu politiku. Nejau neina ivesti tvarkos po kulturnamio istorijos?.

Visa tiesa
2008-08-28 16:57

Geriau butu nei kulturkes nei bibliotekos neremontave. Butu ilgiau stoveje...

pritariu ciabuviui
2008-08-28 12:52

turetu jau prasukti sia kadencija naujos autobusu stoties statybas.juk vadai toj pacioj partijoj subines zulina.

čiabuvis
2008-08-28 12:11

Vietoj to, kad spręstų problemą,dabar mėnesių mėnesius ieškos kaltų ir rodys pirštais vieni į kitus. Neįgali mūsų valdžia, į bomžyną panaši Tauragė. Pasibaisėtinai atrodo autobusų stotis, knygynas, Jūros pakrantė ir t.t. Gėda ir tiek.

Tauragiškis-To-tauraginis,
2008-08-28 11:57

Reikalas tame ir yra, kad su bibliotekos renovacija yra susiję mūsų valdžios vyrukai. Kas pasikeitė po kultūros namų kokybiškos ,,renovacijos, ogi nieko.

Palikite komentarą