To As
2014-07-12 15:14

Kai tėvai aria už subingalvių sugalvotą minimumą po 12-14 valandų o per TV nuo 2 metukų multikuose mokina grobti,žudyti,mušti,vogti.O mokykloje tik nekęsti rusų ir siūsti nach...mokytojus ir direktorių.Tai prie ko čia tėvai,kurie tik pamiegoti pareina namo? O kad manytina policijai nenaudinga gaudyti narkotikų prekeivius diskotekose,ir prie mokyklų (kur tėvai nelydi vaikų)narkotikų prekeivių,tai tada tikrai tėvai kalti...Ką veikia, ir už ką piningus gauna plat subi nės vaikų teisių"specialistės", raižančios su naujomis mašinytėmis po seminarus ir paskaitas,ir trinančios minkštas šiltų kabinetų kėdes,bei nardančios po delfius visą darbo dieną, bei pačios vaiko vystyklo neuosčiusios bet mokinančios kaip auklėti vaikus,o vaikų namuose pasiskundusius gązdinančios išvežti į koloniją?

As
2014-07-01 19:29

...aha...as tikrai iskritau is medzio!!! Cia tokie komentarai ;) kad man tik sleptis po saldainiu popieriukais ypac patinka griliaziniai. Mano pasiulymas-caca lelia per pakausi tikrai nevykes.Todel niuhinkite,kad tik macytu. Tiesiog tevai auklejo tinkamai ir atitinkamai. Ta pati dsarysiu ir as.Viskas prasideda seimoje. Ka pasesi ta ir pjausi. Linkiu nepaslysti klaidziam gyvenimo/,,malonumo''kely.

jo...
2014-07-01 11:58

Dabar manau bus garsiojo policijos ruporo ir senukų terorizuotojo ,purvo lavina ant vieno policijos itin nemėgiamo asmens. Taigi komanda "fas",ponas kriminalkės vade,ar komisare savo nebaudžiamam ir neasodinamam etatiniam tauragės terorizuotojui ir super skundikui,su Peniko diagnoze asmenybės dvejinimasis .Manau dar jei gerai pamokėsite,ir į telefonus grasinančias žinutes išžudyti šeimą pasiūs,ar viešai iškoliuos, ką daro metų metais ir teisme už NEBEPIRMĄ nusižengimą gauna tik 100 litų baudą,o baudžiamas bylas nutraukia gailestingi Tauragės prokurorai.Todėl jis gali net grasinti nužudyti mažametį vaiką ir jam nieko .Juk vaikas tai ne kokio bulisoviuko ar gražvyduko.

Kamikadzėms
2014-07-01 11:32

Kokie nuostabūs ir sąžiningi policininkai pasiruošę priimti jūsų info galite pasoigrožėti realybėje.Po po tokio sutikimo kaip video,jūs ir ant savo motinos pasakysite kad laiko narkotikus,jei jiems reikės ir pradės kaip Abromavičius(iš čia : youtube.com/watch?v=UPafW-NCsDo ) naktimis jūsų mažametės mergaitės lovytėje ,savo smegeninėje susikurtų asmenybių ieškoti,ar gatvėse trise vidurį dienos rankas UŽ NIEKĄ(kas įrodyta teisme)laužydami vežtis sufabrikuoti bylos už nepaklusnumą ir pasityčioti prieš moterį,kaip čia : google.ru/#newwindow=1&q=taurages+policijos+sadistai . Jūs ką ponai žurnalistai kamikadzių norite įdėdami šitai : " Jeigu kyla įtarimų dėl narkotikų platinimo, pašnekovė rekomenduoja kreiptis į Tauragės rajono policijos komisariatą tel. Nr. 8-446 20 289 arba 112." Nemanau kad daug savižudžių atsiras. geriau paimkite mikrofoną ir nuo Jovarų mokyklos stadiono interviu iki profkės,iš nepilnamečių už piūningėlius paimkite,tai sužinosite visus taškus tauragėje per valandą kurių policija neranda per 20 metų,kam čia žmones į pražūtį kišate.Pradžia narkotikų pardavinėjama viešai ir su policijos žinia,tai cigaretės ir energetiniai gėrimai,argi čia naujiena?

Baikite apsimetinėti
2014-07-01 11:03

Blin Lietuvoje Teisėjų dūkros ant dozių sėdi,o policininkams manytina geras"navaras"neleidžia sugaudyti.Kas čia tau kalbės kai sogai aukščiausio lygio.Manytina policijoje pasakęs apie narkotikus gali ir netyčia nuo infarkto numirti ar išgaruoti išėjęs iš jos...Okomentatorius "As" iš medžio matyt iškritęs-paras gali gauti už"ilgą liežuvį",o kai 15 parų tu netyčia daužysis į kietus bukus daiktus iki kaulų susitrupinimo,tada nenorėsi kaip tik apie juos kam nors ką nors sakyti.Mano abu vaikai mokslus baigė pasakodami apie kvaišalų prekybą.Kas įrodys kad Vilnbiaus taboras be policijos,ar galingesnių stogų išsilaiko dešimtmečiais,darydamas MILIJARDINIUS PELNUS?Žurnalistai matyt Marse gyvena.narko taškus net vaikai žino,tik aišku ne policija su savo dideliais operatyvinės veiklos piningais,kuriuos smulkiems ožams kaip vienas teroristas,sukiša,kad jie naujų dviračių ir kioskų vagiliukų prigamintų iš malalėtkų,galimai policininkų darbo kokybei parodyti.Pažereckienės galėtų ne ubagų vaikus neturinčius pasui piningų bausti,ir mąsę kabinetuose išsitatiravus kaip zekai,auginti, o niūchus ir jaunuosius narkošas bei alkoholikus semti autobusais,bet matyt vadai neleidžia. Bus įdomu narkotikų mąstus telšiuose ,po 5 - 10 metų pamatyti...

As
2014-07-01 08:55

Baisu. Apsiuostes jaunimas. Kur ziuri tevai,kai ju vaikas perbales ir isipletusiais vyzdziais blaskosi. Pasiulymas;isgauti prisipazinima bet kokia kaina! is kur gavo kas dave ar pardave su kuo buvo t.t ir pan. O jei tyli kaip zuvis 15 paru arestines protui atsviesti.Tiesa,nepilnametis...nu tai paglostykit galva ir taip pirstuku-niu ,niu ,niu, blogas vaikas oi koks negeras...

Palikite komentarą