echhhh
2014-08-08 08:13

su kokia sazine tie stovintys foto toliau gyvens...,juk kiekvienas turi ir vaiku ir tsenu tevu....,nerupi ju sveikatos...Kodel neraso-ar buvo pristatytas poveikio aplinkai vertinimo dokumentas...,jei ne,tai bet kada gali bet kas,pakelus klausima del veju jegainiu sveikatos zmoniu trikdymo-jas ismontuoti....Jau ir taip pastebeta keistu zmoniu veiku,elgesio-labai trikdo psichine busena.....O dar svarbiau-tu gaunamu pinigu kontrole,....ne paslaptis kad yra musuose ypac labai megstanciu cerkele pakilnoti-o del tu baliavojimu reiktu ir rimtai susirupinti......

Vytautas
2014-06-19 23:54

Paskaičiuokime, kiek kilovatvalandžių elektros energijos energijos pagamina viena jėgainė, dirbdama puse pajėgumo, per metus. Kaip pavyzdį imkime dviejų megavatų jėgainę. Dvi tokios veikia netoli Pagėgių.. Dirbant puse pajėgumo jos galia bus vienas megavatas arba tūkstantis kilovatų. Per valandą pagamins tūkstantį kilovatvalandžių elektros energijos, per parą - 24000 kwh Tarkime,kad už vieną kilovatvalandę bus mokama po pusę lito. Jau gauname 12000 litų per parą, Per šimtą parų jau gaunasi vienas milijonas du šimtai tūkstančių litų., per metus - grubiai - keturi milijonai litų. Įdomu, kokia kaina superkama vėjo jėgainių pagaminta elektos energija.? Turint omenyje,kad planuojama statyti pusanrtro karto galingesnes jėgaines, viena pagamins kur kas daugiau elektros energijos., tuo pačiu ir litų. Įdomu, kokia vienos jėgainės savikaina? Už leidimą statyti vėjo jėgainių parką mainais tegul pastato vieną ar dvi jėgaines, su sąlyga, kad už jas bus apmokėta, pardavus pagamintą elektros energiją. Sakoma svetimų pinigų skaičiavimas nieko neduoda Šiuo atveju savivaldybė uždirbtų papildomų keletą milijonų.Tai didelė paspirtis sprendžiant įvairius socialinius klausimus, vykdant įvairus darbus, kuriant naujas darbo vietas, kompensuojant vietiniams gyventojams už nepatogumus. Raseinių rajone Norvegijos bendrovė už penkiolikos arų sklypą vėjo jėgainės statybai, žemės savininkui mokės aštuonis tūkstančius litų kasmetinį nuomos mokestį. Nebus išvengta pavydo.

pamokslininkas
2014-06-19 15:22

Žmonės dar nesuvokia, kad šių vėjo jiegainių skleidžiamas infragarsas yra gyvų organizmų masinio naikinimo ginklas. Šios bendruomenės pasirašė sau mirties nuosprendį už kelis tūkstančius.

:)
2014-06-19 10:02

Komskis susirupino, kad vejais neisvaistytu bendruomene pinigeliu. Turbut noretu, kad jam atgal atnestu:)

pusk
2014-06-18 18:35

vejau pusk :)

.
2014-06-18 18:08

už dyka niekas nieko nežarsto.. akivaizdu, kad naudinga dėl šventos ramybės kelis grąšius varguoliams numesti.

kur prapuolė
2014-06-18 17:18

o kodėl neprotestuoja Žygeliai, gal neturi laiko, nes pardavinėja savo auksinį vandenį arabams?

Palikite komentarą