gintas
2011-12-05 12:10

taip

Zumpinis
2008-09-23 19:53

Jau daugelis supranta, kad vieno turo nepakaks. Kas bus antrame ture? Vienas iš realių pretendentų Šedbaras, toliau manau Karbauskis, Ričkuvienė ir Petrošius. Galiu klysti, bet manau, kad antrame ture vistik susitiks Šedbaras ir Petrošius. Sėkmės rinkimuose.

logo
2008-09-23 19:07

Vietinių kliunkių net nėra ko lyginti su St. Šedbaru. Ir išsilavinimas tinkamas, ir patirties turi. O nauda Tauragei priklausys nuo to, kokia dauguma seime susidarys. Jei mūsų išrinktas seimo narys, kas jis bebūtų, priklausys seimo daugumai , tai ir naudos gal išpeš, o , jei ne-velniai nuneš tą naudą ,nors išrinktume patį vietininkiausią iš visų vietinių. Buvo jau vietiniai . Apie Bronių net nėra ko kalbėti, tik gėdos apturėjom per jo kadenciją, o Vaclovas taip pat daug svetimų nuopelnų nepelnytai sau prisiskyręs, be to pagal sąrašą garantuotai pateks ir galės toliau rūpintis mūsų visų gerbuviu. Sėkmės, tauragiškiai, rinkimuose. Visiems vistiek nebus gerai.

rimtas rinkejas
2008-09-23 18:35

pratesimas: Taigi 3 pazadas: mamos darbas, auginant namuose du ir daugiau vaiku bus prilygintas samdomam darbui: Realybe:nelabai suprantu ka norima tuo pasakyti. taigi jau dabar mamoms, auginancioms mazameti vaika, kad ir nedirbanciai, skaicuojamas darbo stazas bazinei pensijai, o auginancioms du ir daugiau vaiku berods iki 14 m., uztikrinamos socialines garantijos(sveikatos draudimas ir pan.)

Vladas
2008-09-23 16:44

Tauragiski jei esi savo krasto patiotas tai nerink i Seima atvykeliu is kitur.pSedbaras sakosi kiles is musu rajono todel cia ir bolatiruojasi bet kur jis buvo per iki siol buvusius rinkimus juk i rinkimus ejo kitose apygardose o apie savo kilme prisimine tik dabar kai nebeliko kur pritilpti. Taigi nelipkime ant to paties greblio nerinkime prisiplakeliu.Jei prijauciate konservatoriams tai rinkite saviski Matemaiti gal sviniu i vieta pastatys ir taip rimtas vyras.

rimtas rinkejas
2008-09-23 14:04

Nagi paanalizuokim pazadus: 1 pazadas: Kai vaikui sukaks 18 m. metams atleis nuo pajamu mokescio. Realybe: vidutiniskai skaiciuojant(pagal vidutini atlyginima ir zinant Taurages atlyginimu dydi) tai butu apie 4-5 tukst. litu per metus.Spreskite patys, ar tai daug ar mazai atsizvelgiant i tai, kad tai butu vienkartine ismoka , kuria uzsidirbsi per 18 metu. Gaunantiems atlyginimus vokeliuose , kas daugumai aktualu,butu dar maziau-apie 2-3 tuks. litu.Bet ir tiek biudzetui butu didele nasta, vargu ar toki pazada pavyktu igyvendinti. 2 pazadas:seimoms, samdancioms aukles, suteiks mokestines lengvatas. Realybe:savaime suprantama, kad norint gauti tokia lengvata tektu aukle idarbinti oficialiai, vargu ar gautum lengavtu uz nelegaliai dirbancia aukle. Tai reiskia, kad uz ja reiketu ir mokescius sumoketi.Trumpiau tariant tai butu tik pinigeliu perdejimas is vienos kisenes i kita. 3 pazada pratesiu veliau

TODAS
2008-09-22 18:24

NEVARKIT DĖL PRANAŠŲ IŠ SOSTINĖS,NES JEI IR IŠRINKS, PAMIRŠ MŪSŲ KRAŠTĄ.JAU TURĖJOM ZITĄ ŠLIČYTĘ IR VILIJĄ ALEKNAITĘ-ABRAMIKIENĘ(KONSERVATORES).PER SEIMO ATEIVIŲ LAIKĄ TAURAGĖ TIK SKURDO. NE, NE TAURAGIŠKIAMS KANDIDATAMS Į SEIMO NARIUS ,NE NUO TAURAGĖS . RINKIM VIETINIUS,BENT GATVĖJE SUSITIKĘ GALĖSIM "PATAMPYTI" UŽ SKVERNŲ. GĖDA TAURAGĖS POLITINĖMS PARTIJOMS,KURIOS TARP SAVO "KLIUNKIŲ" NERADO VERTŲ ATSOVAUTI SAVO PARTIJAI KANDIDATUOTI SEIME.

PAZADAI
2008-09-22 17:21

„Tėvus, kurie vaikus išaugino iki pilnametystės gyvendami santuokoje, tais metais, kai vaikui sukanka 18 metų, išleisime į mokestines atostogas, metams atleisime nuo pajamų mokesčio mokėjimo, šeimai, kuri ikimokyklinio vaiko priežiūrai samdo auklę, bus nustatytos mokestinės lengvatos, mamos darbas namuose auginant du ir daugiau vaikų bus prilygintas samdomam darbui“ ir t.t. Panašiai skelbiama ir apie švietimo, kovos su korupcija, energetikos sritis................Vemt norisi nuo tokiu pazadu. TAI ir liks tik pazadais, tik tam , kad daugiau balsu gauti is naivuoliu patikejusiu tokiais pazadais. Jau toks Valinskas, nieko konkretaus(atostogu , mokesciu , bananu, saldainiu ir t.t.t) nezadantis, tik pazadantis DIRBTI, o ne vogti ir issikalineti, atrodo kelis kartus rimciau.

nupiepeliams
2008-09-22 13:29

tik nupiepeliams taurage yra nupiepusi. tas savas yra vienintelis is visu iki siol tauragiskiu isrinktu seimo nariu, kuris tikrai rupinosi savo krastu.

>nu ne
2008-09-22 13:01

Įsivaizduok, jei kiekvienas seimo narys tik į save, (t.y. savo kraštui ) antklodę tampys, kokia nauda iš to Lietuvai, vien rietenos nusimato. Turėjom savą, tai kodėl tokia nupiepusi Tauragė? Semui reikia kompetentingų teisininkų, kad leistų gerus įstatymus .

Palikite komentarą