nuomone
2014-06-29 18:32

nesuprantu,kaip gali dirbti tokia neprognozuojamo elgesio direktore.Juk tai gresme ir vaikuciams,nezinia kas jai uzplauks.Kur ziuri svietimo skyriaus vedejas?Gaila mokytoju ir kitu darbuotoju ,kurie ten dirba.Uzuojauta...

Buvusi
2014-06-23 12:29

Nepabaigiau... tai va, nusiteikit arba "...... laižyti", arba kiekvieną dieną būti nusiteikę kovoje už savo vaiką ir įstatymus vaiko gerovei. Kitaip ši ponia, Šaltinio direktorė, nesupranta. Gal jai Vyriausybė suteikė išskirtinę teisę kurti savus įstatymus?

buvusi
2014-06-23 12:15

Eilinį kartą tas pats. Mieli tėveliai, ir be Šaltinio yra labai puikių mokytojų ir mokyklų. Jei labai veržiatės į Šaltinį, tai nepamirškit, kad turite turėti storą piniginę. O jei nepatiks Jūsų veidelis ar Jūsų vaikučio pasakyti žodeliai mokytojai, oi turėsit daug galvos skausmo. Jūsų vaikeliui bus pasiūlyta pas psichologą, o gal pas psichiatrą. Jei ir pristatysit pažymą, kad sveikas, ras kitų būdų, kaip jį padaryti kuo nors kaltu prieš klasę. O jei dar praeities kokia uodegėlė velkasi, bus viskas iškasta ir viešai paskelbta. Jei norite būti geri ir įtikti direktorei, pirmiausia, nusiteikite, kad turėsite sutikti su viskuo, kas bus pasakyta, nors ir neteisingai arba nusižeminę šypsotis ir kaip liaudis sako "laižyti subinę". Praėjau tą mėšlą. Sunku buvo, bet pagaliau pasibaigė neteisybė. Patikėkit. Pamirškit Šaltinį. Ateis ir jai kada nors pasipūtimo pabaiga. Yra ir Mažvyde, Jovaruose, Tarailiuose puikių mokytojų. Labai puikių, kurios vaikų neskirsto pagal tėvus, pagal storesnę kišenę ir pan. Dirba, išmoko vaikučius. Prestižas nereikalingas, jei galvoje tuščia. O būti su Lazdauskiene - menkas prestižas, žinant jos išsidirbinėjimus. Mano dukra mokė Gražina Žilienė Mažvyde, ir pabarti gaudavo, ir taisykles perrašinėti teko, bet už tai šiandien Tauragės aktyvistė ir dalijasi pirmą-antrą vietą pagal pažangumą Žalgirių gimnazijoje. O sūnus nieko gero Šaltinyje nematė, tik vieną pradinių klasių mokytoją Ligitą Tamašauskaitę, kurią ir šiandien geru žodžiu mini. Ką bešnekėti apie mokytojų Šaltinio mentalitetą, jei nežino, kas Tauragėje yra Janina Budrevičienė, mūsų poetė. Aš žodžių neturiu. Gėda. O Jūs dar veržiatės ten. Pamirškit madą, žiūrėkit vaiko gerovės ir jų ateities.

Ne visi gali būti direktoriais
2014-06-09 08:41

kaip ne visi gali būti verslininkais. Na pripažinkime, jogtaip jau yra. Tai va, kurios mokyklos žengia koja kojon su šiuo laikmečio iššūkiais, tai jų vadovai greičiausiai ir turi reikiamų savybių būti direktoriais. na o tų mokyklų, kurios tik šaukia jog trūksta vaikų... Atleiskite, bet patiems truputį užpakalį nuo kėdės reikia pakelti.

w
2014-06-08 20:05

Keistai atrodo tie išvedžiojimai ir "žinojimas'", kuri mokykla geresnė ar blogesnė. Vienais metais madinga viena pradinių klasių mokytoja, kitais kita.... Mamyčių svaičiojimai ,ir ne daugiau. Aišku, yra ir tokių, kurių ir per patrankos šūvį priemokyklos negali prileisti, bet vienetai. bet pačios madingiausios, ne visada yra pačios geriausios. Kai tik tėvai supras, kad vyksta arši kova tarp mokyklų už kiekvieną "krepšelį" , mokyklas tikra pradės rinkti ne pagal modernių lentų skaičių.

tik nuomone
2014-06-06 22:20

Ziaurus pasaulis,kad tevai nuo proto jau baigia nusokti...gruda i perpildytas klases,del prestizo...tempia is Tauru i Saltinio mokykla,kai puikiausia mokykla po nose, Tarailiu...zinau,kad ten dirba labai puikus mokytoju kolektyvas.Pasirodo,ne lygis,nes ten mokosi vaikai is kaimo...arba Mazvydo mokykla, kuom dabar ji bloga? ten visada buvo prestizine mokykla...o kad mokykloje truksta nauju technologiju,tai kas kaltas? kodel dabar Saltinio mokykloje viskas atnaujinta? Vietoj to,kad butu grazinamos visos mokyklos,atnaujinamos technologijos,reikia prigrusti viena.Kas dabar nezino,kad jei nori vaikucius patalpinti i "bagociuku" klases,reikia tureti arba labai daug pinigu,arba pazystamu...kazkas pasake,kad ta ir ta mokytoja geriausia,tai tik i ta klase...per galvas... Jei vaikas bus mokslus,tai ir mokytoja bus gera,jei "Perestuhino" tevai bus turtingi,irgi mokytoja bus gera... Jei kam reikia rekomendaciju,tai Jovaru mokykloje yra tokiu nerealiu pradinuku mokytoju,kad tikrai ne vienas siandien pasiekes dideliu aukstumu...bet kur tau...ar tai lygis....

Jurga
2014-06-06 20:58

Tai žiaurus tas pasaulis,ne visur viskas netikslu,jei vaikai tevam negeba perduot info :-) :-) o irtelefonas bevielis netikslus,- kiek iš mūsų šiais laikais laidiniais naudojamės? :-) :-) :-)

Jurga
2014-06-06 20:51

:-) :-) :-) matyt pavaduotoja mokyklos,arba lojaliausia mokytoja rašo atsakymus į mano komentarus:-) nu taip nuotaika pakėlė toks aršumas :-) paranoja,kad sumažės kokiu krepšeliu prestižinė mokykla, išeitis yra: rotuot vadovus,kad sumanieji pakeltu visų mokyklų lygį ir taip Tauragė taptų labiausiai išsilavinusiu miestu,tada ne į šią mokyklą visi plūstų,o į Tauragę mokytis :-) :-)

man atrodo
2014-06-06 17:23

pastarieji komentarai panašūs į direktorės susirašinėjimą su visuomene.

pastebėjimas
2014-06-06 13:28

Iš tikrųjų, tai tėvai tos mokyklos tinkamai įvertinti negali, nes apie tai kas ten iš tikrųjų vyksta tegali sužinoti tik iš pasakojimų. O tai jau kaip bevielis telefonas - irformacija netiksli. Skaityti internetą irgi juokinga. Na kuri mokykla save peiks?Ir dar tokiais laikais ,kai vaikų skaičius mieste nuolat mažėja. Geriausiai tikrą progimnazijų situaciją ko gero žino gimnazijų mokytojai. Juk pas juos vaikai patenka vyresnėse klasėse. O tada jau viskas kaip ant delno. Ir pasiekimai, ir paruošimas ...

Palikite komentarą