pirikupas
2014-06-15 19:40

o koks skirtumas uz kiek issinuomojo, pavydas bamba grauzia, jei zmogus kazka dirba ir pinigus nesa i taurage ir islaiko zmones, o ne valkatauja ar dar kazka daro, tai cia skaitosi blogai. Nekenciu tokiu tauragiskiu verkslenanciu, dziaugtumeties. Susmirdes lietuviu budas kam nors pakenkti.

pilietė
2014-06-14 09:30

Labai jau "principingas" Kliunka atėjęs į gyvenamų namų rajoną remontuoti bei ardyti sukiužusias mašinas, trukdyti gyventojų ramybę, dergti aplinką ,visi kampai numyžčioti, nes lauko tualetą pasistatė tik kelios dienos ir tai prispirtas aplinkosaugininkų ir kitų tarnybų bei gyventojų skundų. Štai koks "principingas" jaunasis socdemas galvojantis , kad jam Tauragėje galima' karaliauti " nebaudžiamam, kaip ir socdemams bei bendrapartiečio S. Lapės pigiai išnuomojusio mokyklos garažus. Teismus Kliunka gali laimėti, nes dabar viskas įmanoma ir pažeidinėjant įstatymus, o kad juos pažeidinejo ir pažeididėja geriausiai žino ir mato Mitaujos gatvės gyventojai ir čia "karaliauti " neleis.

.
2014-06-12 20:41

Teisingai, vienas zmogus pasipriesino, tai pagaliau sveikinu.

idomu
2014-05-29 09:57

Tuos inspekcijos tai legalus reketas,visi moka jems duokle ,kodel visi tyli ?

aleks
2014-05-27 13:15

Na zinai tie valdziazmogiai jau nusibodo,vienas zmones musa(silute,darbo partija) socdemai Taurage vienas malkas vagia svetimus miskus sienauja (irgi teisus) nieko blogo nepadare,kitas gamta tersia irgi teisuolis, va cia reikia aplinkos ministro jis tau tevisko proto ikrestu ir visas tiesas isaiskintu. Va tai tikras ministeris kuris dirba savo darba,tik tinkamo vado nepasirinko,nes jis tai minetajai trijulei daugiau tiktu.

Palikite komentarą