Bybčiulpiui Tekoriui
2014-05-10 02:46

Senas ožy,alkoholike,degrade pragėręs gražią žmoną ir visą šeimą, pasičiulpk pasilenkęs, gal 40 metų senumo idiotišką šūdą ant rezgio nedauginsi alkoholiko gabale,su labdariniu kostimu už vogtus piningus.Jūsų pavydui,visų gerbiamas už gerą širdį ir auksiunę galvą bei nuoširdumą,Rezgys, su viena žmona 20 metų gyvena kol jūs gyvenimo nuopisos čia jį dergiate su tuom Donelaičio50 gatvės impotentu,kuriam net ubago kalė pisti neduoda.Jums iki Rezgio 100 metų šūdais plaukti supuvę agurkai jūs.Pretenzijas priimu pydarų numeriais parašytais vasaros astradoje : 865679900 , 864273198 . jais gali skambinti ir ožiū pasodinti asmenys,pretenzijoms ožiams pareikšti,bei nučiulpimo už tai laikui suderinti.

Daunui Aisčiui Regiumantui
2014-05-10 02:39

Nuo kel,into tavo teistumo ir ATPK pažeidimo už policininkų koliavimą,tau prokurorai ir policijos vadai pasidaręė gerbiami,pydaro gabalke/. Nuo kada Rezgio turima dėl širdies ir stuburo luiigų net kauno ir Klaiupėdos universitetinių ligoninių patvirtinta diagnozė pavirto tavo debile asmenybės sutrikimo diagnoze ar kitomis tavo kliedesių fantasmagorijomis?Pats Petrošius debilą ir visi skaitantys gydytojai pažiūrėję taigi mato dėl ko Rezgiui suteikta invalidumo grupė,padlos gabale,ir tik tu pasirodai jiems esąs siupistas melagis ir psichopatas,maytyt kokiame inkubatoriuje išauginbtas syukryžminus bezdžionę ir kokį dauną.O tau matai grupės neduoda nes tu matyt net grupei gauti per durnas.TAI KO TU ŠŪDINAS MENTŲ OŽY ČIA KIETIAKĄ VAIDIMNI O APSIŠIKĘS TIK NAKTIMIS PO REZGIO LANGAIS LAKSTAI SU DEBILIŠKAIS LAZERIAIS KURIAIS SENELIUS TIK GALI PAGĄZDINTI IR UŽ KĄ TAVE PADLOS GABALE MAŽAI KAIP MENTŲ BOŽĮ NUTEISĖ.TOKIUS MANYTINA ŠAUDYTI VIETOJE REIKIA KAD KITI RAMIAI GYVENTŲ.REZGYS VISĄ GYVENIMĄ DIRBO ŽMONĖMS,O TU BUKAGALVI DISTROIFIKE SU TĖVO NUPIRKTU DIPLOMU IR PENIKO ĮSKAITA MENTŲ ĮKIŠTAS KREPŠINIO TRENERIU TURTINGŲ TAURAGIEČIŲ VAIKAMS ŠNIPINĖTI IR RINKTI MENTAMS INFO APIE JŲ TĖVUS.TIKĖTINA KŪ RV A SENAS JUG TAVE KOKIAM RIMTAM ĮSKŪSTAM ŽMOGUI NEPATIKUS UŽVERS KAIP ŠŪDO GABALĄ, KAD NORS IR NEPADĖS JOKIE MENTAI ,ARBA UŽVERS JIE PATYS. TAU NEBEINA NET ANT REZGIO NIEKO SUTRINKTI, IŠSKYRUS 30 METŲ SENUMO ALKOHOLIKO IR GRŪDŲ VAGIES TEKORIAUS ĖDUSIO IŠ REGIO PININGŲ IR PRAGĖRUSIO NET SAVO ŠEIMĄ,BELAGARIAČKINIUS KLIEDESIUS.KĄ TU ČIA KIŠI MERĄ IR JO SŪNŲ REZGIUI ,DISTROFIKE NORĖDAMAS SUKURSTYTI PRIEŠ REGĮ? ŽMONĖS NE DURNI KAIP TU SKAITAI DAUNE IR ATSKIRIA KUR TĖVAS UŽAUGINĘĘS NETEISTAI DU SŪNUS,O KUR TEISTAS UŽ TERORIZAVIMĄ DONELAIČIO GATVĖS SIAUBAS-PENIKO ĮSKAITININKAS -SAVO MOTINOS SESERS -VASARIENĖS ŠEIMOS IR MKAIMYNŲ TERORIZUOTOJAS,NETEKĘS MENTŲ SUTEIKTO OŽIO DARBO IR BESIVERČIĄS TAURAGIEČIŲ ŠNIPINĖJIMU SKUNDIMU,IR VOGTŲ BEI KVAIŠALŲ PARDAVINĖJIMU PO MENTŲ STOGU.EIK PAS REZGIO ŠŪDE,NUČIULPK GAL PASIGAILĖS TAVO DEBILIŠKOS VIETOS KUR NORMALIEMS ŽMONĖMS SMEGENYS BŪNA,SUPISTAS KLIEDESIŲ KOPIJUOTOJAU.SĖDĖSI KŪRVA SĖDĖSI,GIRDĖJAU DĖL TAVĘS VILNIAUS PROKURORAI LIEPĖ ŽEBELIUI IŠKELTI BAUDŽIAMĄJĄ BYLĄ,IR DAR STT POATIKRINIMAS LAUKIA VISOS TAURAGĖS POLICIJOS TYRĖJŲ DARBO IR ŽEBELIO KOMPANIJOS BEI TAVO BYLŲ NUTRAUKIMO TEISĖTUMO TIKRINIMAS.PAŽIŪRĖSIME KAI SIDREBĖS ŽEBELIO,BULKISOVO IR KITŲ TEVO MANYTINA SENŲ "STOGŲ"KĖDĖS,KAM TU BŪSI REIKALINGAS IR KAIP TAVE GINS TOLIAU,SUSMIRDĘS BAILIO GABALE,BIJANTIS SENELIO REZGIO.DŪHAS TU DŪCHAS ,GRĮŠIME IŠ ANGLIJOS Į TAVO TEISMŲ MARATONUS,KURIE MŪSŲ ŽINIOMIS TAVĘS LAUKIA,NES REZGIO ŠEIMAI JAU KANTRYBĖ BAIGIASI.

Tekoriui ir Regimantui
2014-05-10 02:38

Tai ponai šūdvabaliai PER TRIS METUS taip ir bijote apsišikę, su Rezgiu kalbėtis ne per internetą, kur tik paskutiniai bailiai ir menkystos kieti,kai bijo net pasirašyti per tris metus.O tu dauno gabale iš Donelaičio 50,ar tik su kaimyne Dyčmoniene drąsos koliotis turi, o pamatęs iš arti rezgį apsišiki skystablauzdi,kaip pernai parkelyje kur kvietei atvažiuoti? Rezgys neišsigando atvažiavo oi tu apsišikai jobanas"treneri'perpista puodyne.manau būtų rezgiui nereikėję net piršto pajudinti,mes būtumėm tau bytą į subinę iki durnos puodynės dakišę,kad smegenų likučiai į vietas sušokrų.Ko kū rva neatsakai į klausimą ,kodėl neini pas regį aiškintis o čia su degradu Tekorium,vafliais drabstaisi distrofike?

Aisčiui Regimantui
2014-05-10 02:37

Kūrva na ant kiek bukas mentas ir peniko įskaitininkas turi būti,kad mentų laužytą ir apie jų nusikaltiumus nrašantį vadinti stūkačiumi.Jūs ką du pydarai tauragės-tekoriau ir regimantai,vienas kito bybių apsiėdėte,toje Donelaičio 50? Neseniai vienas bomžas davė numerį,sakė tuo numeriu paskambinus atsiliepia geras bybčiulpys,tai gal kam reikia : 865679900 O tau senas mentų ožy ir bybčiulpy bei daune Regimantai, vėl pasireiškė mišrus asmenybės sutrikimas,Penikui vaistų neišrašius ir tu jau temidė :)))))))))))Kokią šūde tu bylą peržiūrėsi pūtęs iš Donelaičio 50,ar savo esančią įskaitą pas Peniką,avine? :)))))))))))))))))))) Kūr va pats sėdi nuo gimimo ant įskaitos ir pats apie peniką rašai :)))))))) Nu bl tikrai mišrus asmenybės sutrikimas-tai tu marjona,tai kokia ilona,tai rudminas,tai dar koks bybčiulpys :)))))))))))))))))))) IŠGERK VAISTUS AISTI REGIMANTAI IŠ DONELAIČIO 50 (tel.864273198 )KOL NEIŠPROTĖJAI,IR NEUŽMUŠO TAVO ĮSKŪSTI PACANĖLAI, NUO KURIŲ SLAPSTAISI JAU ANTRA SAVAITĖ TAI KAUNE ,TAI VAIŽGANTO BERODS 126,KUR NET METAI KAIP INTERNETAS ATJUNGTAS IR PISI ČIA SU LABINĖM KORTELĖM KUR MENTAI VISĄ KRŪVĄ BUVO PAĖMĘ. Pasičiulpkite su tekorium bybius degeneratai,o už rezgį mes rašysim ir plačiai,apie jus du pydarai inkubatorių augintiniai,nes tokius išsigimėlius motinos negali pagimdyti.

Pagaliau Rezgiui prabilo sąžinė
2014-04-24 22:13

2014-04-22 dieną į Švėkšnos psichiatrinę ligoninę kreipėsi garsiausias ir žinomiausias visų laikų Tauragės Peniko psichiatrinės įskaitos pacientas, kur jau net 1979 metais Černiachovskio psichiatrinėje ligoninėje (nustatinėjant jam pakaltinamumą ir veiksnumą, kai jis su dar dviem vagimis apiplėšė Tauragės Mėsos kombinato buhalterę, tais laikais pavagiant kosminę sumą rublių) jam buvo diagnozuotas: Šizoafektinis paranoidinis psichosomatinis I tipo debilizmo laipsnis, Vytautas Pyderezgys, gimęs 1961 metais, kuris informavo psichiatrus, kad internetiniuose Tauragės žiniasklaidos portaluose, tai yra - „Tauragės kurjeryje“ ir „Tauragės žiniose“, komentarų skiltyje jis nuolat paranojiškai šmeižia, dergia, šantažuoja, kolioja, kompromituoja įžeidžiančia ir šmeižikiška informacija: Tauragės prokuratūros prokurorus ir net patį gerbiamą G. Žebelį, Tauragės komisariato pareigūnus ir net patį gerbiamą M. Draudvilą, Tauragės savivaldybės tarybos narius ir net patį gerbiamą merą P. Petrošių, bei kitus nekaltus ir nieko dėtus tauragiškius, o ant galų galo užsipuolė eilinį kartą komentaruose ir net patį Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Tauragės skyriaus gerbiamą vedėją Donatą Petrošių, kurio įstaigoje šiam sunkiam psichiniui ligoniui Vytautui Rezgiui yra diagnozuota II psichinio neįgalumo invalidumo grupė ir paskirta 600 litų psichinio neįgalumo pašalpa, kiekvieną mėnesį nusipirkti vaistų ir psichomedikamentų, kuriuos jis privalo gerti ir jais gydytis, tačiau vos tik gavęs šią 600 litų psichinio neįgalumo invalidumo pašalpą, šis sunkus psichinis ligonis iškart prageria nusipirkdamas samagono ir anodijos. Šis sunkus psichinis ligonis, tai yra Vytautas Rezgys, jau net nuo 2005 metų pradedant Delfiu bei Lrytu ir baigiant Tauragės portalais, internetinėje erdvėje baisiausiais ir šlykščiausiais žodžiais kolioja ir šantažuoja jam neįtikusius, ar šiaip po akim pasimaišiusius bet kuriame internetiniame straipsnyje tauragiškius, atskleidinėdamas net jų adresus, gimimo datas, telefonų numerius ir asmens kodus.

Pedofile Pyderezgy
2014-04-24 22:13

pačiulpk BYBlija

Pyderezgį - tai kas yra MENTOVSKINIS KAZIOLAS?
2014-04-24 03:56

Tu zapadliste ir SENAS MENTŲ OŽY per savaitę laiko parašei net du zajavus į mentūrą, TAI KAS ČIA YRA MENTŲ KAZIOLAS ir ZAPADLISTAS? Didesnio MENTŲ KAZIOLO ir ZAPADLISTO už TAVE VYTAUTAI REZGĮ iš TREMTINIŲ GATVĖS TAURAGĖJE NĖRA BUVĘ. 2014-04-16 apie 12.00 val. V. R. (vyr.), gim. 1961 m., ketindamas įsigyti prekę, nepažįstamam asmeniui į nurodytą sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės iki šiol negavo. 2014-04-22 d. į policiją kreipėsi V. R. (vyr.), gim. 1961 m., kuris pranešė, kad internetiniuose žiniasklaidos portaluose, komentarų skiltyje apie jį ir jo sugyventinę A. D. (mot.), gim. 1975 m., skleidžiama įžeidžianti ir šmeižikiška informacija.

Pyderezgį - SENAS MENTŲ OŽY
2014-04-24 03:46

Pyderezgį - senas mentų ožy, tai kas skundžiasi mentams ir rašo pareiškimus? Zapadliste tu. Kas kolioja mentus ir stumia ant jų, o po to bėga į mentinę skūstis? Pats pydere muši - pats rėki dalbajobe tu. Pasigaidinai ir pasidūchinai eilinį kartą zapadliste tu. VISA MENTŪRA ŽVENGIA IR NETRIVOJA JUOKAIS IŠ TAVO TO PARAŠYTO ZAJAVO, zapadliste tu, dabar gausi dar vieną naują klyčką - MENTŲ OŽYS.

Pyderezgį, tai kas rašo mentams zajavus?
2014-04-24 03:39

2014-04-22 d. į policiją kreipėsi V. R. (vyr.), gim. 1961 m., kuris pranešė, kad internetiniuose žiniasklaidos portaluose, komentarų skiltyje apie jį ir jo sugyventinę A. D. (mot.), gim. 1975 m., skleidžiama įžeidžianti ir šmeižikiška informacija.

alkoholikui Tekoriui ir debilui Regimantui
2014-04-24 03:26

Jūs ką du nusigėrę debilai jau nebepisate vienas kito į subiines ir svajojate nučiulpti rezgiui,seni mentų stoguojami ožiai ir pedofilai?Tai kokio bybio čia rašinėjate kaip pydarai pragertomis smegenimis treti metai tas pačias 20 metų senumo šūdynes? Tekoriaus alkoholiko ir degrado "baltų arklių"haliucinacijas apie rezgio aplinką,rašo teistas mentų bybčiulpys ir jų etatinis ožys,bei senukų terorizuotojas Aistis Regimantas iš Donelaičio 50 .Kiek rašiau jums otmorozkai,jei jums taip patinka rezgys eikite ir nučiulpkite jam bailių gabalai.Jei viueni bijote paprašykite bolisoviukų ar kriminalkės viršininkėlių kuriems stūkalina ožys Regimantas,apgins gal kad rezgys nepriplotų jūsų debiliškų pusgalvių.O kūrva tekoriau prapisai darbą,bobą,vaikus,tai kaip pydaras loji ant to kas tave pliksubini šėrė,kai su kaqnkiniais vogei grūdusir pardavęėjas stūkalinai? Na dar tokio pydaro nemačiau,kad tiek protą pragertų.Išdvėsė ant rezgio pagal policijos komandas loję net keturi šunys,manytina nudvasins Dievulis ir jus urodai net senus žmones terorizuojantys,nes jus pusė tauragės jau dėl jūsų niekšybių pažysta ir dapisote savo šūdinais snukiais dergdmi kitus kas normaliai gyvena,net Laktionkiną.O tas pydaras Aistis Regimantas pagal mentų patarimą pūtė iš tauragės ir kasip paskuytinis bailys ir pydaras mandras tik su lazeriukais prie senukų langų ir iš labas kortelių pisdamas nesąmones.Jums iki laktionkinų,rezgių,ar regimanto kaimynų kaip iki mėnulio du bvesmegeniai padlos,niekur nepritampantys ir bijantys net savo šešėlio.Fu kūrva menkystos loja tris metus ant rezgio o bijo net prie jo durų prisiartinti.kūrva tokių bailių pydarų tauragės istoriją dar nematė.Maladec Rezgys,nebijo nė vieno pytdaro,kokios spalvos jis nebūtų.neimk Vytai į galvą ,tą metų ožį užvers grįžę jo įskūsti todėl jis dingo net iš Tauragės,nes jau grįžinėja jo aukos.

Palikite komentarą