,,Jovaras''
2014-04-12 10:36

Padėtis ,,Vairo'' bendrijoje nepavydėtina , tačiau ne pulti ir kaltinti naujai išrinktą bendrijos pirmininką , norintį įvesti tvarką reikia , bet padėti jam. Pirmą pagalbą bendrijos nariai suteiksite naujajam pirmininkui , visi susimokėję skolas . Būtina išrinkti įgaliotinius ir revizorių.Skundo autorius rašo , kad jis nuomininkas ir nėra bendrijos narys , todėl gal verta mokesčių inspekcijai pasidomėti pačiu skundiku , ar yra sudaryta nuomos sutartis, kaip to reikalauja naujas bendrijų įstatymas? Tame pačiame įstatyme nurodyta , kad garažo bokso savininkas , ne bendrijos narys ,-gali visuotiniam susirinkimui teikti pasiūlimus , tačiau balsuojant neturi balso teisės. Nuomininkams nėra suteikta teisė dalyvauti bendrijos visuotiniuose susirinkimuose. Už viską atsako garažo bokso savininkas , arba jo notariškai įgaliotas asmuo. Skundo autorius teikdamas , kad T.Ivanausko gatvėje bendrija pirma sureguliavo eismą ir išasfaltavo pravažiavimus , įvedė tvarką ir tik po to pakėlė mokesčius ,- visiška netiesa ! Be pinigų nepadarysi nieko. ,,Jovare'' situacija buvo kitokia. Naujas pirmininkas perėmė bendriją , kurioje buvo 116 skolininkų su bendra 38.000 litų skola. Mokesčiai nekėlė , nes ir taip jie buvo per dideli ! Buvo išrinkti įgaliotiniai, bei revizorė ,kurios bendrijoje nebuvo 20 metų . Panaikinta valdyba . Pirmininkui paskirtas atlyginimas .Visa atsakomybė už bendrijos veiklą teko bendrijos pirmininkui ir buhalterei. Su buhaltere sudaryta netik darbo , bet ir pilnos materialinės atsakomybės sutartis. Atidarėme sąskaitas banke, tame tarpe ir kaupiamąją , nes to reikalauja bendrijų įstatymas. Ir dar ,- nors tuo metu buvo didelis skaičius skolininkų , tačiau būtina pažymėti , kad pati bendrija neturėjo skolų , todėl naujam pirmininkui darbo pradžia buvo šiek tiek lengvesnė . Bendrijos nariams buvo sudarytos visos sąlygos sužinoti apie turimas lėšas ir nuspręsti patiems kur jas panaudoti. Buvo nutarta mokesčių dydžio nekeisti . Surinktas skolas panaudoti bendrijos gerbūviui gerinti. Labai teisingai pasielgė savivaldybės admininstracijos direktorius ir seimo kontrolierius atmesdami pašalinio asmens skundą. Bendrijos įstatymas numato , kad bendrijos nariams,- garažų boksų savininkams iš karto , arba per nustatytą laiką turi būti suteikta informacija apie bendrijos veiklą, jos finansinę būklę, turtą, pajamas ir išlaidas , bei privalomus mokesčius. Šią informaciją be jokių išlygų turi suteikti bendrijos pirmininkas tačiau ir patys bendrijos nariai turi dalyvauti susirinkimuose , skaityti skelbimus , tada mažiau kils nesusipratimų ir neteisingų kaltinimų .2014 metais GEB ,,Jovaras'' visuotinis susirinkimas nusprendė vėl asfaltuoti dalį pravažiavimo ir 5 litais sumažino metinį bendrijos nario mokestį. Ir pabaigai noriu pasakyti , kad didelė laimė pinigai, bet dar didesnė laimė geri supratingi žmonės iš kurių ir yra sudaryta garažų eksploatavimo bendrija ,,Jovaras''.

Geras
2014-04-12 00:57

Na blin kas teisybės ieško...:)))))))))))))))Taigi jo pačio nuo jaunystės ir jo sūnelių amžinai policija ieškodavo :)))))))))))))))

:D
2014-04-10 11:18

jei tai darytu kas nors kitas, tai gal butu verta demesio, bet zinant kokios tos jo "teisybes" tai tik juokas ima. nepirma karta jis savo isgalvotas "tiesas" bando irodyti ir skustis i "auksciausia ministerija" :D

petras
2014-04-09 17:10

Viena teisybes ieskotoja padejo i vieta,kitas dar teisybes iesko,labai jau saziningu dedasi,bet toks nera

Palikite komentarą