tauragna
2008-11-05 11:54

sakykit,o kurtas Sedbaro[ bunkeris-buveine[]bus ar ten ant Vymerio kalno//?.o kas ten bus sulinde padlaizunai?

.
2008-10-30 09:38

sveikinu st.sedbara laimejus ! to ir reikejo laukt

TaipX2
2008-10-29 09:24

A.Kubilius buvo premjeru 1999–2000 metais. Tai buvo sudėtingi Lietuvos ūkiui metai. Tuomet A.Kubiliaus ministrų kabinetas sugebėjo išvesti kraštą iš krizės. Tačiau naujo ekonominio pakilimo vaisius visus tuos aštuonerius metus raškėsi socialdemokratai.

juozas
2008-10-29 07:09

Taip - politika yra biznio tarnaitė, tik kartais kai šluoja nuo stalo visuomenei lieka nors trupinių, bet kai šluoja Pranius tai nė tų nenubyra... Protingi politikai darydami biznį kažką palieka ir visuomenei ir oponentams, kad pastarieji rinktų antrai kadencijai, o tokie kaip Pranius stengiasi susišluoti viską iki maksimumo, tikėdamiesi, kad pinigų investavimas į smegenų plovimą laikraščiuose paveiks visuomenę, pastaroji stebuklingu būdu patikės geradarystėmis ir išrinks iš naujo. Buvę politrukai niekaip negali perprasti naujų žaidimo taisyklių ir galvoja, kad užtenka tik prikišti į savivaldybės tinklapį savo nuotraukų, nusipirkti po straipsnį kiekviename laikraščio numeryje, nusipirkti kunigėlio protekciją ir viskas judės kaip patepta. Reiktų užmiršti šituos metodus. Jie nebeveikia. Laikas išmokti šiek tiek dalintis ir nevaidinti mokesčių mokėtojų pinigų savininkų, nes ne komuniagos juos uždirbo, kad galėtų pasidalinti tarpusavyje kaip į galvą šauna.

Vladas
2008-10-28 20:44

Man tai vistiek-Stasius ar Pranas.Gal Stasius ir geriau-patyres teisinykas,jei ka ir susikombinuos tai net suo nesulos.O ka Pranius:suveike ka nors tai kita diena visa Taurage skamba-mazas tas musu miestelis, niekur nepasislepsi.O dar tas musu prakeiktas nuolankumas:jei jau is sostines tai ir gudresnis ir grazesnis ir daugiau pades savo gimtinei.Bet netolima praeitis moko: ka ir is kur berinktume vistiek nieko gero nebus,visu nagai linksta i save,visu marskiniai arciau savo kuno.Kas patikes kad Stasius tik is dideles meiles gimtinei ir jo zmonems kandidatavo musu kraste.Matyt niekur nepritilpo tai ir prisimine savo saknis, advokatauti matyt ne labai sekesi tai ir pasuko Seimo link-ten kur pinigais lyja. O kas patikes kad Praniui jau pinigu uztenka-nei velnio,uztektu i Seima nelystu,turi uosle zmogus,zino kur galima be didesnio vargo prasisukti.Ir nera cia jokios politikos-biznis ir tiek.

vargonininks
2008-10-28 13:16

nu bet klebonas Bridikis netikejau, kad taip netiesiogiai per aplinkui parapijieciams pudrino smegenis, kad rinktu komuniaga. Kada kunigams isvis nedera lysti i politika.

ir
2008-10-28 09:50

ale taurages krastas suzinojo, kad turi net du "raudonus" klebonus, kurie per rinkimus durnino zmones balsuoti uz tuos, kurie yra "atlike darbus"...saunuoliai taurages krasto zmones, ju nepgausi, kas yra pelai ir kas grudai...sveikinimai st.sedbarui!!!

tai gi
2008-10-28 09:44

pritariu Juozui

taigi
2008-10-28 09:43

dabar sedbaras matyt mazu maziausiai pastatys valdovu rumus taurageje, ikurs atrakcionu parka, ives tramvaju ir padalins kiekvienam tauragiskiui po cemodana babkiu. tuomet visi plos katuciu ir sakys, kad gyvenimas taurageje tikrai pagerejo ;-)

juozas
2008-10-28 08:26

Gerbiamieji komunistu pašikinukai, nereikia čia malti, kad kažkas kažko nepadarys Tauragei. Kiek Tauragė sulaukė iš V. Karbauskio??? Sudalyvavo steigiant aukštąją mokyklą ir kogero beveik viskas. Padėtis Tauragėje priklauso nuo to kaip mūsų savivaldybės ir apskrities klerkai dirbs ir bendradarbiaus su žinybomis esančiomis sostinėje, ir kiek kreipsis į išrinktą atstovą seime ir prašys jo padėti su vieno ar kito projekto finansavimu. Kiek žinome iš Petrošiaus "įdirbio", tai jis gal ir būtų pasistengęs gauti pinigų, bet tik tuomet kai rangovas būtų "Altausta" ar kita "atkatą" galinti duoti įmonė. Dabar vyriausybė bus konservatorių. Kokios perspektyvos opozicijoje sėdinčiui Petrošiui? Ogi jokių. Ir įpatingai dėl socdemų ryšių su banditais. Tad vietoj beprasmio lojimo reiktų analizuoti politines aplinkybes ir realiai vertinti. Jei bus gera vyriausybė situacija pagerės visur, taip pat ir Tauragėje. O jei projektai strigs tai beliks kaltinti mero administraciją. Beje, Tauragei būtų žymiai naudingiau jei dabartinėje situacijoje socdemų valdančiojoje daugumoje nebūtų kaip ir buvo sumanyta tik po savivaldybių rinkimų.

Palikite komentarą