rugile
2014-04-01 16:53

Žinant kaip vedamos Kalbos kultūros paskaitos, geriau prie nieko nesikabinėti, lygis ne koks .

trūksta objektyvumo
2014-04-01 11:51

Kaip buvęs tauragiškis, turiu 4 nešališkus pastebėjimus: 1. kodėl iš viso šito pučiamas burbulas? Išvis, ar tai tema straipsniui? Nes kivirčo neperskaičiau. Net nesuprantu, kodėl toks pavadinimas. 2. Susidaro įspūdis, kad studentai verčiami rašyti komentarus. Nes peržiūrėjus kurjeris.lt iki šiol niekas nekomentuodavo tiek, ypač studentai 3. Žinant bendrą lygį, gal čia bus pamoka visiems pasitempti? Ir nustoti perdėm save aukštinti. Visoms pusėms. Kas mokėsi ar mokosi, tas žino apie ką kalbu. 4. Kas šioje situacijoje turėtų būti protingesnis? Kam šalčiausi nervai, o kam rūpi tik ambicijos? Kas nustos toliau vystyti šią situaciją ir bus protingiausias?

Aleksas
2014-04-01 07:01

Mielas komentatoriau ar komentatore, jei aš negaliu matyti, tai nereiškia, kad aš negaliu girdėti. Mano skaidrių vertinimas nėra tuščias, skaidrės buvo komentuotos grupiokų, kadangi pats jų pamatyti negaliu tai užklausdavau kas parodyta skaidrėje. Taip pat visiškai nesenai praeita tema per informatikos paskaitas yra Power point, man, nors ir "Aklam", kaip jūs sakote, nors gražiau skambėtu neregiui, bet teko daryti skaidres panaudojant įvairiausias technologijas. Todėl manau, kad galiu vertinti. Atsiprašau jei kažką blogai pasakiau, bet kiek teko diskutuoti su grupiokais dėl skaidrių, tai ne man vienam tos skaidrės blogos pasirodė.

Dar
2014-03-31 21:07

Be abejo, nevertinu nei lektores, nei jos paskaitos ar kokio kivirco. Tai tik pastabos apie komentarus...

Pastaba
2014-03-31 20:54

Gink dieve, nenoriu izeisti, bet pirmakursis Aleksas yra visiskai aklas vaikinas ir labai keista kai jis labai blogai vertina destytojos rodytas skaidres ir net jas lygina su kituose seminaruose matytomis... Ir dar viena pastaba - ne viename komentare jauciasi tas pats braizas :D Ir tai visiskai nestebina. Yra peno pamasymams...

Aleksas
2014-03-31 20:15

Dar kažkas iš komentatorių čia paminėjo, kad mes nusprendėme priekabiauti prie šios lektorės. Aš kažkodėl linkęs manyti, kad čia turbūt lektorė viską sureikšmino ir pasistengė iš musės padaryti dramblį, kuris ir atsidūrė Tauragės kurjeryje. Tai čia dar geras klausimas, kuris kurį puolė. Turiu omenyje kolegiją ir lektorę.

Aleksas
2014-03-31 20:10

Dar permetus akį užkliuvo, kad iš studentų tikėtis aktyvumo neverta, nes kai kurie iš jų pirmakursiai. Labai įdomu, kokio aktyvumo ji norėtu sulaukti? Ar čia norėta pasakyti, kad jei mes pirmakursiai, tai mes per buki? Apie kokį aktyvumą mes kalbame, kai vienoje iš renginio dalių buvo tiesiog paprasčiausiais elementarios ekonomikos dėstymas, kuri buvo dėstoma mums jau devintoje klasėje ir užtvirtinama pirmojo kurso pradžioje? Klausimai kaip gaminti, kam gaminti... Labai jau švenlnei straipsnyje pasakyta, kad studentus, kurie neatliko uždoties pagal ne metodą lektorė truputį pakritikavo. Nieko sau truputį, kai pasako, kad tie, kurie atliko užduotį bus verslininkai, o tie, kurie neatliko galėsite būti sau pagalbiniais darbininkais. Ir čia vadinasi motyvacija? Prieina prie pirmakursių studentų ir klausia ką veiksite po studijų, o tiems, kurie nežino tiesiai per aplinkui išvedžioja, kad jei nežinai, tai iš tavęs nieko gero. Pavizdžiui aš negalvoju tris metus į priekį. Mano dabar pagrindinis tikslas kuo daugiau medžiagos pasisemti iš specialybės, kurią studijuoju, o likus metams ar pusantrų, kai žinių turėsiu gerokai daugiau tada ir bus galima pradėti galvoti, kur aš jas galiu panaudoti. Tai anot lektorės iš manęs nieko gero, nes aš negalvoju tris metus į priekį.

miestelėnas
2014-03-31 19:22

Skaitant šį straipsnį liūdna darosi, kad "Tauragės kurjeris" anksčiau rodęs gan aukštą korespondencijos lygį tampa pigiu bulvariniu skaitalu, kuris, ko gero, neturėdamas apie ką reikšmingo parašyti, griebesi it šiaudo bet kokio krustelėjimo Tauragės miestelėnų bendruomenėje ir išpučia iš to burbulą. Reiktų būti tolerantiškiems ir pasimokyti iš atvykusios lektorės viešojo kalbėjimo - bent jau žinosime koks yra blogasis metodas šnekėti prieš auditoriją.

chichi
2014-03-31 14:22

vaitiekiene, tai kodel dabar uzpykianai malicha? bus tau draugauti ne su tais su kuo reik

studentė
2014-03-31 11:05

Kiek žmonių, tiek nuomonių. O man seminaras patiko ir buvo naudingas. Ir apskritai, kai žinai, kokie būna skirtingi būna dėstytojai, nesuprantu, kodėl dabar nusprendė priekabiauti prie šitos atvažiavusios lektorės? Taip, tai buvo kitoks seminaras, bet kai pasižiūri youtube, tai pamatai, kad tai ne akademinis seminaras, o skirtas jaunimui.

Palikite komentarą