Živa
2009-01-26 17:23

Kas laimės ,Kas laimės , TAURAS TAURAGĖS!!;DDpp

zinovas
2008-11-23 14:01

Ar žinote, kad Všį ,,Tauragės futbolas'' iš savivaldybės paprašė net 400000 Lt!

to_kitas_simas
2008-11-12 19:12

Simai tai mesk tuos 300000lt i futbolą tam, kad galėtum pora kartų į mėnesį šiltu metų laiku pažiūrėti fule, o už kitus 300000lt kuriuos skirtu savivaldybe rengianiams turetume po kelis kultūrinius ar sporto renginius per menesi istisus metus:)

pizama
2008-11-12 19:06

as tados blindos filmui paaukojau,tj taurui -ir 100 lt butu negaila!!!!!!!o rimts,jei visi sumestu,tj ir surinktumem!!!

Kitas simas
2008-11-12 14:01

O Jūs atsiprašant su kuo mąstote? Pasakykite kur Tauragėje grįžus nueiti? Kol kas tai buvo vienintelė vieta kai Tauras žaidžia. Susirenka 1 lygoje vos ne daugiausiai žmonių. A) taip, skatinamas visuomeniškumas; B) atsiranda bent viena pramoga; 300000 tūkstančių, ar nenuskursite? Jei gerai pamenu Tauragėje apie 30 tūkstančių gyventojų tai ką 10Lt gaila? Per metus. Jaunimo problema, kad jie patys neverslauja o ieško, kad būtų sukuriamos darbo vietos. Mąstykite ir bus tų darbo vietų. Nežiūrėkime to pasaulio kur rėmėjai išlaiko klubus ir kur C. Ronaldo tikimąsi, kad uždirbs 0.8mln per savaitę. Turite tai ko neturi kiti miestai gerą rėmėjų būrį, komandos valdymą ir atsisakyti žaisti A lygoje būtų gėda. Tegul paskelbia sąskaitą kur pervesti Taurui pinigus, manau tie kas nebegyvena Tauragėje perves žymiai didesnę dalį nei dabar gyvenantys. Krizė užtruks kelis metus, o futbolas populiariausia sporta šaka n metų sutraukianti ir tas pačias investicijas.

Zmogus
2008-11-12 13:19

"Lietuvoje badmetis, krizė" Ar Jus tikrai Lietuvoje gyvenat? Snektat tik tai ka per zinias pamatot, kuris is Jusu komentuojanciu badaujat ? Teko girdeti, kad Taurageje liko tik zmones pabaige 9 klases ir na sugebantis tik savo darze krapstytis, nenorejau tuo tiket, bet dauguma komentatoriu tai parodo! Pats esu Tauragietis, jau senai siame mieste negyvenu, nes miestas yra istiesu mires, del paprasciausios priezasties zmoniu mastymas yra visa 10 meti sustojes, taigi ji zadinti, kaip tarkime atgijo Siauliai, tiesiog neapsimoka nes, pastate prekybos centra ar pastates fontana zmogaus poziurio nepakeisi, tai, kad Taurageje atsiranda sportas yra did. dievulio dovana, o ar tas sportas yra finansuojamas, kontrabandininku pinigais, koks skirtumas, patys tas prekes perkat ir nevaidink cia angelais, kalbat apie Taurages savivaldybe ir zinot kur tuos pinigu geriau investuot, is Jusu komentaru aisku, kad nei vienas nedirba savivaldybej ir net nesupranta, kaip yra skirstomas biudzetas, Jus pamirskit, kd matysit tuos pinigus, o snekat apie savo pinigines, pinigai yra investuojami istadiono rekonstrukcijai, kad Jusu siknos patogiau sedetu ir nesulaptu aki lietutis lis, atsiseskit ir pamastykit, kad siais metais apie Taurage buvo snekame ne tik tada kai buvo suciupti konktrabandininkei, bet matyt Jums geriau sedet savo namuciuose ir verkt neapykantos asarom!

priestaraujanti Simui ir kitiems skeptikams
2008-11-12 11:06

Kaip tauragiskiai skeptiskai nusiteike,negaliu patiketi,pesimistu krastas...as tikiu kad musu valdzia bus kitokios nuomones,parems,palaikys, o mes,Taurages gyventojai,nenubiednesim nuo keliu litu...

pritariantis
2008-11-12 09:20

Jei nusipirko komanda ir investavo i ja, tai tikriausiai tam, kad kazkada ta investicija atsipirktų, o prie ko čia savivaldybė? Kodėl tauragiškiai turi dovanoti 300000lt ar daugiau privačiam verslui?

pritariantis simui
2008-11-12 08:49

,,Tauras'' tapo čempionu.... Tai dabar jaunimas ,,tikrai'' mes gerti, rūkyti, narkotintis, mylėtis vardan futbolo, ir pasipils į stadionus... Naivuoliai. Pamenu Tauragės futbolui auksinius metus. Pats žaidžiau tuometinėje puikioje komandoje, ir senajame stadione mums buvo gerai. Bet nuo to, kad futbolas Tauragėje buvo aukštame lygyje, pasileidimo jaunimo tarpe nesumažėjo. Futbolas - siaurų interesų sritis. Skirkime biudžeto ar supratingų, sąžiningų verslininkų lėšas įvairiems sporto klubams steigti, sporto bazėms gerinti, įtraukime jaunimą į įvairias sporto šakas, organizuokime jiems kiekvieną savaitgalį gražias varžybėles. Gal tai paskatins jį rūpintis savo sveikata, kultūra, laisvalaikiu. O koks skirtumas, kokioje lygoje žais provincijos komanda? Kam iš tiesų nuo to geriau? Kai kas sakys: dabar kiti laikai. Sutinku. Bet gyvenimas ne kažin kiek pagerėjo, kad vien futbolui būtų metami milijonai. Dabar iš savivaldybės - 300000 Lt, po kurio laiko - dar dvigubai tiek... ir t. t. Aš tokios nuomonės: jeigu Tauragės regione yra turtingų verslininkų, tai jie tegul ir išlaiko savo pirktinę komandą, o mes vargšeliai, nusipirkę į rungtynes bilietuką, ateisime pasirgti už komandą, taip ją paremdami.

kaulismelis
2008-11-11 19:44

Kaip manote? ar Panevėžio "EKRANUI" laimėjus A futbolo lygoje pasiketė nuomonė apie Panevėzį kaip miestą? :) Ar atsirado daugiau panevėžyje žaidžiančių futbolą?

Palikite komentarą