>Tomas
2014-02-12 16:17

Pritariu, Tomai. Prieš kelis metus buvo toks precedentas (ne Tauragėje), kai policija nubaudė vairuotoją besipraktikuojantį tuščioje stovėjimo aikštelėje. Pripaišė chuliganišką vairavimą. O ant užšalusių vandens telkinių važinėjimo draudimą aš pritariu. Vis tik reikia proto turėti rengti varžybas, pavyzdžiui ant "keramikinės". Juk ten vasarą žmonės maudosi. Juk visi nesudegę degalai iš dusliarkų, tepalas ant ledo pasilieka. Nekalbu jau apie ekologiją. Varžybas ar treniruotes reikia rengti tam tikslui skirtose ir paruoštose aikštelėse. Reikia būti civilizuotiems, o ne laukiniams.

As
2014-02-11 18:11

tai apsnigtose pievose padrifuoju,kazin ir tas baudziamas? gal is kokio kurmiarausio islys zmogus,kuri galiu partrenkt??

Mr.Nice
2014-02-11 14:08

Negalima ant uzsaluziu pelkiu vazineti :DDD Wtf ?

Tomas
2014-02-10 17:59

Kelių policijos viršininkas. – Mūsų nuomone, mokytis važiuoti reikia rinktis kitas vietas, aikšteles. Užšalę vandens telkiniai tikrai tam neskirti. Tikrai,ir kurioj aikstelej ar vietoj galima lavinti vairavimo igudzius? kur galima isbandyti,kaip elgiasi slystantis automobilis? Atsakymas aiskus,o gi niekur. Pas mus viskas draudziama. nori pasimokyti suvaldyti slystanti automobili,daryk tai miesto centre,tarp kitu eismo dalyviu. bent jau busi tirai nusizenges,ir nebus taip apmaudu prarasti vairuotojo pazymejima...

Palikite komentarą