a1
2014-02-03 15:35

o man va is principo nepatinka kad ta vieta ale tik moksleiviams,jie nei kure ta pili o gavo tiesiai i rankas ir se tai jau musu ir nedryskite jos liesti! Buvo technikumas tai bent aura kazkokia buvo ir su laiku butu ir visa kolegija buvusi o tokios vietos kaip universtitetai ar technikumai miestui suteikia sarmo ir auros,veike ir muziejus tada irgi,o dabar veikia kazkokie bureliai ir pilis tik jiems! nieko panasaus is peincipo noreciau kad pilis turetu platesne auditorija

to pritariu
2014-01-24 15:18

o tai jei pilyje padarys kavine, tai ji tipo nebus paversta i zirgyna? nejuokink voveriu, cia gi Taurage.Bet kokia kulturinga vieta pavers i siukslyna

pritariu
2014-01-24 13:58

Cia gera vieta miesto sveciams butu,su gerais restoranais.atvykeliai nelabai kur gali siai dienai romantiskai praleist vakara,daug kur dabar zirgynas,arba sedi apsimuksline su treningais ir gadina vakara.

tatjana
2014-01-23 06:59

Nejaugi tai tiesa,netikiu savo akimis ka skaitau.juk tauragei ira viezbutis tai gal ten jis tegu ir lieka o sias patalpas palikim vaikam bei bohemos atstovams.

Ilgakasė
2014-01-22 20:32

MKC vieta pilyje ir niekur daugiau :) Geriau skirtų pinigėlių, suremontuotų MKC patalpas, padarytų viską gražiai ir šiuolaikiškai. Kiek būtų laimingų ir užimtų vaikučių! Bent jau šokių salę suremontuokit, galėtų ir diskotekos vykti kaip senais gerais laikais.O jeigu kavinės labai reikia - restauruokit "Vaiduoklį" , būtų smagi ir jauki vieta atsigerti kavos ir suvalgyti kokį desertuką :)

TAIP
2014-01-22 15:13

Yra pakankamai tuščių mokyklų ir MKC vieta ten. Jie gi ugdymo įstaiga ir niekas daugiau. O Pilyje galėtų atsirasti paveikslų galerija ar šiuolaikinio meno centras, vykti kameriniai renginiai, koncertai. O dabar deja ... muziejus seniai be gyvybės, vartai užrakinti ir kokia tos Pilies prasmė. Tikrai ne vieta ten MKC.

Julija
2014-01-22 13:58

Nieko naujo, jau seniai kėsinamasi į MKC pastatą, seniai planuota įrengti viešbutį ir restoraną, lyg mažai Tauragėje būtų tokių vietų, lyg jos nebūtų pustuštės. Bet kažkam maga tai padaryti - už valdiškus pinigus suremontuoti pastatą, o vėliau jį privatizuoti. Gali būti, jog tai pavyks kada nors, jei žmonėms nepavyks apsiginti. Visi džiaugiasi mero gera pozicija, tačiau nesupratau: jeigu meras prieš, iš kur išlindo kažkokia komisija, juk be rajono vadovo valios niekas nedaroma... Negi opozicija tokia galinga? Teigiama, kad tai tik kalbos, bet pas mus visuomet taip daroma: kalbama, planuojama, raminama, kad tai tik diskusijos, o paskui, kai jau viską daro, žmonėms sako: o kur Jūs anksčiau buvote, kodėl tylėjote. Todėl nereikia tylėti, kai atimama iš vaikų.

sniege
2014-01-22 11:01

nors viena karta spaudziu merui desine uz toki pasisakyma...kokie viesbuciai? gi salia yra taurages viesbutis (ji sutvarkius butu ohoho koks vaizdelis.. ), dar juk visai salia banga. kas cia juose gyvens jus man sakykit??? kaviniu irgi kiek nori, bet ne vienos normalios kai reikia baliu kelt,grazu bet ziauriai neskanu..., o ka taurage turi tokio idomaus nerealaus pasiulytisveciams???du paminklus, tris norfas, maximas ir labdaryna???

Tam Oho
2014-01-22 09:17

Ne 10 metu o 50 Petrosius valdys Taurage , nes sosta perims ipedinis sunus Runkeliu-Roziu Karalysteje...Graudu is sono stebint..

manc
2014-01-22 08:16

nu daba tai mers maladiec! Pilis yra ir turi likti vaikų. Jei iškels - numarins... o restoranai, kavinės pilyje gali ir be alkoholio būti, nuo to tik geriau lankytojams :)

Palikite komentarą