Polismens to Bažnyčių g. gyventojas
2014-02-10 23:42

Nieko čia nepadarysi,juk kas mėnesį tokią sumą reikia Vilniui "kūmui"nuvežti,o dar savi ponai reketuoja,o dar pačiam norisi kaip visiems kelių karaliams pagyventi,taip kas invalidai invalidais,o biznis bizniu.

Greitis ne yda
2014-01-27 15:43

Per daug tų perėjų. D.Girėno gatvėj prie Muzikos mokyklos reikia naikinti, užtenka prie Gralio. Ir Tarp Iki ir Maksima Gedimino g-vėj reikia naikinti.

Bažnyčių g. gyventojas
2014-01-27 14:02

Situacija absurdiška: 18 namo gyventojai savo šiukšlių konteinerį turi tik perėjus per gatvę už parduotuvės "Čia". Taigi norint išpilti savo atliekas turi eiti iki buvusio knygyno perėjos (ratu ratu ir į damkę). Sakyčiau super vaizdelis. Norint eiti į parduotuvę "Čia" ir vėl gi reikia eiti ratu kol pasieksi perėją. Atvykę žmonės iš kitų miestelių eina į Bažnyčių- 20 invalidumo grupės . Jie pasistato mašiną prie invalidumo ženklo šalia parduotuvės "Čia",o per gatvę pereina tik pasiekus buvusį knygyną. Juokas ima, bet žmonėms su negalia tikrai ne. Policija, tai gal negaudykit tuos vargšus žmonės einančius šioje gatvėje , o geriau perėjas nupieškit. Yra judrios gatvės, kuriuose pėstieji tikrai trukdo eismą, o čia Bažnyčių g.- vienpusis eismas.Tiesiog pamąstymui.

sky
2014-01-22 09:29

Taip,yra kur ir isizioje eina per pereja nesizvalgo,gali partrenkti.bet musu paciu saugumui,ant kiekvienos perejos padarytu kalniukus,patikekit,vaziuotu tada saugiau ir piestieji butu saugesni,skandinavijoj,kur gyvenviete,prie kiekvieno namo beveik maciau kalnelius.ir pestysis saugus ir keliu ereliu nebeliko.o dabar:-) dariaus ir gireno g.,kai baulinge keglius meto zmonis.gal kada taurages savivaldybe imsis priemoniu tokiam projektui.vaikus isleidziam i darzeli ar mokykla ir galvoji ar jis sugris??? !

zoja
2014-01-20 08:39

As nezinau, bet tie pestieji mane tai uzkniso juodai. Eina kaip nori, is vis neziuri, eina galvas iskele, atrodo kad visi ir visur juos turi matyti. Ypatingai ten, kur vakare tamsu, vaiksto apsirenge juodai, nesimato nieko, dar apakina is priesais masinos atvaziuojancios, su beleokiom sviesom, dar ir tu buna sviesos nesureguliuotos, o dar ziurek pestysis eina vos ne viduriu keliu. Jei as dirbciau policijoj, tai tikriausiai nebutu nei vieno nenubausto..

Korekcija
2014-01-18 19:03

Pėsčiųjų kontrolė – pačių pėsčiųjų naudai,ir policininkų materialineiu gerovei,kuri pagal turto deklaracijas ir taip kaip ministrų.

to vovačka/vladas
2014-01-17 19:34

O dar geriau- kas trys metrai, tada pėstieji bus laimingi ir nenuvargę, paeidami keletą metrų iki perėjos.....

Oi
2014-01-17 19:32

Per Prezidento gatvę čia visada kaip avys pėstieji vaikšto. O geriausiai- kažkurį šios savaitės vakarą suku dešinėn į Gedimino gatvę, žiūrėdama, ar neatvažiuoja automobilis iš kairės Gedimino gatve, tuo metu užsidega žalias signalas, ramiau sau suku, nes dešinėje perėjos nėra, ogi žiūriu poniutė, perlipusi sulaužytus atitvarus tiesiai į gatvę po mano automobiliu... Daug netrūko, kad būčiau nubloškusi. Nepaeina tų trijų metrų iki perėjos, o lenda po ratais..

Petka
2014-01-17 13:21

Policininkai pakrūmėse-policininkų kišenių naudai.

vladas
2014-01-17 12:22

tai ten te pastato ženklą "pėsčiujų perėja" ir nupurškia "zebrą" - ir jokių problemų, visi pėstieji ten ir eis, juolab, kad čia pat mokykla

Palikite komentarą