Janina
2014-01-11 19:23

Kai tik Virkietis prisidirba, tuoj lekia pas daktarus ir liga simuliuoja. Baisus suvaikėjęs senis, intrigų kūrėjęs. Anksciau valstybė tokius durnius greitai išgydydavo, dabar tik durnių valdžia, tai kaip savus gydysi. JAm per mažai dar baudų, reikia dvigubai daugiau, o tai žmones šmeiždamas po rajoną loja..

pagavau
2014-01-11 15:35

Martynai, turiu keletą gerų nuotraukėlių, kur bibliatiekorius įamzintas: ir baltrukuose prie tėvų namelio labai gerai įamžintas biblatiekos juodas vw su vos įžiūrimais ant durelių užlijuotais zenklais,ir kaip jo bibles darbuotojas darbo metu dirba kepykloje,(tikiuosi,kad ne picas kepa).Suriuošiu foto albumą ir .....Tik , kam siųsti, Praniui su Algiuku -tie nesupras, nes kalicijas draugai? Patarkite?

Na
2014-01-08 18:49

... pasirodo, sumaišiau du veikėjus Tauragėje. Tfu tfu tfu, bet gal atleistina, jie mano tokie abu panašūs.. :) Ups..

Rezgio IP
2014-01-07 20:15

78.61.84.41

MARTYNAS
2014-01-07 20:05

TAURAGĖS VYR. TRENKTINYS VYTAUTAS REZGYS NUSIKALTĖLIŲ VALDŽIOJE STOGAS. LAUK V. REZGĮ IŠ TAURAGĖS!

Bet tai...
2014-01-07 20:02

kaip cia linksma istikruju ;-DDDDDDDDDDDDDDD

V.Rezgiui iš Tremtinių 16 - 3 buto beprotnamio
2014-01-07 19:00

Tai ką, išsibaigei ir išsisėmei sunkus ligoni ?????????? Pasibaigė tavo paranojiniai ir šizofreniški komentarai apie blogus policininkus ????? Jau buvai dapisęs visą Tauragės komisariatą ir temidę apskritai. Gavai dabar tokį atsaką savo paties ginklu - tai yra komentarais, jog pasibaigė visi tavo pasirodymai ir idiotiški kliedesiai internete. PAGALIAU GAL ŽMONĖS TURĖS RAMYBĘ NUO TAVĘS IR TAVO DEBILIŠKŲ KOMENTARŲ APIE NEVA BLOGĄ POLICIJĄ IR TAURAGĖS PROKURATŪRĄ. Jau gyventi buvo neįmanoma nuo tavęs, vieną kartą pastatėme tave į vietą. Rezgį, skaitai komentarus tyliai, nebeturi jau jėgų įsiterpti, užvartytas esi juodai. Taip tau ir reikia apvemtas kelme tu! Dabar kur tik pasirodys tavo paranojiški komentarai, tai IŠKART Į JŲ VIETĄ GAUSI 20 TOKIŲ! Ir atsiprašyk viešai gerbiamo pono Mindaugo Baršio, kurį tu vargšą nekaltą žmogų kaltinai sulaužius tau meniską. Aferiste tu! Jau toks aferistas nuo kryžiaus nuimtas esi kaip reta, dar tokių aferistų kaip tu paieškoti su žiburiu reikia! Nusimyžęs alkoholike, tu ne per dienas ryk samagoną, kurį perki pas Edmą Laisvės gatvėje, o taupyk ant insulino špricų. Juk padvėsi anksčiau laiko nuo cukraligės, kurią pasigavai metų metais sprogdamas cukrinį samagoną. Jau ir taip vos bepavelki kulę, nes kojos baigia nupūti nuo cukraligės. Už poros metų prie kompo tupėsi invalido vežimėlyje, nes jame jau sėdėsi amputuotomis kojomis - prisiminsi ir paminėsi dar mano šiuos auksinius žodžius. VISA TAURAGĖ jau senių seniausiai žino kad stovi psichiatrinėje kontrolinėje grupėje pas Peniką ir kad esi neveiksnumą turintis nepakaltinamas šyzikas apie kurį prieš keliolika metų rašė „Tauragiškių balsas“. Rašė apie tai kaip tu išrengęs kaip gyvulys nuogą savo buvusią žmoną Iloną - dirbusią gimdymo namuose tampei po kiemą, jai persikrausčius į Taurus, rašinėdavai visokias šlykštybes po langais ant jos namo sienų. Ar jau užmiršai pragėręs atmintį kokį buvai užsiveisęs haremą pas save..? Kaip pas tave ateidavo visos trys seserys Dalia, Gražina ir Danguolė Uginčikės pagerti ir pasirūrinti? Kaip vogdavai jaunystėje iš tarpkolūkinės su Arbočiais, Norvilais, "Kibiriniu" gyvenusiu geležinkelio stoties antrame aukšte - grūdus, blankes, po 80 maišų per naktį padarydavot. Ar užmiršai jau ir tuos faktus? Ar priminti visus tavo nusikaltimus ir niekšybes psichini ligoni tu! O Elena išvijo Andželą iš namų, nes prasidėjo su tavimi, visa Stoties gatvė jau žinojo kas esi per mėšlas! Andželos motina Elena turėjo 4 - 5 tūkstančius pasidėjusi pas Janina, kur dirba vaikų darželyje. Suski tu, juk nei tu, nei ta tavo pajodžarga Andžela nelaidojot Elenos, palaidojo ją kaimynai, o po to visą turtą ir visus daiktus po Elenos mirties pas tave išvežėt, visa Stoties gatvė buvo pašiurpusi ir pasibaisėjusi. Nenorėk Rezgį kad dar daugiau tavo praeities "perliukų" parašyčiau ir ką tu jaunystėje išdarinėdavai.... Bus tau ant Asociacijos loti. Vieną kartą ir man kantrybė jau trūko.

"Rezgys ir partneriai" k v i e č i a
2014-01-07 18:30

Dėmesio! Visus tauragiškius nuo šių metų sausio 1 dienos Trenktinių gatvėje linksmina legendinė humoro grupė "Rezgys ir partneriai". Kaip pats superfiestos vedėjas V. Rezgys patikino, nuotaikingą ir iš kojų verčiančią "Harlem Shake" šou programą sudaro: "Oppa Gangnam Style - Makakos" šokis, kurį atlieka išpuvusiais dantimis Andžela Debilaitytė su dar žinomu sceniniu slapyvardžiu kaip Verka Serduchka. Kultinį "Tyntos" šokį su breiko elementais persikūnijęs į legendinį Tauragės Kempyną atlieka pats Vycka, t. y. Rezgys - žvairas, klišas ir be dantų. Į superfiestą kasdien kviečia jo 9 metukų dukrelė Vikutė poliglotiškai kalbanti visomis pasaulio kalbomis. Be to, superfiestoje nemokamai yra vaišinama lietuvišku cukriniu samurajumi, kuris anot pono Rezgio veiksmingai gydo nuo cukraligės. Taip pat, visi žiūrovai yra vaišinami gardžiomis Andželos Debilaitytės firminėmis salotomis "Relanium", bei yra rodomi kultiniai aukščiausios klasės vesternai - "Beviltiška Rezginio kova su policija" ir "Desperatiškos Rezgaidžių šeimos atakos prieš Tauragės temidę", kurie 2008 metais buvo apdovanoti dviem prestižinėmis Amerikos Kino meno ir mokslo akademijos auksinėmis „Oskaro“ statulėlėmis už geriausią scenarijų bei geriausią pirmaplanį Rezgio vaidmenį, ir didžiausio populiarumo sulaukusi juodojo humoro daugiaserijinė komedija, 2010 metais Kanų kino filmų festivalio metu nominuota „Auksine palmės šakele“ ir pralenkusi iki tol televizijos ekranuose karaliavusį "Benny Hill‘o šou", tai - "Pono Pyderezgio šou jūtubėje". Kviečiame visus, visus, didelius ir mažus dalyvauti dar neregėtame Rezgio grandioziniame mega šou, kuris vyksta kiekvieną dieną Trenktinių aveniu 16. Superfiestos dalyvius kiekvieną vakarą į "Harlem Shake" šokio ritmą įsuka didžėjus Dj Mindaugėlis iš 3 buto. O kai susirinkusiems žiūrovams pasidaro nuobodu, tai nuotaiką yra galima prasiskaidrinti su po Rezgio langais augančiomis pačio Vyckos išaugintomis ir išpuoselėtomis sultingomis kanapėmis, kurios yra tokio pat storumo ir tokio pat ūgio kaip ir superfiestos koordinatorius Pyderezgys.

Na
2014-01-07 18:25

Čia anądien gan prisikaitėme komentarų apie Virkietį... :)) Dabar aišku, kaip čia yra..

Algis
2014-01-07 16:13

Gal reikėtų pono sveikatą patikrinti ????????????

Palikite komentarą