to manc
2013-12-01 03:51

Taigi čia ne apie policiją,ko čia kiši trigrašį,gramatike?Eik į savo "stoguojamą " temą.

Klausimėlis
2013-12-01 03:50

O kokio poliucininko ar koto temodės tarno giminaitis užėmęs valdišką Stoties 37 butą ,jau daug metų pavertę kontrabandinių vaistų ir cigarečių sandėliu,ir jokių kratų?Žmonės su vaikai stovi eilėse o čia tiek metų "stoguojamas"sandėlys.Net vidurį dienos dėžės su vaistais ir cigaretėmis ,daug metų nešamos.O kiek mieste tuščių butų,metų metais stovi.Jie ką tik už kyšius?O kodėl valdžiai atlikus euroremontus, įvedus vandenį kanalizaciją,supirkus brangias krosnis, sudėjus plastikinius langus,butai tyliai po metų kelių parduodami ? Kas iš to pelnosi?Kur žiūri STT?

manc to "taip taip"
2013-11-28 13:01

nu gal biški savo rašymo stiliuką reiktų patvarkyti ir kitiems suprantamesne kalba? :)

taip taip
2013-11-28 11:04

tai tiesa , kad butus daug duoda latrams, o normalios seimos ju gauti negali, kad ir musu name gyvenu 10m. priesais tuscias butas skirtas zmogui be koju, jis nera gyvenes niekad, visa laik gyvena nuosavame name lig kaip ir pas sesers, anksciau ji nuomodavo ji, kol pagaliau narkomanams isnomavo, bet gerai kad kaimynes pazinoja ja, tai mes nedaleidome nuomos to buto, buto jie negrazina savivaldybej, nezinia ar mokami mokesciai, aciu dievui namo stoga perdenge, nes jo bute lubos igriuvusios, ir kai eidavo lietus kaimyne is 1 auksto skesdavo, kiaurai vanduo ejo i jos buta, ir kas is to buto ukis zino kad niekas negyvena prasem duoti gerai seimai negerenciai, pasake jie moka, nors man gerai niekas nesimaiso po kojom ir triuksmo salia niera. bet gyventi truksta butu seimoms padorioms

vika
2013-11-28 09:54

Tai aš suprantu, bet manyčiau reikėtų daugiau padirbėti socialiniams darbuotojams. Kažkas turi jais rūpintis.Tačiau socialiniuose būstuose gyvena ne vien invalidai ar prasigėrę. Yra ir nakvynės namai.

To vika
2013-11-28 08:27

O tu protiskai atsilikusiam zmogui tai pasakyk.Arba prasigerusiam.Arba pakalbink tas vistas kurios be jokios atsakomybes leidzia vaikus i pasauli...Gatve ejo pora,apie koki 45m.amziaus(speju) abu pragertais veidai,rubai daugiau nei skurdus,bet kai pamaciau ,kad ta moteris kokiam 7-am nestumo menesi... ;-( siabingai gaila tokiu vaikuciu,kurie dar pasaulio neisvyde jau pilve alkoholiu marinuojami.

vika
2013-11-28 07:55

Reikia stengtis taip gyventi, kad nereikėtų gyventi socialiniame bute.

Palikite komentarą