to 2013-11-14 14:02
2013-11-16 22:00

Teismui...? Tu ką iš marso atvykai ponuli?Mūsų teisme ubagas prieš valdininką prieš kiek dešimtmečių yra laimėjęs? O kad būti tiksliam tai reikėjo STT apskūsti nes čia buvo šantažas,dėl mano skundo,kaip komentatoriui"Jovarai".O kad neskaitytumei ponas gamtininke visus asilais ir nesidrabstytumei čia gązdinimais dėl"pilamo purvoi"aš tą gamtininko šantažą filmavau,nes puikiai žinau kokius cirkus su"ubagais"jie išdirbinėja. Kas liečia dviračio kritiką,tai galiu tam vargdieniui pasakyti kad VIRAČIAI TAIP PAT TEPAMI ir ne muilu, o skystu tepalu,todėl ir pralaša iš simplekso kur ne du lašai tepalo reikalingi,o tau manau vaikišką paspirtuką galima pirkti išminčiau,nes tenai plastmasiniai ratukai ir nereikės tepti :)))))) Čia matyt daugelis krakio baikas nežino ar "užmiršo",kas gamtosaugoje dėjosi tada...Ta kontora man primena mūsų "san.epid"veikėjus,kurie už atitinkamą veiksmą gali ir primy... kibiro turgelio kioske nematyti,o kai reikia ir už negyvą musę baudą įbildinti.Kaip jie energingai dulkino ahmedą,ir kaip jie nemato senų susmirdusių maistų rekybos centruose,su perklijuotomis datomis,ar mėsos cechuose permalamų supelijusių ir apgleivėjusių dešrų, kurių jiems nedėdavo į taksų bagažines.

pažįstama
2013-11-15 11:27

Protingai mąstote,gal jau eiti į pensiją.Gyvenimas trumpas,tausokite save.Dabar toks laikmetis,kad visi puola,bet savęs nemato.Linkiu sėkmės ir tvirto apsisprendimo.

>to Medžiotojai
2013-11-14 12:18

"Petraitis pamatęs iš dviračio išlašėjusius DU LAŠUS TEPALO,PAGRASINI GALĮS GERĄ BAUDĄ ĮŠRAITYTI" Gerą dviratį turi. Turbūt su karteriu. Gal parduodi? :-)))))

>to Medžiotojai
2013-11-14 12:02

Jei pats toks teisuolis, tai buvo galima teismui apskųst. O dabar kaip koks pastalės klaviatūros maigytojas tulžimi taškotės bijodamas net savo vardą pasirašyti ir vaidinat labai nukentėjusį. Verta prisiminti, kad už kiekvieną viešai apsakytą neteisingą teiginį kieno nors adresu taip pat yra teisinė atsakomybė ir prieš pilstant purvus reiktų gerai pagalvoti ir apie tai.

cha
2013-11-14 07:05

ale kiek prisiede zuvies,pilnas pilvas ikru.

Jovarai
2013-11-14 05:58

As nesuprantu, kas dar gina sita korumpuota "gamtos myletoja". Karta teko pranesti apie daroma zala gamtai, bet suzinojas, kad tai jo geri pazystami, liepe tyleti. Sugebejo dar atvykti i namus pagąsdinti nebutais gamtos pazeidimais.

to Medžiotojai
2013-11-13 18:59

Aha griežtas su Petraičiu kai mano kaimynė 20 metų šū...ir pamazgas pylė po langais palei gatvę ir per tiek laiko buvo išpiltos DEŠIMTYS TONŲ TERŠALŲ,tai jokio grunto tyrimo ir kitų tyrimų nebuvo nes kaimynė su seniūno pavaduotoju ir meru pažystami ir policijoje geležinis "stogas'.O antrai kaimynei įsivedusiai kanalizaciją Į GERIAMOJO VANDENS ŠULINĮ TAIP PAT JOKIOS BAUDOS NEDAVĖ,NORS SKŪSTASI BUVO METŲ METAIS IR PER METUS ĖRĘ IŠ TO ŠULINIO KAIMYNAI IŠMIRĖ TRYS KAIP MUSĖS(VIENAS JAUNAS SVEIKAS VYRAS)-JOKIŲ EKSPERTIZIŲ ,NIEKO ,užtat malkų krūvelė (kaip ir visų kaimynų) sukrautų kiemo pakrašty iš karto seniūnui ,merui ir vis ai savivaldybei užkliuvo ir buvau nubaustas už jų laikymą,nors visi kaimynai ir toliau laiko.O gamtosaugininkas Petraitis pamatęs iš dviračio išlašėjusius DU LAŠUS TEPALO,PAGRASINI GALĮS GERĄ BAUDĄ ĮŠRAITYTI.Nusifilmavau tuos cirkus ir jų artistus anūkams pajuokinti.Gal 5 metus mūsų gatvė plaukė nuo myž... ir pamazgų ir niekam iš gamtosaugininkų nebuvo įdomu,kol neapsitaškė savo auto,nes mat nuo vienų pylėjų policininkas nuomojasi butą...Va jums įstatymai.Apie Viešvilės rezervatą "paeptuosius "jo uogautojus ir grybautojus,jų uogų rinkimo būdus reikia kiną filmuoti.tiuesa rašė apie gaidauskius kažkokius...Vyt po bėsų tą seną pažinčių kontorą imituojančią darbą,o kai parodai tonas teršalų tai kraipo šiknas kaip čia klano neužkabinus.

pagaliau
2013-11-13 18:46

Atsimenu kaip krakius vidurį dienos plaukavo su elektrine meškere Jūra ir naglai šokdino į krantą besiskalbiamčias bobas ir braidančius vaikus.Atsieit veisimui ikrus rinko...Pasaka durneliams.Mūsų vaikai draugavo ...

to zvejas
2013-11-13 15:31

Va tuo antru lazdos galu gaus ir zvejai atejus naujam vadovui. Isnaikins ta biezpridiela su akumais, tinklais ir kapokliais.

Medziotojai
2013-11-13 12:55

Jurgelionis yra grieztas gamtos pazeidejams,uz tai jis yra puolamas o del aiksteliu nera departamente nuorodos kaip jas tikrinti ,dabar kai pradejai tikrinti lauk dar daugiau skundiku

Palikite komentarą