ooo
2013-11-02 21:00

britanijoje vaikam iki 18 metu moka pinigus ,maziau dairykimes i kitas salis nes mums toli iki ju.

vita
2013-11-01 18:48

suprantu kad norima apsaugoti asocialiu seimu mazamecius, bet labiausiai nuo to nukentes paprastos tvarkingos seimos. as irgi savo 4meti ziopliuka kartas nuo karto palieku namie viena,max pusvalandziui,kol subegioju iki pardes ir nieko nenutinka,vaikas darosi savarankiskesnis, zino ko galima ko ne

lllll
2013-11-01 02:11

"Yra tekę rasti vienų paliktų ne tik mažamečių, bet net kūdikių. Kurių tėvai pasigesdavo ir pradėdavo ieškoti tik po keleto valandų, nesuprasdami, kas čia tokio blogo, nes jie tai darydavo nuolat. Vis dar pasitaiko atvejų, buvo ir šiais metais, kai vieni namuose palikti vaikai išėjo iš namų ir buvo rasti gatvėje, pristatyti į policijos komisariatą. Jie buvo dar tokie maži, kad negalėjo paaiškinti, kur gyvena, o ,,susirūpinę“ tėvai vaikų pasigedo po pusės paros. Kita vertus, yra tekę susidurti ir su piktnaudžiavimo, sąskaitų tarp sutuoktinių suvedinėjimo atvejais. Kartą gavome pranešimą apie 15 metų jaunuolį, paliktą vieną nakvoti namuose. Žinoma, tikriname kiekvieną pranešimą, vykstame, aiškinamės, ieškome tėvų, artimųjų, kurie galėtų laikinai pasirūpinti vaiku" čia kalbama apie girtaujačių tėvų vaikius, parodyk nors vieną tokį varianta padoriuoje šeimoje kur vaikas yra prižiūrimas? Tokiose šeimose tokie įsatymai jokios naudos neatneš, o tik pasunkins "tvarkingų" šeimų gyvenimą, kurie ir taip vargsta, taupo paskutinį centą vaiko gerovėj, norit numauti paskutinius triūsikus ir tiek..

lele
2013-11-01 02:02

Miela Alina D. Britanijoje šeimos gali sau leisti turėti auklę ir šiaip čia ne D. Britanija o Lietuva kur Lietuviai centa prie cento deda, kur ne visi sau gali leisti aukles ar šiaip kokių mandresnių malonumų. Tad jei gyveni ten tai ir gyvenk su jų įstatymais..

Palikite komentarą