Eipas
2013-10-25 12:35

Įspūdžiaoi iš valdiškų įstaigų kurias aplankiai šią vasarą : migracijos tarnyba, keičiausi pasą. Sužavėjo maloniu bendravimu jauna valstybės tarnautoja 110 kabinete , didžiausi linkėjimai jai, sėkmės karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Darbo biržos Eures biuras - nuostabi specialistė, paslaugi, geranoriška, mandagi, entuziastinga. Noriu palinkėti jai ko geriausios kloties. Senoji poliklinika LOR gydytoja Donata atperka visas kančias patirtas stagnacinėje registratūroje. Maloni švelni tikra sergančiųjų paguoda. Nepakartojama sumauto registratūros pirmo įspūdžio gerintoja. Ji ir bendrosios praktikos gydytojas Jancevičius bei moterys iš kraujo tyrimų laboratorijos - žmonės kuriais pats Hipokratas didžiuotūsi. Sėkmės Jums visiems.

visada buvo ir bus
2013-10-20 13:01

juk visokių žmonių yra. Būna, kad surūgėlis ateina pas malonų įstaigos darbuotoją ir jį iškoneveikia, o būna, kad žmogus malonus ateina, o sėdi įstaigos darbuotojas nepatenkintas ir nekalba žmoniškai. Todėl nereikėtų kategoriškai sakyti, kad visi darbuotojai įstaigose yra blogi arba visi jų klientai tokie. Yra daug geranoriškų žmonių ir nėra viskas taip blogai, ei pats esi geranoriškai nusiteikęs :)

to vika
2013-10-18 18:46

Ziurint koks to durniaus durnumo laipsnis... ;-/

vika
2013-10-18 12:39

Man taip pat nebuvo lengva pradžioje, bet dabar jau matau žmones.Tai pasakykit kaip tada būtų jei jus plūstantį žmogų, imtumėte užgaulioti ir jūs. Tai gali baigtis net muštynėmis. Yra tokia gera patarlė:duok durniui kelią. Kartais ji labai praverčia.

To vika
2013-10-17 20:13

Aha, bandžiau nusišypsoti besiardančiam klientui. Gerai, kad sėdžiu už stiklo, būčiau gavusi į dantis. "Tu čia dar, ku*va, šaipysies iš manęs??!!!"...

to vika
2013-10-17 14:24

Priestarauju.Kaip tai geriau pasijus?Jei tas zmogus pilnas pavydo,agresijos nukreiptos i kita asmeni tegul eina pas gydytoja raminamuju vaistu.As taip pat dirbau su zmonemis,sypsojausi buvau mandagi,pareiginga ir t.t.Bet karta atejo zmogus burbuliuodamas kaip virdulys,kad viskas brangu,kad as esu plesike del jo manymu per aukstu kainu!As paaiskinau,kad tai nera mano prekes,kad kainu as nenustatineju.As tik pardaveja.As sypsojausi o zmogus tuzo ir nirso,kabinejosi,izeidinejo.Ir del ko?(Manau tas asmuo turejo psichikos sutrikimu) Pasakiau jam,kad neprivalau klausytis jo uzgauliu.Jis pasitrauke.O ka dar apie toki asmeni galima pagalvoti?Visus nervus i koncervus ;-) Pagarbos reikia visiems,kaip sauksi taip ir atsilieps.

patriotė
2013-10-17 13:59

Geranoriškumo ir kantrybės labai trūksta. Ligonis atakuoja daktaro kabinetą, nes alpsta, verslininkas - VMI , nes pinigai "dega", bedarbis - Darbo biržą, nes "laiko neturi",...Gerai , kad institucijų vadai "kantrūs , geranoriški,..." Ir valio, ir valio, laisva Lietuva!

vika
2013-10-17 11:23

Drįsčiau prieštarauti, kad geranoriškumas - nykstanti savybė. Aš manu, kad jei pats esi geranoriškai nusiteikęs tai ir kiti į tave žiūri geranoriškai. Tenka daug bendrauti su klientais ir visko pasitaiko, bet ar pabandėte nusišypsoti žmogui kuris ant jūsų išlieja pyktį, pabandykit. Visiems būna juodų dienų. Kartais tenka išklausyti daug negatyvių pasisakymų, bet gal tas žmogus geriau pasijuto išsiliejęs, reikia pasistengti suprasti ir kitą, daugiau tolerancijos.

Ne apie darbo birza
2013-10-17 08:35

Jei kalbama apie geranoriskuma,tai geram zmogui sunku gyventi.Juk,uz geruma gerumu neatsilyginama.Supranti zmogaus situacija,jo rupesti,isklausai ir suteiki taip tam zmogui butina pagalba... O ka gauni? izeidziancias teisybes neatitinkancias apkalbas,pasijauti kvailio vietoje.Is savo asmenines patirties noriu pasakyti,kad reikia buti labai kantriu ir atlaidziu kitaip rizikuojame likti laaabai iskaudintais.Sakoma,padarei gera-pamirsk. O del darbo birzos elgesio su zmogumi juk galima padaryti apklausa,kaip ir del kitu istaigu.Ar gi ne puikus problemos sprendimo budas?

Palikite komentarą