y
2013-10-15 16:02

lapinio vien tik grazios kalbos jokio rezultato imkis darbo

mums visiems gėda
2013-10-15 13:59

Pritariu Dunokų direktoriui,kad didžiausia betvarkė prie šiukšlių konteinerių.Meta žmonės viską,kas nereikalinga.Didžiausia betvarkė buvo prie konteinerių kolektyviniuose soduose.Per dieną atsirasdavo didžiausias sąvartynas su visokiomis buitinėmis atliekomis,baldais,čiužiniais,medžių šakomis ir t.t.Dabar konteineriai išvežti,tai vėl šiukšlinamos pakelės.Kada mes suprasime,kad reikia mylėti gamtą,savo miestą ir gerbti patys save.

spygliukas
2013-10-04 08:53

Ka Lapinis kalba apie siukslynus ,geriau maziau vazineja valdisku transportu ,savo asmeniniais reikalais galvoja niekas nezino,, , niekas nemato, . tuomet zmonem pigiau kainuotu viskas, o kodel mes turime tvarkingai daryti, visvien direktorius svaisto lesas, , tegul pradeda nuo saves

JOVARAS
2013-10-02 16:45

Pilnai palaikau Dunokų direktorių ir manau , kad savo pareigų visiškai neatlieka Tauragės gamtosaugininkai . Tai jie turėtų gaudyti gamtos teršėjus ir bausti juos ,- šiuo metu padidėjusios baudos už padangų išmetimą iki 15000 litų ir jas taikant ,- būtų žymiai papildomos valstybės pajamos. Garažų bendrija ,,Jovaras'' yra dėkinga ,,DUNOKŲ'' direktoriui Lapiniui Alvydui už pastoviai teikiamą pagalbą palaikant tvarką ir švarą aplink bendriją ir bendrijos teritorijoje. Suprantame , kad vienas Lapinis neįstengs Tauragėje palaikyti visur tvarką ir švarą , todėl prie jo veiksmų prisijunkime visi ,- neleiskime šiukšlinti mūsų gražaus miestelio!

Palikite komentarą