Pagaliau
2013-09-19 14:07

atsirado zmoniu ismananciu ir nebijanciu pasakyti tai ka reikia PASAKYTI,tiksliau PRIVALOMA apie tai kalbeti.O dabar...Straipsnis-Rasinelis apie nieka.

nežmonės
2013-09-18 14:41

"Žinome, kad vaikai labai dažnai suserga I tipo cukriniu diabetu, kuris neretai nustatomas vaikui patyrus komą, nes niekas vaikams netiria gliukozės kiekio kraujyje profilaktiškai. KAŽKAIP NEPRAMEKENA NUO KO TAS DIABETAS.IR VĖL BIJO KAD ŠUNDAKTARIAMS,PARSIDAVUSIEMS VAISTŲ AGENTAMS,NEBUS DARBO? O NEŽINOTE KAD I TIPO DIABETĄ PAGRINDE SUKELIA TAURAGĖS MERIJOJE DIRBANČIO VEIKĖJO LIMONADUOSE NAUDOJAMI SALDIKLIAI?KURIE NET VĖŽĮ SUKELIA.MATYT TODĖL IR GERBIAME SAVO NUODYTOJUS.KODĖL DAKTARAI NERĖKIA SEMINARUOSE IR NERAŠO PETICIJŲ VALDŽIAI DĖL VAIKŲ ŽUDYMO,AR KAIP NARKOMANŲ"UŽSODINIMO ANT ADATOS"VISAM GYVENIMUI,BLOGIAU UŽ NARKOMANĄ,NES TAS BENT TURI ŠANSĄ NUO JOS NULIPTI?AR ČIA NE NUSIKALTĖLIAI IR GENOCIDO VYKDYTOJAI?

Sumauti klaidintojai
2013-09-18 14:36

Kodėl nerašote kokie konservantai vaikų maiste kokias vėžio formas sukelia,ir kodėl mūsų maisto"tikrintojai"už kažkokią sumą to nemato? kodėl niekas nemato kaip ponai amerikonai nuodija mūsų vaikus purkšdami visokius nuodus ,kaip aliuminio oksidas ,o mūsų medikai tyli,net ir tada kai duoda mums vaistų agentų įkištų eksperimentinių vaistų,ir leidžia nuodyti vaikučius arklinėmis antibiotikų dozėmis,užmušdami jų imunitetą,kaip ir skiepais naujagimiams.AR JIE NE NUSIKALTĖLIAI UŽ VAISTŲ MAFIJOS PININGUS,VEŽINĖDAMI PO UŽSIENIUS IR NUODYDAMI MUS IR VAIKUS,NET NEPASAKYDAMI KAD VAIKUI NAUDOJANČIAM ARKLINES ANTIBIOTIKŲ DOZES REIKIA BŪTINAI VARTOTI C IR B GHRUPĖS VITAMINUS.REIKIA DAUGIAU LIGONIŲ,AUKSO VERŠIO VERGAMS?MANAU DAUGERLIUI JŲ REIKĖTŲ UŽ GENOCIDĄ BYLAS KELTI,BET KAS KELS,KAI VISI TAM PAČIAM AUKSO VERŠIUI MELDŽIASI? VA KAIP NUOSTABIAI MUS NUODIJA MŪSŲ MOKYTOJAI : docentas.wordpress.com/2011/04/30/lietuviai-pradeda-suvokti-kas-yra-chemtrail-ir-jo-keliamas-pavojus/

Palikite komentarą