tolerancija
2013-08-29 11:58

matyt tas zmogus, tau perejo gatve, kad tiek pagiezos....... normalus jis zmogus ir nereikia persistengti pilant paplavas, i save paziureti neprosali ...........

Metų debilizmas
2013-08-26 16:38

Socialinio tinklo „Facebook“ „Nuodėmingosios Tauragės“ profilis. Idiotiškai ir šmeižikiškai Tauragės gyvenimą šiame profilyje aprašo Tekintojas Laimonas. Pasislėpęs po „Nuodėmingosios Tauragės“ vardu Tekintojas Laimonas save vadina moralės snaiperiu ir šantažistiškai bei paranojiškai koneveikdamas kas jam šauna į jo durną galvą dergia visus tauragiškius ir visą Tauragę.

A T S A K Y M A S
2013-08-26 16:37

Ar žinote, kaip atrodo FEISBUKE - NUODĖMINGOJI TAURAGĖ tauragiškių niekintojas ir Tauragės šmeižikas bei šantažistas - "didysis rašytojas" ir idiotiškų rašliavų autorius? Tuomet, į Feisbuko paiešką įsiveskite Tekintojas Laimonas ir ten pamatysite jo ne duck face, o dauno feisa.

Nuodėmingoji Tauragė
2013-08-26 16:35

Sveiki visi! Esu Laim.Ona.s R.imk.US dar žinomas kaip Tekintojas Laim.Ona.s. Dirbu Tauragės V.M.I. filadelfijaus pareigose. Nuo 2012 m. Vasario 23 d. Feisbuke - Nuodėmingoji Tauragė savo kuriamais "šedevrais" paranojiškai šmeižiu, dergiu, šantažuoju visus tauragiškius ir visą Tauragę. Labiausiai negaliu pakęsti socdemų ir Nuodėmingoje Tauragėje savo idiotiškomis rašliavomis daugiausiai į šuns dienas dedu būtent juos ir net patį merą. Esu kompleksuotas nusipenėjęs meitėlis su kiauliasnukišku dauno feisu. Planuoju kurti savo apgailėtinas rašliavas Feisbuke - Nuodėmingoje Tauragėje ir toliau iki tol, kol manęs neišpirdolins kaip šūdo iš barščių iš mano šiltos vietelės esančios buvusiame Swedbank'o pastate. Nešioju kaip Šūrikas 25 dioptrijų stiprumo okuliorus, nes bo be ačkarikų esu aklas kaip kurmis. Kompiuteris iš kurio platinu savo šmeižikišką kūrybą ir apgailėtinas rašliavas stovi Ateičių takas 10, o padjezdo durų kodas irgi 10. Esu mandras durnius, kurį nesunku atpažinti, nes dažniausiai po mikraškę slampinėju su Canon muiline ir kuriam iš dantų neiškrenta cigarėtas.

Palikite komentarą