Martynas
2013-08-08 14:04

TAURAGĖS VALDŽIOS PAREIGŪNAI, VALSTYBĖS TARNAUTOJAI, INICIJAVĘ IR ĮVYKDĘ ORGANIZUOTAS NUSIKALSTAMĄSIAS VEIKAS, NUO BAUDŽIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS SLEPIASI UŽ TEISĖJŲ IR PROKURORŲ KORUMPUOTŲ SPRENDIMŲ (pagrindas Klaipėdos apygardos prokuratūros 2010 m. kovo 20 d. nutarimas, Klaipėdos apygardos teismo sprendimas civ. b. Nr. 2A-816-159/2005, Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis civ. b. Nr.3K-3-142/2006, Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių išvados Nr. 4D-2006/5-273-1026;-1027): Viktoras KOVŠOVAS - Tauragės meras (Vyriausybės atstovas) Arūnas BEIŠYS - apskrities viršininkas (mero patarėjas) Pranas PETROŠIUS - Tarybos narys (Tauragės meras) Algirdas MOSĖJUS -administracijos direktorius Petras JOKUBAUSKAS -Tarybos narys Arūnas JANCEVIČIUS - Tarybos narys Jonas GEDMINAS - Lauksargių seniūnas Jonas SAMOŠKA - Mažonų seniūnas Birutė JOKŠIENĖ - Tarybos narė Stanislovas DEDŪRA - Tarybos narys Edvardas KOCHAS -Tarybos narys Jonas JUOZAPAITIS - Batakių seniūnas Jolanta KAZLAUSKIENĖ - Tarybos narė Eligijus VALSKIS - Tarybos narys Regina RIMKIENĖ - Tarybos narė Virginijus ŽILIUS - Tauragės miesto seniūnas Kristina JONUŠIENĖ - Tarybos narė Vincas JUŠKA - Tarybos narys Vytautas JUŠKA Žygaičių seniūnas Edita VAITKUTĖ - Tarybos narė Kęstutis BALAŠAITIS - Gaurės seniūnas Juozas JANKEVIČIUS - Tauragės seniūnas Virginijus BŪDVYTIS - Skaudvilės seniūnas Sigitas KANCEVYČIUS - Tarybos narys (bibliotekos direktorius) už informacijos turinį atsakingas Martynas Virkietis tel. 8 614 72 396

Mariui
2013-08-02 14:06

Aha leidome išsikvietę girtą policininką padėti,jis tikrai važiuoja kur nori ir į tvoras atbulas ir... : youtube.com/watch?v=p9rWdUt89Ws Ir kas juos Tauragėje baus? Manau jie pas Rudminą visagaliai kaip ir pats vadas.O jei keli apsirūųkę atvaro tai visai kapinėmis gali visai šeimai baigtis,teko patirti net 4-ių metukų dūkrytei.

Marius
2013-08-02 09:49

nematau as cia nieko blogo, o jei patiems kokia rimta problema iskiltu ir reiktu policijos pagalbos manau i i geliu darza leistumete ivaziuoti

Policijos teroras
2013-07-31 14:12

Šiandien prie "maksimos"ir "iki"policija surengė eilinį itin pavojingų recidyvistų gaudymą ir jų produkcijos atiminėjimą neregistruojant atimtų daiktų vertės ir kiekio ir neimant išėmimui liudininkų,t.y. gaudė senutes pardavinėjančias mėlynes,už ką ačių melagiams tauragės valdžioje ,kurie prieš statant 'IKI"prekybois centrą ir naikinant dengtą turgavietę žadėjo leisti prekiauti miško ir savo išaugintomis gėrybėmis,pastatant analogišką turgelį,vietoje ko išpylė žmonių nelankomame kieme porą metrų asfalto šunims pasysioti,ir liepiama tenai saulėje seniems žmonėms kepti saulėje atsidėdus kaip rytiečiams tiesiai ant asfalto,nes nėra nei stalų prekėms nei suolų atsisėsti.Ačių ponui merui ,miesto seniūnui,ir policijos vadams už tokį tautiečių genocidą,bei žmonių mulkinimą.Kokių policininkams čia prekinių ženklų reikia?O gal prekybos centrai priduria prie algos ,kad jie kaip pardavę sąžinę,be uniformos ateina apsiprekinti pas tas pačias "nusikaltėles".Manau per rinkimus,žmonės jus prisimins.

Apsirinkate
2013-07-31 13:42

Policijos pareigūnai ne paprasti žmonės o tarnautojai su įpatingais įgaliojimais (vos ne Dievo).Jie gali net naktį įsibrauti į tavo gyvenamas patalpas,darant didžiulę gėdą ir žeminant viduyrį dienos draskyti gatvėje moteris pardavinėėjančias prie parduotuvių miško uogas,nepatikusį laikinai sulaikyti(teisėtai ar neteisėtai nesvarbu-už tai niekas jų nebaudžia),galima dėl plano ar iš keršto sufabrikuoti ir suklastori ATPK bylą(už tai taip pat jie nebaudžiami),ir dar daug tiesiog karališkų galių paprasto žmogaus atžvilgiu,VA TODĖL IR ATSAKOMYBĖ TURI BŪTI DEŠIMTERIOPA!!!(nereikia 2ia taip supaprastinti),KAD NEKILTŲ NORAS TAS GALIAS DEMONSTRUOTI NUSIKALSTAMAI IR SAVANAUDIŠKAI(pvz.kaip užsiėmimas kontrabanda ar benzino grobstymas).O kodėl nuomonė nekokia tai prašome pasigrožėti kaip jie,vos ne kasdien drasko senutes prie prekybos centrų,užsidirbančias prie varganos algos(vilniuje berods pernai net iki komosd vieną senutę davarė),o vakare su žmonomis ateina nuo tų pačių senučių pirkti uogas.O kaip mėgti pareigūnus,kad jie vietoje eismo saugumo ,užsiima ATPK bylų fabrikavimu ir vairuotojų "medžioklėmis" iš pakrūmių,keliant pavojų eismui ir naktimis gązdinant praeivius.

vika
2013-07-31 05:52

Policijos pareigūnai tokie pat žmonės, jiems ir taisyklės galioja.Pas mus nuomonė apie pareigūnus nelabai kokia kažin kodėl???

Palikite komentarą