>to Algis
2013-07-31 18:14

Tai, kad buvo patogu dirbant mokytis neabejoju. Tai išseitų, jei Tauragėje nebūtų mokoma, tai ir šiandien būtumėt be diplomo? Juokinga, kai mažoje Lietuvoje kiekviename rajono centre norima gauti universiteto diplomą neišvažiuojant toliau. Matote, turiu diplomą ir mokytis nebuvo sunku nuvažiuoti ir toliau. Taigi nežinau kaip man galėtų padėti ar ne dar kokie dėstytojai... Šiaip kiek žinau geriausi dėstytojai turi darbo ir universitetuose, nesibastydami po rajonus ir lavindami tuos, kuriems, matyt ne visada ir buvo potraukis mokytis, kol dėstytojai neatvažiavo į namus.:)

jeigu
2013-07-29 19:21

Taurages apskrities sodra gali buti Silalej, kodel LR Seimas negali buti Tauragej, prezidentura Kupiskyje, o Vyriausybe-Naujojoj Akmenej ?

to Algis
2013-07-26 21:48

matyt, tamstai, nei pirmarusiai destytojai nepadetu.... Taip, labai patogu buvo mokytis siame universitete. Esu labai dekinga visiems, prisidejusiems prie sio universiteto atsiradimo Taurageje. Gaila, kad jo nebeliko. Tai buvo puiki galimybe dirbanciam zmogui igyti universitetini issilavinima.

Algis
2013-07-26 11:27

Na manau iki apskrities centro rango niesto realiai tauragė nieka nebuvo užaugusi. Įstaigų regioniai centrai, aišku, miestą visada daro solidesniu. Tačiau... Dar prismenu, kaip buvo su universitetu Tauragėje. Patogu buvo kažkam įsigyti diplomus vietoje niekur nevykstant. Tačiau dėstytojai dažnai atvykdavo antrarūšiai. Ir koks dar universitetas Tauragėje? Tai logiškai viskas ir išnyko. Liko kolegija. Logiška, rik nežinia ar ta irgi turi ateitį Lietuvos mokymo įstaigų gausumoje. Kažkada skaičiau apskričių centru analizę ir ten Tauragė apibūdintas kaip silpnas centras, negalintis įtakoti platesniu mastu, nei turintis pakankamai inteletualinio potencialo nei idėjų. Tauragė iš tikrųjų labai provincialus miestas. Iki rimtesnio centro dar reikia paaugti. Gaila, bet taip...

the truth
2013-07-26 08:39

gaila bet petrosius daro Taurage kaimu

Daivai
2013-07-25 15:49

šis žaidimas vadinasi "tu - man , aš -tau" :) O jei rimtai, tai smuikininkė - bibliotekiininkė skamba kaip tas trumpas anekdotas: žydas kolūkietis

daiva
2013-07-25 10:58

Va kaip kuriamos darbo vietos: Naujasis kulturos namu direktorius idarbina centre savo zmona ir bibliotekos direktoriu, pastarasis bibliotekoje idarbina kulturos centro direktoriaus zmona ir t.t. taip ir suskasi karusle... ir kaip zmogus gali darba rast...

kastuvas
2013-07-25 09:29

Stambinimas gal ir gerai, bet blogoji sio reikalo puse ta, jog darmaiedu biurokratu nemazeja o daugeja. Tik jie veisiasi jau ne kaimuose, o didmiesciuose. Ten mastai kiti ir politikams butina sukaisioti niekur nepritampacius ir laisvoje rinkoje nesugebancius isgyventi lojalius partiecius.

vajei...
2013-07-25 09:10

Vajei vaje vajei.....cia taip kuriamos darbo vietos.... ???mazinama,stambinama,o rezultatas? kiek kainuoja degalai vazineti???? visuomet persasi tokia mintis,kodel tie kas sugalvoja tokias reorganizacijas,isitikine kad yra teisus? jaunimas dabar ypatingai nori pasirodyti su naujom idejom,naujais projektais...ale kartais ma rods,kad "versiu nepablioves,jauciu nebusi"....praktikos nera,tik zodzia,rastai iseje is krasto... greit isvis neliks jokio bendravimo,viskas zinutemis,emailais ir automatiniais skambuciais bendrausime....kazkokie suangliskeje terminai virsta normomis...buvo privaloma rusu kalba,dabar anglu...vakarejam,laikomes europos standartu,palikdami daugeli vertybiu paskutuneje vietoje...Ar liksime kaimas,i kuri niekas nekreips demesio...? tai gal ateis laikas,kai sujungs su kokia Silale ar Jurbarku kaip viena rajona,po to dar prijungs Kelme ir Raseinius,Silute prijungs prie Klaipedos,ir t.t. ir t.t. ir liks Lietuvoje kokie penki miestai ir 15 baznytkaimiu:)))

Palikite komentarą