enija
2009-05-06 11:12

na o tu tai jau tikrai"protingas ir "zmogiskas":)))nejuokink,gal tu buvai ir matei?taisykliu turi laikytis kiekvienas ir taskas,jeigu turi kitokia nuomone,tai isreiksk ja civilizuotai,o ne pradek "teisybes "ieskoti prisikakaves,kai nepaisai taisykliu ir prisimetes kvaileliu vaidini vargsa-seip niekas nemato visisko chaoso ir nesamoniu Tauragej,bet kai jau prisidirbusius baudzia,tai prasideda"oi,mane neteisingai baudzia,oi,cia juk na taip turetu buti ,o kitaip-jau ne vienas turejo problemu..."neieskokit slieku menuly,reikalaudami zmogiskumo ir teisingumo pradekit nuo saves!!!

eik tu kakot enija
2009-05-04 20:59

paistai čia nesąmones. Užstatė pravažiavimą? Žinai tu, buvai ten ar ką? O nesąmoningus įstatymus ar ženklus protingi pareigūnai galėtų ir protingai taikyti. Reikia truputį protingumo ir žmoniškumo principo laikytis. O šitie policininkai, kurie nubaudė, yra dunduliai.

enija
2009-05-04 09:11

visai nesistebiu komentarais-kuom patys kvepia ,tuo ir kitus tepa!kiek is jusu mielieji paiso istatymus ir turi sazine?taigi,ponia Aurelija atvaziavo mamos pasiimti su broliu...ir uzstate ivaziavima,nori zmogiskumo,o jeigu is paskos atveza sunku ligoni ir to ivaziavimo reik?tai jau kitam to zmogiskumo,to laisvo ivaziavimo ,kuri garantuoja zenklas nereik,ar kaip?"zmogiskuma"mielieji,suprantat labai iskrypusiai ,kai patys dirbat nesamones,nepasisot taisykliu ,lipat kitiems per galvas ,kad tik jums geriau butu ir dar prisidengiat "zmogiskumu"tai jau degradavimas ir izulumas bei egoizmas,bet sovietmecio surusejes mastymas ir gyvenimo budas jusu nepaleidzai,to nepakeicia ir "versace"rubai made in china,kas irgi rodo zema intelekta-kas neturi proto ,savo isore bando atkreipti i save demesi...

BE SKIREMUJU ZENKLU TAURAGEJE
2009-05-03 19:19

SAUGOKITES citroen berlingo gelsvos kibiro spalvos (bulkines) su tamsinatais galiniais stiklais ,masinoje yra sumontuotas radaras ir sedi pareigunai, daznaiusia palieka kokio kaimuko arba taurages miesto gale pries pat zenklo pabaiga. SAUGOKITES

jaunikliams
2009-05-01 09:10

tie jaunikliai kaimietukai policininkai greitai uzsitrauks visos taurages rustybe....

va butent.....
2009-04-30 17:17

tam tikrais atvejais butinas zmogiskumas, kurio taip daznai pasigendame.....ir kurio patys nerodome........;)

kamazas
2009-04-30 05:48

O gal verta pabandyti taip, atvežei ligonį į priėmimo skyrių o ten parašytų laikiną pažymėjimą, kad milicininkams parodyti.

Negi
2009-04-29 13:50

tie policininkai galvoja, kad jiems taip neatsitiks? Nuo ligų ir negalios niekas neapsaugotas, ir neduok die tokių bėdų.

Sakyčiau
2009-04-29 13:49

Policininkai šiuo atveju pasielgė nežmoniškai. Ir aplamai- tikrų pažeidėjų jie nemato, nes bijo užkabinti kokį "erelį".

...
2009-04-29 07:43

didelė yra problema tiems kurie atveža patys ligonius arba turi juos pasiimti, nes jie neturi kur galėtu pasistatyti transporto priemonę. Bet tikrai nemanau kad yra aikštelė tenai, kur ir šioje foto matosi du automobiliai, teko matyti ne kartą kaip ligonių lankytojai statosi šioje vietoje auto. tai geriau leiskit statyti tiems kurie atveža ar pasiima ligonius (aišku nevaikštančius arba sunkiai judėti galinčius).

Palikite komentarą