jurgis
2013-07-17 21:12

Mere., kokie mokslai toks ir stadionas. Mere, kai krito šlabdriba du metus intensyviai ruošėte dirva ir klojote veją.Absurdas.Atidarydamas stadioną liaupsinai rangovus nors stadionas plaukė Mere baik savo paistymus .dirbk savo darbą ,netrukdyk dirbti specialistams.

ziurovas
2013-07-16 10:45

Kokia komanda toks ir stadionas,abu verti vienas kito,o jei kalbant rimtai,tai kaip ta stadiona buvo galima priimti,jei jis jau iskarto buvo sugadintas.Zodziu nieko naujo,norejosi kaip geriau,o gavosi kaip visada.Sunku pasakyt kas ir kaip,ar verta skubos tvarka investuot i stadiona,ar galima palaipsniui zaistis ir bandyt stebuklu deka atgaivinti sia veja.Viskas priklauso nuo komandos,panasu,kad komanda jau "pribrendo" 1-ai lygai,tarp geriausiu salies komandu jai nera ka daryti,ta matome jau ne pirmi metai,tai tada 1-oje lygoje manyciau turetu uztekti ir Tauro stadiono.Futbolas Taurageje matomai vel merdes iki sekancio netiketo atgimimo,jei tokio sulauksime.Dabar belieka ugdyti jaunima,ir jam padeti prasimusti i geresnias komandas,pats Tauras be pinigu nieko nenuveiks,ir tai faktas,vienas Setkus klubo neislaikys,o investuotojai nesimeto.Apturejome kelis sezonus dziaugsmo,o dabar vel ziurime realybei i akis.Graudu kai toks miestas kaip Taurage neturi galimybiu islaikyti nei vienos pajegesnes komandos nei futbole,nei krepsinyje.Matyt tai jau retas atvejis salyje,dabar net mazi miesteliai sugeba suburti komandas,kurios tikrai puikiai reprezentuoja savo miesta,bet tai ne mums

x
2013-07-16 06:25

kokia valdžia, tokia ir tvarka - bardakas. niekas už nieka neatsako

o dar
2013-07-15 17:01

//w w w.kurjeris.lt/layout/set/print/Aktualijos/Aktualijos/2011-m.-liepos/Siemet-stadione-futbolininku-neisvysime

o jei taip
2013-07-15 16:55

Dabar priėmimo komisijos nariai galėtų padengti naujos vejos keitimo išlaidas, nes JIE neatliko savo darbo. Juk jau tada visi rodė pirštu į veją, o ką komisija?

He
2013-07-15 16:10

vyrams (visokiems vykdytojams, vadybininkams) trūksta ūkiškumo ir tai matosi kiekvienoje srityje: statybos, kelių tiesimo, šiukšlių išvežimo ir pan. O blogiausia, kad niekas nesikeičia - niekas nereikalauja atsakomybės. Kodėl neskiriamos jokios drausminės nuobaudos???? Kasmet išsilavinimą įgyja daugybė jaunų specialistų, jeigu seniai nesugeba gerai atlikti savo pareigų varyt juos lauk, leisti jauniems pasireikšti.

Laimonas
2013-07-15 15:16

Kiek ilgai tesis sita betvarke?

Palikite komentarą