Sąjūdis
2013-05-25 20:59

2013-05-24 23:06:29 Lietuvos Sąjūdžio vienybės ir brolybės Atsišaukimas Lietuvos Sąjūdžio sukaktis mums visiems teprimena apie didžiąją brolybę. Tai buvo, ją patyrėme. Todėl šių dienų pasauliui, draskomam godulio ir pykčio, mes tvirtai liudijame: galima gyventi kitaip. Net jei patys paklydome ir nebesugebame, mūsų liudijimas išlieka: tai buvo galima prieš 25 metus, todėl tai tebėra galima. Tik nebijokime išpažinti, ką patyrėme. Tegul pyksta, tegul pajuokia, kurie nepatyrė, o mes turėkim viltį ir kalbėkim apie viltį. Vaikams reikia apie tai kalbėti, kad girdėtų ir žinotų. Jei netikėsim, kad yra brolybės viltis, pasaulis pavirs į neapykantos puotą žmogėdrų urve. Ir po to nebebus nieko. Kaip sakė Apaštalas: jei meilės neturėsiu, būsiu niekas. Bet juk norim, kad Lietuva gyventų. Todėl kalbėkime, liudykime ir žodžiu, ir darbu, kad galima gyventi kitaip. Anuomet tikėjome ir karštai norėjome, ir neįmanomi dalykai tapo įmanomi. Būkime visi didelis širdžių sąjūdis, ir gyvenimas tęsis išgelbėtas. O dabar susirinkim Vilniuje, Seime ir prie Seimo, 2013 m. metų birželio 1-ąją dieną. Atsineškime vėliavas ir Sąjūdžio skyrių emblemas. Iki pasimatymo! Vytautas Landsbergis, Lietuvos Sąjūdžio XIV Suvažiavimas Vilnius, 2013 m. birželio 1 d.

dd
2013-05-25 12:38

Nuotraukoje liepų alėja , kuri veda i amžinuosius namus.

to nuodemingoji taurage
2013-05-15 16:21

Jau visai ne y tema, matosi, kad tamsta nevisai su savim draugauji (psihiskai)

to Nuodemingoji Taurage
2013-05-14 09:00

Niu,kad prisijuokiau....tai vaikeli vaikeli ka tu-ka tu... Nors kita vertus is tokiu juoktis negalima.Ar pats suprantate koki sud.. malate?Nors kita vertus malkite,o kas jum belieka?Gerbiu zmones kurie drasiai akis i aki susiremia ir isiaiskina.O dabar?Vienas dergia Taurages zmones,tyciojasi,o kitas t.y.jus pasislepes komentuoja ir galo nesimato.Na kaip liaudyje sakoma',abu labu-tokie.

manc
2013-05-14 08:14

o kurio Bankauskio?

tadas
2013-05-13 21:05

Bankauskio ner tai ir tusteja

Nuodėmingoji Tauragė
2013-05-13 20:47

Sveiki visi! Esu Laim.Ona.s Rimk.US dar žinomas kaip Tekintojas Laim.Ona.s. Dirbu Tauragės V.M.I. filadelfijaus pareigose. Nuo 2012 m. Vasario 23 d. Feisbuke - Nuodėmingoji Tauragė savo kuriamais "šedevrais" šmeižiu, dergiu, šantažuoju visus tauragiškius ir visą Tauragę. Labiausiai negaliu pakęsti socdemų ir Nuodėmingoje Tauragėje savo idiotiškomis rašliavomis daugiausiai į šuns dienas dedu būtent juos ir net patį merą. Esu kompleksuotas nusipenėjęs meitėlis su kiauliasnukišku dauno feisu. Planuoju kurti savo apgailėtinas rašliavas Feisbuke - Nuodėmingoje Tauragėje ir toliau iki tol, kol manęs neišpirdolins kaip šūdo iš barščių iš mano šiltos vietelės esančios buvusiame Swedbank'o pastate. Nešioju kaip Šūrikas 25 dioptrijų stiprumo okuliorus, nes bo be ačkarikų esu aklas kaip kurmis. Kompiuteris iš kurio platinu savo šmeižikišką kūrybą ir apgailėtinas rašliavas stovi Ateičių takas 10, o padjezdo durų kodas irgi 10. Esu mandras durnius, kurį nesunku atpažinti, nes dažniausiai po mikraškę slampinėju su Canon muiline ir kuriam iš dantų neiškrenta cigarėtas.

Palikite komentarą