komuniagija
2013-04-24 16:30

o kokie susireikšminę andriukaitis su tuo berniuku, rankeles tiesia, bet iš veidukų viskas matosi, kad patenkinti savo sumanymais toliau sėkmingai mulkinti runkelius

to Virgilijui
2013-04-24 16:05

sutinkam su tavim visu 100 procentu ir ministro auksinės mintys, tik tuomet daktarai ir visa farmacija žlugusi tiesiogine žodžio prasme kadangi nebebus ligonių. O kaip teko is pačių daktarų išgirsti - ligonius prilygino parduotuvės klientais.

pašvaistė
2013-04-22 17:47

valstybė užvaldyta sovietžmogių, komunistų, kgbistų ir jų išperų, valdžios pareigūnai , teisėjai, prokurorai susidorodami su piliečiais veikia kaip organizuoti nusikaltėliai - nusikalstamas susivienijimas, teisingumas perkamas ir parduodamas. Kad pagerėtų valstybės ir jos piliečių sveikata būtina desovietizacija, o dabar net iki žemiausių grandžių valstybę užvaldžiusios karabasų barabasų gaujos "mūsų valdžia".

Virgilijus
2013-04-22 16:21

Nereikia bijoti svajoti, nes mūsų mintys materializuojasi, mintimis mes kuriame savo pasaulį, mintis yra energija, kuri aktyviai palaikoma virsta materija, nes visa materija sudaryta iš energijos, kuri vibruoja skirtingais dažniais ir sukuria įvairias materijos formas (čia ne mano pamąstymai, o naujausi kvantinės fizikos mokslininkų atradimai:)

to Virgilijus
2013-04-22 15:18

Jusu mintys teisingos, bet tai utopija. Per daug stiprus interesai ir per dideli pinigai farmacijos labirintuose.

Virgilijus
2013-04-22 09:55

Reikia keisti visą sveikatos apsaugos sistemą, kuri iš tikrųjų yra ligų apsaugos sistema, nes 90 proc. lėšų skiriama ligoms t. y. pasekmėms likviduoti, o tik 10 proc. profilaktikai priežastims šalinti. Ironiška, bet visos lėšos sukišamos ligų, kurios atsiranda dėl profilaktikos (sveiko gyvenimo būdo) nebuvimo, šalinimui. Taip sukuriant uždarą ratą naudą gauna tik farmacijos kampanijos, kurios suinteresuotos, kad klientų niekada nepritrūktų. Todėl ir organizuojamos turistinės kelionės po egzotines šalis šeimos gydytojams, kurias finansuoja farmacininkai. Visas tas besaikis vaistų vartojimas veda į susinaikinimą, nes dabartinių vaistų poveikis toks, kad jos vartodamas greit nemirsi, bet ir niekada nepasveiksi:). Vienu žodžiu biznis garantuotas (tai esu patyręs savo kailiu). Todėl jei mūsų valdžia bent puse dabartinių lėšų skirtų profilaktikai sveiko gyvenimo būdo propagavimui, sveikatingumo centrų, kuriuose būtų mokoma ir propaguojama sveika mityba, sąmoningas kvėpavimas, gydomoji mankšta, meditacija ir t.t.č galų gale turimų organizmo galių panaudojimo galimybės, vandens panaudojimo gydymui bei organizmo valymui galimybės, tai per artimiausius 5-6 metus gyventojų sergamumas sumažėtų 90 proc. o likusias nebereikalingas lėšas galėtume skirti baseinųč sporto kompleksų statyboms ir t.t... Oi apie ką aš čia užsisvajojau, turbūt mintimis nukeliavau į kažkokią aukštesnę civilizaciją:)). Virgilijus. Skaudvilė

Palikite komentarą