musu dujos
2013-04-25 20:11

o dujos jusu. Sviestas sviestuotas... Nezinau ar kapitalas yra kam nors padejas. Ypac uzsienio kai inestuos tik 80 mln, atsives savo tecnika, darbuotojus ir dar kazkas tikisi pigiu duju. Mes priklausom ES kur yra toks dalykas kaip akcizas ir rinkos desnis. Pigiai Dujas parduoti tas pats kas varyti is sovietsko benzina ir ji pardavineti, nelegalu sakys, kaina turi buti tokia kaip ir visoje europoje.

vargšeliai nuskriausti
2013-04-22 06:58

kai Lietuvos valdžioje esantys nusikaltėliai valdė Mažeikių naftą, tai gal būt netoli pusės dyz. kuro ir benzino buvo legaliai išvagiama tiesiai iš gamyklos, todėl kai kas ilgisi tokio biznio, nes dabar komunistiniams kgb veikėjams ir jų palikuonims toje vietoje užtrūko melžiama karvė. Vot kad tauragės keturi komunarai siurbtų naftą žygeliuse, tai viskas būtų tada gerai.

Virgilijus
2013-04-21 21:00

Juk akivaizdu, kad įsileisti amerikonus į Lietuvą vykdyti tokį projektą, kurio pasekmės gali būti sunkiai įsivaizduojamos, gali būti tik nusikalstamas sprendimas, nes jei valdininkai nors kiek galvotų apie Lietuvą ir jos žmones tai būtų įsteigta Lietuvos valstybinė įmonė kuri išgautų mūsų žemės gelmių išteklius ir visos pajamos pasiliktų Lietuvoje ir kontrolė šios gavybos būtų tik valstybinė. dabar šiuo atveju vykdoma akivaizdi diversija šalies ir gamtos bei žmonių atžvilgiu ir labai apmaudu, kad didelė dalis gyventojų šito nesupranta ir pritaria šitam išdavikiškam veiksmui. Tiesiog niekingai ciniškai skamba valdininkų postringavimai kad Lietuva nesugebės rasti kelių dešimčių milijonų litų šiam projektui vykdyti, kai išgrobstyta ir iššvaistyta milijardai litų.

Skalunu gerbejams
2013-04-21 18:34

Is kur tas noras lysti amerikonams i sikna? Tipo tikites kad bus naudos is to ju atejimo...... Nesvaikit.....

Algis
2013-04-21 12:52

Kiek daug protingų žmonių atsirado ir visi jie ekspertai, o tobulinosi tikriausia Rusijoje......

Virgilijus
2013-04-21 12:19

Na pagaliau žemaičiai ir visi geros valios bei sveiko proto ir laisvi žmonės tarė griežtą NE korumpuotų parsidavusių ir siaurapročių valdininkų užmačioms, vardan siaurų interesų ir galimai asmeninio pasipelnymo, sunaikinti didžiąją dalį Žemaitijos užteršiant ne tik gamtą, bet ir giluminius vandenis. Parašytas griežtas, bet nuostabus (kuris verčia kiekvieną žemaitį didžiuotis) kreipimasis į Lietuvos aukščiausius vadovus su aiškia pozicija ir reikalavimais, kokio per visą atkurtos Lietuvos laikotarpį nebuvo. Šio kreipimosi energetika tokia stipri, kad ne juokais i išgąsdino visą mūsų valdžią bei elitą, dar ir šiandien jo turinio nedrįso publikuoti nei vienas žinių portalas ar laikraštis. Deja mūsų Kurjeris ir tas parašė tik labai sausą ir visiškai neinformatyvų straipsnelį neišdrįsę net perspausdinti kreipimosi turinio iš tinklapio Karštas komentaras ar bent jau paminėti, kad šį kreipimąsi pasirašė 275 Žemaitijos bendruomenės bei visuomeninės organizacijos (praktiškai visa Žemaitija)bei 9 tūkst. pavienių žmonių. Neįtikėtina, bet šie parašai su užtvirtintais antspaudais buvo surinkti per rekordiškai trumpą 5 dienų laikotarpį. (pagarba leidiniui Karštas komentaras, kuris ne tik paskelbė kreipimąsi, bet ir paskelbė visų specialistų komentarus šia tema).

555
2013-04-21 06:35

tie Zygaiciai tiek atsibodo su savo neaiskiais kaprizais, kad nesinori pro juos ir vaziuoti

juozas
2013-04-20 21:31

Nekraukite sau kapitalo paprastų žmonių sąskaita .Viena aišku ,kad Lietuvoje niera sąžinės. Nesuprantu visokių įrodinėjimų .Aš tai nuoriu žinoti ką mes turime savo Lietuvoje ir esant reikalui gal tai bus mūsų tautai išsigelbėjimas .Nors dalinai nebus baisios blokados.ir esant reikalui galėsime nauduotis savo turtais .O jei bus naudinga ,tai pasaulis darbų technologijoje bus toli paženges tolyn ir jūsų gasdinimai bus nieko verti, tik vėl būsime atsilikę nuo pasaulio. Pamastykite, kas pasulyje nekelia pavojų.

nafta
2013-04-20 19:31

Geriausias sprendimas būtų grįžti į akmens amžių ar dar ankstesnį, todėl nors Žalieji tegul rodo iš ten tolimos praeities pavyzdį atsisakę naudotis visomis naujausiomis technologijomis, tada gal jiems pavyks savo pavyzdžiu įtikinti viso pasaulio žmoniją grįžti bent jau į akmens amžių.

Palikite komentarą