alkoholikui rezgiui
2013-04-14 22:49

Pedofile Pyderezgy pačiulpk BYBlija :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rašytojui
2013-04-14 22:08

Regimantai tau vis nesimiega po teismų ir neina atvėsti?

"Rezgys ir partneriai" k v i e č i a
2013-04-09 18:43

Dėmesio! Visus tauragiškius nuo šių metų balandžio 1 dienos Trenktinių gatvėje linksmina humoro grupė "Rezgys ir partneriai". Kaip pats vedėjas V. Rezgys patikino, nuotaikingą ir iš kojų verčiančią "Harlem Shake" šou programą sudaro: "Oppa Gangnam Style - Makakos" šokis, kurį atlieka išpuvusiais dantimis Andžela Debilė su dar žinomu sceniniu slapyvardžiu kaip Verka Serduchka. Garsųjį "Tyntos" šokį atlieka pats Vycka, t. y. Rezgys - žvairas, klišas ir be dantų. Į šventę kasdien kviečia jo 8 metukų dukrelė Vikutė kalbanti visomis pasaulio kalbomis. Be to, šventėje nemokamai yra vaišinama lietuvišku cukriniu samurajumi, kuris anot pono Rezgio veiksmingai gydo nuo cukraligės. Taip pat, visi žiūrovai yra vaišinami gardžiomis A. Debilės firminėmis salotomis "Zypreks", bei yra rodomi aukščiausios klasės vesternai - "Beviltiška Rezginio kova su policija", "Desperatiškos Rezgaidžių šeimos atakos prieš Tauragės temidę" ir didžiausio populiarumo sulaukusi daugiaserijinė komedija "Pono Pyderezgio šou jūtubėje". Kviečiame visus, visus, didelius ir mažus dalyvauti dar neregėtame Rezgio grandioziniame mega šou, kuris vyksta kiekvieną dieną Trenktinių aveniu 16. Šventės dalyvius kiekvieną vakarą į "Harlem Shake" šokio ritmą įsuka didžėjus Dj Mindaugėlis iš 3 buto. O kai susirinkusiems žiūrovams pasidaro nuobodu, tai nuotaiką yra galima prasiskaidrinti su po Rezgio langais augančiomis pačio Vyckos išaugintomis ir išpuoselėtomis sultingomis kanapėmis, kurios yra tokio pat storumo ir tokio pat ūgio kaip ir šventės koordinatorius Pyderezgys.

Nieko keisto
2013-04-09 17:09

Čia skambinėja vienas maniakas kuris naktimis terorizuoja Tauragės žmones ir yra policijos stoguojamas,o teismas jo nesodina.Pamatęs kad jo niekas nesodina,taip jis ir toliau darys,kol jo nepasodins.

cha cha cha
2013-04-01 07:21

debilų šalis:) Su ŠV.Velykom:)

nex
2013-03-31 12:18

Rasykit zertvos,ne aukos:)

???
2013-03-29 13:33

Kodėl sukčių ieško policija tik tada kai yra nukentėjusių? - man taip pat skambino sukčiai, po pokalbio su jais, pasukau policijai informuoti - jiems net neįdomu. Galėtų padirbėti ir prevenciškai, juk jiems nustatyti tel. nr. iš kokio skambinta ir asmens buvimo vietą tai vieni niekai, bet matyt nėra noro:(:(:(

Hmm...
2013-03-29 11:45

As gavau sms apie nemokama loterja kurioje laimejau 2000 000 kaip nekeista doleriu.Patikrinau numeri , tai buvo Didzioji Britanija .Bet dar labiau nustebau radusi kompiuteryje kreipini i mane su mano tel.nr nors duomenu nebuvau davusi.Tik pastebejimas,pries tai siunciau elektronini laiska del darbo vienai agenturai... kazkokiu budu gaunu is dangaus krintancius piniginius laimejimus.Jeigu gaunate skambuciu kur jusu praso duomenu visada sakykite,kad ateisite i vieta,bet telefonu nediktuosite.Atsarga gedos nedaro,atsargumas gelbsti nuo bedos ir nesusipratimu.Gaila kad istryniau numeri,gal butu kas atpazines.O gal Taurage jau turi ,milijonieriu is lempos ',-)

Palikite komentarą