policininkas
2009-08-26 19:06

Bet ką daryti, jei apskrities viršininku yra žmogus, kuriam asmeniniai interesai kitų žmonių atžvilgiu yra daug svarbesni už darbo sistemos gerinimą? Kaip turi elgtis (aš turiu galvoje komisarą A. Meiženį) jei kitų pareigūnų akivaizdoje apskrities viršininko (R. Rudmino) esi žeminamas, kaip piemgalys ir vien dėl to, kad A. Meiženis tarnaudamas demokratiškai valstybei nori būti žmogiškas paprastiems žmonėms (A. Meiženis)ir savo pavadiniams, o kitas (R. Rudminas) tarnauja valstybei vedamas neapykantos tiek paprastiems žmonėms tiek savo pavaldiniams. Tai kam daugiau besikišti, jeigu ne žiniasklaidai? Juk daugiau niekam tai nerūpi - nei generaliniam komisarui, nei jo pavaduotojams?????

Dona
2009-07-26 08:04

Man susidaro keistas įspūdis dėl žurnalistų darbo ir jų kompetencijos...- kodėl yra taip viešinami Lietuvos policijos pareigūnų santykai... Manau, kad tokie rašymai žemina pareigūnus prieš visuomenę, ...be to - žurnalistai daro meškos paslaugą, kad žmonės nepagarbiai galvotų apie policiją. Manau, kad angelų sargų vidinės problemos neturėtų būti keliamos viešoje erdvėje, kažkas nebesupranta tikrų demokratinių vertybių,.....o visuomenės"daunams" tik to ir reikia, kad apie policiją kažkas rašytų kritikuojant ją... Apmaudu ir tiek.

sirena
2009-07-23 06:28

ai, ai milicininkai nepasidalina kąsnio kuris bus įtakingesnis ir užims "boso" vietą. Labai gražu, oi kaip gražu ir kaip mus galvoti dabar apie milicininkus?. O reiktų taip dabar padaryt ministrui jų: abu juos mesti lauk į kitus rajonus ar kaimus ir jų vietoje atkelti sąžiningus ir dorus. Pasibaigtų greitai intrigos ir policijos diskriminavimas.

moteris
2009-07-22 08:25

nu grazus tas Rudminas

Jaunius
2009-07-21 22:14

nuo kada suniukais kaulais dalijasi :)

zvyras
2009-07-21 20:00

ko broliukai mentukai nepasidalijat? Itakomis?

Palikite komentarą